Pneuma ma dość

15.02.12

Po 15 latach działalności, pięciu pełnowymiarowych albumach, niemal 500 zagranych koncertach trójmiejska Pneuma postanowiła zakończyć działalność.

Raper Kid Cudi nie czuje się winnym zdemolowania sprzętu podczas koncertu w ramach The Heatwave Music Festival w Melbourne. Na stronie Dody pojawiła się nowa piosenka zapowiadająca kolejny album wokalistki "The Seven Temptations". "Chcę powalić na kolana samą siebie, a że lubię tę pozycję to..." - mówi o nowych nagraniach gwiazda. Akt małżeństwa Michaela Jacksona i Lisy Marie Presley z 1994 roku został sprzedany za aukcji za sumę 70 800 dolarów.Na stronach INTERIA.PL możecie oglądać już teledysk do utworu "Opium" debiutantów z grupy Maqama, będący komentarzem zespołu na temat problemu pedofilii wśród księży. Kolejnym zespołem zaproszonym do występu w Czwórce - Radiu z Wizją w ramach sobotniej audycji "Ministerstwo Dźwięku" będą Komety. Koncert już 21 maja o godzinie 18.00. Transimsję zobaczycie w Onet.pl Prince Michael, 12-letni syn Michaela Jacksona prawdopodobnie cierpi na tę samą chorobę skóry, co jego zmarły niedawno ojciec. Informację ujawniła La Toya Jackson.

Amy Winehouse już niebawem zaprezentuje autorską kolekcję odzieży.

Tegoroczne Juwenalia Krakowskie odbywać się będą w dniach od 17 do 22 maja. Ich program obfitował będzie w występy najlepszych polskich grup m.in. Hey, Coma, T.Love, Myslovitz, Lao Che, Raz Dwa Trzy, Strachy Na Lachy, Indios Bravos, Vavamuffin, Fisz Emade Tworzywo, Żywiołak oraz znakomitych artystów: Grzegorza Turnaua, Andrzeja Sikorowskiego, Moniki Brodki i Ani Dąbrowskiej. OFF Festival wyprowadza się z Mysłowic, rodzinnego miasta dyrektora artystycznego festiwalu, Artura Rojka z grupy Myslovitz. "Nie mogę kontynuować swojej działalności w miejscu, w którym taki projekt jak OFF Festival nie jest szanowany przez większość radnych, mimo że od czterech lat bezinteresownie i w bardzo pozytywny sposób przynosi sławę ich miastu" - tak artysta tłumaczy przeniesienie imprezy do Katowic.

- Wszystko w tym zespole jak do tej pory jest improwizacją, ale to się jakoś kupy trzyma. Gdybyśmy byli bardziej zorganizowani, to być może by się to dawno rozpadło - tak o zespole Lady Pank mówi nam wokalista Janusz Panasewicz. Brytyjski kompozytor John Barry - pięciokrotny laureat Oscara, zmarł wczoraj w wieku 78 lat. 22 listopada do sprzedaży trafią dwa boxy ze zremasterowanymi winylami obejmującymi cały studyjny dorobek The Rolling Stones.Album "Mylo Xyloto" grupy Coldplay nieoczekiwanie spadł na 2. miejsce brytyjskiej listy bestsellerów płytowych. Na szczycie znalazła się druga płyta w dorobku Florence And The Machine - "Ceremonials". Duff McKagan zapowiedział, że w swojej autobiografii nie będzie skupiał się na problemach grupy Guns n' Roses. Britney Spears zwolniła Jasona Trawicka, swojego agenta.

RSS

Henry Rollins gospodarzem telewizyjnego programu

08.12.10

Henry Rollins będzie gospodarzem programu telewizyjnego "Born To Rage", nadawanego na kanale National Geographic.

RSS

"Zaprzedaliśmy dusze" - słuchaj nowego singla Motörhead w Onet.pl

15.11.10

Już 13 grudnia swoją premierę będzie miał nowy album grupy Motörhead, krążek zatytułowana "The Wörld Is Yours". Już dziś w Onet.pl możecie przedpremierowo posłuchać pochodzącego z niej utworu "Get Back In Line".

RSS

II Letni Festiwal im. Jerzego Waldorffa bez Możdżera

08.07.10

Leszek Możdżer nie wystąpi w ramach II Letniego Festiwalu im. Jerzego Waldorffa w Radziejowicach.

RSS

Posłuchaj płyty Mosqitoo

08.05.10

Od dziś do dnia premiery można przesłuchać nową płytę Mosqitoo. Album zatytułowany "Synthlove" ukaże się 15 maja.

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Ujawni piosenki napisane z "Jacko"

08.03.10

Indyjski kompozytor muzyki filmowej A R Rahman przygotowuje się do wielkiej trasy koncertowej. Nad całością oprócz piosenkarza czuwają także osoby na co dzień zajmujące się organizacją scenicznych show takich gwiazd, jak między innymi Mariah Carey, czy Britney Spears.

RSS

Wściekły raper niszczy sprzęt. Zobacz!

29.01.12

Raper Kid Cudi nie czuje się winnym zdemolowania sprzętu podczas koncertu w ramach The Heatwave Music Festival w Melbourne.

RSS

Opeth: Szczegóły albumu

29.07.11

Szwedzka grupa Opeth odlicza dni do premiery swojego nowego albumu "Heritage".

RSS

Hiphopowy concept-album?

01.12.11

W najbliższy weekend do sklepów trafi najnowszy album uznanej rapowej formacji The Roots.

RSS

Zremasterowane Stage of Unity w lutym

15.01.10

W poniedziałek, 1 lutego nakładem Lion Stage Records ukażą się dwa krążki Stage of Unity – "Jah Bring I" i "Good Connection". Wrocławski zespół zajmuje w polskim reggae ważne miejsce obok takich składów jak Bakshish i Izrael.

RSS

Rafał Grupiński, PO

01.06.10

Gościem Salonu politycznego Trójki był Rafał Grupiński, wiceprzewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej. ...

RSS

22. rocznica śmierci Roya Orbisona

08.12.10

W poniedziałek, 6 grudnia, mijają 22 lata od śmierci Roya Orbisona.

RSS

Chiński pianista Lang Lang zainauguruje Rok Fryderyka Chopina

08.01.10

Koncertem światowej sławy chińskiego pianisty Langa Langa zainaugurowany zostanie w czwartek w Warszawie Rok Fryderyka Chopina 2010. Podczas uroczystego koncertu w Filharmonii Narodowej artysta wykona m.in. swój ulubiony utwór polskiego kompozytora - Koncert fortepianowy f-moll.

RSS

Tom Jones był bezrobotny

22.02.10

Tom Jones omal nie zmarnował swojego talentu wokalnego wybierając pracę w fabryce.

RSS

Jerzy Buzek na OFF Festivalu: dziękuję, że tu przyjeżdżacie

08.08.10

Najpierw pomysłodawcy imprezy, Arturowi Rojkowi, a potem tysiącom ludzi, którzy przyjechali na jubileuszowy, piąty OFF Festival dziękował w piątek gość specjalny tego muzycznego wydarzenia, Jerzy Buzek. Nie krył radości z faktu, że Polska może się pochwalić takim festiwalem.

RSS

Slash: pić przestawałem stopniowo

29.04.10

Slash przestał pić i brać narkotyki, bo mu się to znudziło.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny