Polski festiwal najlepszy w Europie

15.01.12

Katowicki OFF Festival został wyróżniony prestiżową nagrodę European Festival Award za rok 2011 w kategorii Best Medium Festival, czyli Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości.

Autorzy jednego z najlepszych polskich debiutów ostatnich lat - duet Niwea, w swojej twórczości porównywani są do grupy Kaliber 44. "W latach 90. nie cierpiałem Kalibra, nie podobała mi się ich maniera wokalna" - mówi nam jednak jeden z założycieli Niwei. Nicole Richie przefarbowała włosy na ciemny brąz, ponieważ znudziło jej się bycie blondynką. Piękna modelka Joanna Krupa, sławna prezenterka Anita Werner, aktor serialowy i teatralny Piotr Szwedes - ci i inni celebryci będą się bawić na rozpoczynającym się w sobotę Orange Warsaw Festivalu. "Nie mogę się doczekać Nelly Furtado" - zdradza Krupa.Formacja Pectus powraca z kolejnym wydawnictwem. W ubiegłym tygodniu na stronach serwisu Muzyka.onet.pl mogliście posłuchać fragmentów płyty "Stos praw", dziś premierowo prezentujemy pierwszy teledysk z nowego albumu, który powstał do piosenki "Oceany" Raper Lil Boosie, któremu za zabójstwo grozi najwyższa kara - kara śmierci, zamierza wydać płytę w trakcie pobytu w zakładzie karnym. Jay-Z zaproponował pracę byłemu więźniowi uwikłanemu w handel narkotykami. Jest nim kuzyn gwiazdora.

Już wkrótce, po 4 latach przerwy, doczekamy się nowego albumu Avril Lavigne. Piosenkarka postanowiła wytłumaczyć, dlaczego fani tak długo musieli czekać na krążek.

9-letnia córka Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith, Willow Smith chce współpracować z Lady Gagą. W wieku 48 lat, zmarła Ari Up (Arianna Forster), liderka legendarnej brytyjskiej kapeli punkowej The Slits.

Mariah Carey i Vanessa Hudgens mają zagrać razem w nowym filmie opowiadającym o telewizyjnych konkursach talentów typu, "Idol". Frontman Soundgarden postanowił wyruszyć wiosną w akustyczną trasę. Jak się dowiedzieliśmy muzyk wystąpi na scenie sam tylko z gitarą akustyczną. Nathan Followill wierzy, że grupa Kings Of Leon nigdy nie podzieli losu Oasis, ponieważ więzy rodzinne pomiędzy jej członkami są zbyt silne.W piątek, 2 września, do rąk fanów progresywnego heavy metalu trafi "Freedom Call", nowy album czeskiej formacji Seven. Autor dyskotekowego przeboju "Pump It Up" nagrał nowy teledysk. Fragment klipu można już dziś zobaczyć w naszym serwisie. Gwiazda pop Rihanna uniosła się po tym, jak brytyjska rozgłośnia Radio 1 ocenzurowała najnowszy przebój piosenkarki zatytułowany "S&M".

RSS

Zaśpiewaj przeboje Elvisa Presleya w JakElvis

22.01.10

Serwis JakElvis przygotował specjalny konkurs związany z rocznicą 75. urodzin Elvisa Presleya. W zabawie można wygrać laptopa.

RSS

Judas Priest kończą z koncertami

08.12.10

Formacja Judas Priest zapowiedziała, że obecna trasa koncertowa ma być ostatnią w jej karierze.

RSS

Mary J Blige wielką fanką Led Zeppelin

15.03.10

Mary J Blige uwielbia muzykę grupy Led Zeppelin.

RSS

Jay Reatard nie żyje

15.01.10

W środę, 13 stycznia w wieku 29 lat zmarł Jimmy Lee Lindsey Jr., znany szerzej jako Jay Reatard.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Health zagra w Warszawie: "Polska to niesamowite miejsce"

08.07.10

W środę, 7 lipca w warszawskim CBA wystąpi amerykańska formacja Health, znana w Polsce m.in. dzięki występowi na OFF Festivalu 2009, który był jednym najlepszych na imprezie. Zespół jest bardzo podekscytowany kolejną wizytą w naszym kraju. "Polska to niesamowite miejsce" - mówią w wywiadzie dla Onet.pl.

RSS

USA: Taylor Swift wciąż prowadzi

08.01.11

Amerykańska lista przebojów pokazuje, że tamtejsi fani muzyki jeszcze tkwią w świątecznym bezruchu. Na szczycie listy bestsellerów płytowych wciąż znajduje się Taylor Swift z "Speak Now".

RSS

Rockmani ostro o ślubie księcia Williama

08.01.11

Muzycy alternatywnej formacji Primal Scream skrytykowali plany ekstrawaganckiej ceremonii ślubnej księcia Williama i Kate Middleton, do której ma dojść w kwietniu tego roku.

RSS

Chopin dobry jak wino

08.02.10

Dla uczczenia 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina dom winiarski Vizar wyprodukował na cześć kompozytora krótką serię ekskluzywnych win o nazwie "Preludium", "Sonata" i "Scherzo". Pierwszy toast wzniesiono w piwnicach winiarskich Vizar koło Valladolid w Hiszpanii.

RSS

Serj Tankian z nowymi kawałkami w Europie

22.05.10

Już niebawem powinniśmy doczekać się nowego albumu Serja Tankiana.

RSS

Salon polityczny

15.08.10

Dzisiaj gościem Salonu politycznego był Marek Wikiński z SLD....

RSS

Gonjasufi i Three Trapped Tigers na festiwalu Tauron Nowa Muzyka

15.06.10

Gonjasufi i Three Trapped Tigers to kolejni artyści, którzy potwierdzili swój udział w tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Impreza odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia w Katowicach.

RSS

Kolejne dziecko Sheryl Crow

08.06.10

Sheryl Crow adoptowała drugiego syna.

RSS

Mariah Carey w filmie Woody'ego Allena?

15.03.10

Mariah Carey chce wystąpić u Woody'ego Allena.

RSS

Nowy singiel Magdy Wójcik

29.10.10

W poniedziałek, 25 października, do stacji radiowych trafił trzeci singiel Magdy Wójcik, promujący album "Utkane z wyobrażeń". Piosenka zatytułowana jest "Weszło mi w krew".

RSS

Lekarze zabronili Adele występu z Beyonce

29.06.11

Adele musiała zrezygnować z powodów zdrowotnych z duetu z Beyonce podczas festiwalu Glastonbury. - Adele była zrozpaczona -zdradził znajomy artystki.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny