Rodzina piekarników

29.08.12

Piekarników ma Amica pod dostatkiem. Do wyboru, do koloru. Szlachetne linie dla każdej kuchni, dla każdego gospodarstwa. Najnowocześniejsze rozwiązania, które sprawiają, że produkty są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wysokie kompetencje Amiki w zakresie sprzętu grzejnego zostały potwierdzone nie tylko liczbą zakupionych do tej pory urządzeń, ale także nagrodami w prestiżowych konkursach.

czytaj dalejPrywatne banki są skłonne zaakceptować 70-proc. straty na greckich obligacjach, więc jest blisko porozumienia w tej sprawie z Atenami - ogłosił w Davos szef Deutsche Banku Josef Ackermann. Komisarz UE ds. walutowych Olli Rehn uznał, że są szanse na to w weekend. Szykuje się zmiana ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Rada Ministrów przyjęła we wtorek ten projekt oraz niektórych innych ustaw, przedłożony... Cena maksymalna akcji w ofercie GPW wynosi 43 zł - poinformował w czwartek na briefingu w Rzeszowie minister skarbu Aleksander Grad. Zapisy na akcje GPW dla inwestorów indywidualnych odbędą się od 18 do 27 października, a dla instytucjonalnych od 29 października do 3 listopada.Kto kocha maj i konwalie, zazdrości Zofiom i Joannom. Bo to właśnie one świętują w najpiękniejszych okolicznościach przyrody. I choć Matka Natura zadbała o efektowną kwiatową oprawę, można jeszcze upiększyć solenizantkom ich dzień. Jak? Choćby winnym toastem, za pomyślność!

czytaj dalej

- Strefa euro zawiera pakt, który można nazwać kodeksem dobrych praktyk gospodarczych. Te zapisy są kaftanem bezpieczeństwa dla tych, którzy chcą prowadzić nieodpowiedzialną politykę - przekonywał w TVN24 unijny komisarz ds. budżetu Janusz Lewandowski. Podkreślał, że Polska chce przyłączyć się do paktu, by pomóc w uzdrowieniu UE - "domu, w którym mieszkamy". Niemiecka Federalna Agencja Pracy zapowiedziała zwolnienie blisko 17 tysięcy urzędników. Powodem jest rekordowo niskie bezrobocie, przez co pracownicy Agencji nie mają co robić.

Polacy przesiądą się z PKP na Deutsche Bahn? Komisja Europejska przygotowała nowy pakiet przepisów dotyczący rynku kolejowego. Budzące kontrowersje propozycje Brukseli przewidują między innymi całkowite otwarcie na międzynarodową konkurencję rynku przewozów pasażerskich. finanse.wp.pl

Vanguard Morgan Growth Fill Director ( blank ) Paul Marrkand
discount vigrx plus stores In contrast to anything else, it's not at all asserted that notable herbal modern products will heighten the scale of male organ. Typically the purpose of it herbal drugs are for increasing and also strengthen follow about circulation towards the member places since end result you experience solidity and even firm creating. Not to mention vigrx in addition to, the right dietary supplement really does an identical.

czytaj dalej

Z jednej strony - 2 miliardy długu zaciąganego co miesiąc, z drugiej - niebezpieczeństwo, że zbyt krótki okres vacatio legis okaże się sprzeczny z konstytucją. Ekspresowe tempo zmian martwi już nie tylko konstytucjonalistów, ale i Kancelarię Prezydenta.

Firma Sawex Sp. z o.o. wdrożyła do portfolio marki Britta dwa nowe SKU : Ryż Gold Parboiled marki Britta w opakowaniu foliowym typu stabilo - 1 kg oraz Ryż Brązowy w opakowaniu foliowym 0,5 kg. Opakowania zostały specjalnie przygotowane z myślą o klientach, którzy cenią sobie wyszukaną jakość oraz tradycyjny sposób przygotowania potraw. Ryż Gold Parboiled marki Britta, jest postrzegany za jeden z najzdrowszych produktów ryżowych.

czytaj dalej

Jak używany samochód - to albo Opel Corsa D, albo Audi A6. Te dwa modele okazały się najlepsze w dorocznym zestawieniu awaryjności samochodów niemieckiej firmy DEKRA. Raport powstaje na podstawie wyników przeglądów rejestracyjnych pojazdów poruszających się po niemieckich drogach.

W najbliższy piątek (7 października) odbędzie się oficjalne otwarcie nowej siedziby Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej. OPZL z dotychczasowej siedziby w Centrum Biznesu przenosi się do kamienicy przy ul. Reja 6. W kamienicy, przekazanej przez zielonogórski ratusz dla OPZL, jako głównemu najemcy, swoją siedzibę będą miały także inne organizacje biznesowe, w tym Lubuska Izba Budownictwa, Lubuskie Towarzystwo na Rzecz Rozwoju Energetyki i Stowarzyszenie "Dialog - Współpraca – Rozwój".

czytaj dalej

Do 31 stycznia 2015r. energię elektryczną dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dostarczać będzie PGE Obrót S.A. Podczas wygranego przetargu Spółka zaoferowała najlepsze warunki handlowe oraz wysoką jakość obsługi posprzedażowej.

Łączny wolumen objęty kontraktem wynosi ponad 131 GWh. Energia dostarczana będzie do kilkuset punktów poboru zlokalizowanych w całym kraju.

czytaj dalej

Małe sklepy znikają z polskiego rynku. Ich liczba w ubiegłym roku spadła o 5,5 tys. Zyskują za to duże sieci handlowe - informuje "Rzeczpospolita".

Wokół piekarnika Zen robi się coraz głośniej. Wygląda na to, że w branży AGD rok 2012 będzie należał właśnie do niego. Nagroda red dot best of the best, a zwłaszcza gala w Essen, podczas której została wręczona, otworzyły przed nim okna i drzwi na cały świat.

czytaj dalejRSS

Stary, dobry Ursus. Powrót w wielkim stylu

22.03.12

Jak informuje "Parkiet", Pol-Mot Warfama chce zmienić nazwę na Ursus. Dzięki temu liczy na większe zainteresowanie na giełdzie, na którą chce wejść jeszcze w tym roku. finanse.wp.pl

RSS

Megapremia dla prezesa za czas, gdy nie był prezesem

08.03.11

Bob Diamond, nowy prezes banku Barclays ma powody do zadowolenia. Choć swoje stanowisko piastuje dopiero od początku roku, to za ubiegły rok otrzymał premię wyższą, niż jakikolwiek szef banku w Wielkiej Brytanii, bo aż 6,5 mln funtów.

RSS

Nord Stream jest, konkurencja leży

08.05.11

Oddanie do użytku gazociągu Nabucco, który ma zmniejszyć zależność Europy od gazu z Rosji, opóźni się o dwa lata - do 2017 roku - poinformował szef spółki powołanej do realizacji tego projektu Reinhard Mitschek.

RSS

Strumyk pieniędzy wciąż ciurka do funduszy

22.12.09

Listopad był jednym z najlepszych miesięcy w 2009 roku pod względem napływu środków do funduszy inwestycyjnych. Klienci wpłacili do TFI o 760 mln zł więcej niż z nich wypłacili - wynika z raportu sporządzonego przez Analizy Online i Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Weight Loss Tips For a Fun New Body

15.08.12

There is nearly all flavor you'll be able to image in existence, if you are being continually dealing hankering some foodstuff, a proteins powdered might give you some help on this. Why Healthy proteins Dusts Are Certainly Not Beneficial On Weight Loss Diet plans Having said that though, there are several the reason why healthy proteins powder snow is not very good with a fat loss diet. Primary, cocktails tend to be not 'accounted' for by way of the physique. That means, you might take in a beverage and won't lessen the overall energy consume.

czytaj dalej

RSS

Distressed Assets FIZAN w ofercie Noble Funds TFI S.A.

22.12.12

Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z sukcesem zakończyło subskrypcję nowego funduszu zamkniętego Distressed Assets FIZAN. To pierwszy w Polsce fundusz inwestujący w przecenione aktywa korporacyjne, który spotkał się z pozytywnym odbiorem rynku, pozyskując niemal 30 mln zł w ramach pierwszej emisji certyfikatów inwestycyjnych.

czytaj dalej

RSS

Kalifornia skarży Toyotę

15.03.10

Prokuratorzy z Kalifornii oskarżają koncern Toyota o sprzedaż setek tysięcy aut, o których wiedziano, że są wadliwe - donosi BBC. Chodzi o przypadki blokady pedału gazu i problemy z hamulcami. Sam koncern twierdzi, że nie otrzymał jeszcze zawiadomienia o procesie, dlatego odmawia komentowania sprawy.

RSS

Skarbówka do 12-latka: synku, płać za samochód!

08.10.12

12-letni Włoch otrzymał od agencji zajmującej się ściąganiem zaległych podatków wezwanie do zapłacenia ponad 1100 euro należności za samochód, jaki rzekomo kupił w 1997 roku, a więc na trzy lata przed swoimi narodzinami. Takich błędów skarbowych są tysiące. finanse.wp.pl

RSS

Rusza budowa S8

22.06.11

Wczoraj W siedzibie zielonogórskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisana została umowa na budowę drogi ekspresowej S3 na odcinku Gorzów Wlkp. – Międzyrzecz. Inwestycja ma być gotowa w połowie 2014 roku.

czytaj dalej

RSS

Będzie nadzór nad pośrednikami kredytowymi?

15.02.10

Związek Banków Polskich i Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych chcą uregulować rynek pośredników kredytowych. Tymczasem Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaleca ostrożność. Zdaniem regulatora, zmiany mogłyby zwiększyć bezrobocie w branży finansowej.

RSS

Schabik zamiast hamburgera

29.05.12

Jan Akielaszek, właściciel wrocławskiej Oficyny Wydawniczej "W kolorach Tęczy" to kopalnia pomysłów. Kilkanaście lat temu wymyśl Tagi Książki Kulinarnej, podczas których prezentowane są nie tylko najnowsze wydawnictwa kulinarne, ale ustanawiane również gastronomiczne rekordy Guinnessa. Jako smakosz kuchni myśliwskiej zebrał setki przepisów kulinarnych. Efektem jest książka pt. „Kuchnia borów i lasów Dolnego Śląska”, a kilka dni temu ogłosił wojnę tzw. fast foodom, czyli hamburgerom i hod – dogom.

czytaj dalej

RSS

Senatorowie: niech prokuratura i NIK sprawdzą bałagan na kolei

15.05.10

- Takiego bałaganu na kolei jeszcze nie było - ocenił Stanisław Kogut (PiS) i wraz z Janem Wyrowińskim złożyli wnioski do prokuratury i Najwyższej Izby Kontroli - pisze "Rynek kolejowy". Zgłosili w nich naruszenia prawa w związku z ostatnimi wydarzeniami na kolei.

RSS

DYWAN w prezencie od KOMFORT

15.11.12

9 listopada br. rozpoczęła się ogólnopolska promocja w Sklepach KOMFORT pod hasłem „Dywan w prezencie”. W listopadzie i grudniu klienci Komfortu dokonując zakupu dywanu będą mogli wybrać dla siebie dodatkowy prezent.

Zbliżające się święta, to gorący okres dla handlu i branży wnętrzarskiej. Klienci poszukujący pomysłu na szybką, niedrogą i efektowną zmianę wystroju wnętrza, często decydują się na zakup dywanu. W nowej kolekcji dywanów w sklepach Komfort każdy znajdzie wzory i kolory, pasujące do swojego wnętrza.

czytaj dalej

RSS

Przebojowe Online - predkie, proste, pewne!

15.10.12

Po przetestowaniu ich a wyrazilo sie, ze sa legit bedziemy chcieli wylowic spolke tudziez ubiegac sie o pozyczki. Upewnij sie, oglos, iz masz bezposredniego depozytu ewentualnie beda prawdopodobnie skrecic cie. Musisz dac im troche wiadomosci indywidualnych, takich jak konta bankowego, zart zabezpieczenia spolecznego, adres, dowcip telefonu, a nieco zamiejscowych kwestii, jednakze to jest regularne.

czytaj dalej

RSS

Aromatyczna odmiana - Ryż Jaśminowy Britta

29.09.11

Marka Britta, znajdująca się w portfolio firmy Sawex proponuje konsumentom Ryż Jaśminowy. Ten gatunek ryżu pochodzi z północno-wschodniej części Tajlandii, słynącej z upraw ziarna najwyższej jakości.

czytaj dalej

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny