Wielka Brytania: Podwójne zwycięstwo Rihanny!

29.11.11

Pochodząca z Barbadosu gwiazda pop Rihanna znalazła się na szczycie dwóch najważniejszych zestawień muzycznych w Wielkiej Brytanii.

W połowie listopada zawita do Polski trasa po szyldem Neckbreakers Ball, z udziałem m.in. Szwedów z Dark Tranquillity. Noel Gallagher chce wziąć udział w reaktywacji grupy The Faces. Czesław Mozil zauważa, że występy w popularnym show muzycznym "X-Factor" sprawiły, że uzyskał status gwiazdy polskiej popkultury.12 sierpnia Ewa Farna skończyła 18 lat. Z tej okazji 7 września w hali Expo Silesia w Sosnowcu odbył się specjalny koncert urodzinowy, właśnie wydany na płycie "Live! Niezapomniany koncert urodzinowy". U nas możecie posłuchać tego albumu w całości! Mike Skinner odwołał występy na Open'erze i Orange Warsaw. Pojawił się za to na czeskim Rock For People - dając obok grup John Butler Trio, Primus i Paramore najbardziej wyrazisty koncert. Oprócz gwiazd, na festiwalu w ramach Muzzo.pl Day wystąpiło siedem polskich zespołów, laureatów konkursu "Zagraj na Rock For People 2011!". Roger Tayor z zespołu Queen rozpoczyna poszukiwania młodych muzyków, którzy wystąpią na trasie koncertowej "Queen Extravaganza Live Tour".

Annie Lennox uważa, że jest już za stara na reaktywację grupy Eurythmics.

Alison Goldfrapp dosłownie oniemiała na widok Madonny. The Fresh przygotował na początek roku kilka koncertów hiphopowych. W styczniu w warszawskim klubie wystąpią m.in Slaughterhouse, Płomień 81 i Parias.

T.I., którego skazano na rok i dzień więzienia, został właśnie przeniesiony do zakładu resocjalizacyjnego - przejściowej placówki o łagodnym rygorze, gdzie trafiają dobrze sprawujący się penitencjariusze o niskich wyrokach. 26 lutego 2011 roku, w katowickim Spodku, odbędzie się pierwsza po dziesięcioletniej przerwie edycja muzycznej imprezy - Odjazdy. Zagrają formacje: Myslovitz, Coma, Strachy Na Lachy, Happysad, Muchy oraz CF98. Bruce Springsteen miał romans z mężatką, niejaką Ann Kelly - wynika z pozwu rozwodowego złożonego przez męża kobiety.Zmarł amerykański kompozytor Jerry Bock, autor "Skrzypka na dachu" - musicalu po dziś dzień cieszącego się niesłabnąca popularnością. Miał 81 lat. Timbaland zaledwie kilka dni temu ogłosił, że chce nawiązać współpracę z Demi Lovato. Dzisiaj producent postanowił wyciągnąć rękę do jej byłego chłopaka, Joe Jonasa. Producent powiedział, że razem "stworzą coś nie z tego świata". Jeden z członków muzycznej rewelacji 2008 i 2009 roku - brytyjskiej grupy White Lies w wywiadzie dla serwisu Muzyka wyznał, że wspomina koncert w Polsce bardzo dobrze. "Przyjęcie było fantastyczne" - powiedział.

RSS

Kameralny koncert Jacka White'a

15.06.10

Jack White wraz z Conanem O'Brienem dał koncert dla 300-osobowej publiczności.

RSS

"Mam talent!": Alexander Martinez i Marcin Wyrostek w finale

29.11.09

Ostatnimi dwoma uczestnikami finału programu "Mam talent!" są akordeonista Marcin Wyrostek i pochodzący z Filipin wokalista Alexander Martinez.

RSS

Zestaw remiksów U2 w maju

22.03.10

Zestaw remiksów U2 doczeka się premiery w namacalnym formacie.

RSS

Danger Mouse zapowiada nowy album

01.12.10

Danger Mouse zapowiedział na przyszły rok premierę swojego nowego albumu. Wydawnictwo "Rome" powstało we współpracy z włoskim kompozytorem, Daniele Luppim.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Kolejna polska trasa Rotting Christ

29.05.10

Po świetnie przyjętej majowej trasie, Rotting Christ wraca, aby zagrać drugą część "Aealo Tour 2010". Jesienią Grecy dadzą 9 koncertów w naszym kraju.

RSS

Nowy zespół byłego basisty Pantery

08.03.11

Rex Brown, były basista grupy Pantera obecnie grający w Down, założył nową formację.

RSS

Niechlubny rekord światowej listy

01.09.11

Po raz pierwszy od kiedy prowadzone jest cotygodniowe zestawienie najlepiej sprzedających się płyt na świecie, do znalezienia się na liście wystarczyło zaledwie 18 tys. egzemplarzy.

RSS

Projekty i duety Norah Jones na jednym albumie

29.08.10

2 listopada ukaże się album "...Featuring" - pełna gwiazd kolekcja muzycznych projektów, jakie w ciągu minionej dekady zrealizowała wokalistka Norah Jones - zdobywczyni nagród Grammy, której albumy wielokrotnie uzyskiwały status Platynowej Płyty.

RSS

Wybitny włoski baryton w operze Verdiego w Gdańsku

08.09.10

Vittorio Vitelli, wybitny włoski baryton i gwiazda mediolańskiej La Scali weźmie udział w niedzielnej premierze opery "Makbeta" Giuseppe Verdiego w Państwowej Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Przedstawienie reżyseruje Marek Weiss.

RSS

Wyjątkowa kolekcja nagrań Milesa Davisa

01.02.11

Na półki sklepowe trafiło wydawnictwo "All Miles – The Prestige Albums", zawierające 14 płyt jednego z najwybitniejszych muzyków w historii - legendarnego Milesa Davisa.

RSS

Grzeczny styl wokalisty Maroon 5 wpływa na reputację zespołu?

22.09.10

Adam Levine jest pewien, że grupa Maroon 5 byłaby odbierana zupełnie inaczej, gdyby zaczął się inaczej ubierać.

RSS

Osbourne'owie uczczą rocznicę urodzin Lennona

22.03.10

Ozzy i Sharon Osbourne'owie wezmą udział w obchodach 70. rocznicy urodzin Johna Lennona w Liverpoolu.

RSS

Cee Lo Green przeprasza za "gejowski" komentarz

22.06.11

Cee Lo Green został skrytykowany przez środowiska przeciw homofobii za rzekomo antygejowski komentarz na Twitterze.

RSS

Zmiany u Amy Winehouse

29.06.10

Amy Winehouse czuje się świetnie u boku Rega Travissa.

RSS

Rozstali się po czterech latach narzeczeństwa

08.04.11

Brian McFadden i Delta Goodrem rozstali się.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny