Wielka Brytania: Podwójne zwycięstwo Rihanny!

29.11.11

Pochodząca z Barbadosu gwiazda pop Rihanna znalazła się na szczycie dwóch najważniejszych zestawień muzycznych w Wielkiej Brytanii.

Piosenkarka przyznała, że narkotyki pomogły jej w odnalezieniu inspiracji - ale teraz już ich nie potrzebuje. Dom zmarłej 23 lipca brytyjskiej wokalistki Amy Winehouse został okradziony - donoszą wyspiarskie media. W serwisie Muzzo.pl możecie już posłuchać utworów zapowiadających nową płytę polecanej przez Czesława Mozila grupy, Camero Cat.Magazyn "Parade" ułożył zestawienie najlepszych rockowych zespołów wszech czasów. Poznaliśmy kolejną gwiazdę nowego muzycznego programu TVP2 - "Bitwa na głosy". Swój zespół wokalny w Lublinie w połowie lutego kompletować będzie Krzysztof Cugowski z Budki Suflera. Od dziś, w każdy kolejny piątek, na łamach serwisu muzyka.onet.pl Brandon Bogajewicz będzie prezentował swoje muzyczne odkrycia. Autor przyjrzy się młodym, jeszcze nieznanym zespołom, które według niego powinny trafić do szerszej publiczności. To wszystko w języku angielskim. Pierwsza odsłona cyklu "Brandon odkrywa" poświęcona jest grupie Body Language.

Wnuk Clarka Gable sprzeciwia się planom Randy'ego Jacksona, który chce zaprosić fanów Michaela Jacksona na grób piosenkarza w pierwszą rocznicę jego śmierci.

Wrocławski The Sixpounder od kilku tygodni może się już pochwalić pierwszym oficjalnym wydawnictwem. Pełny debiutancki album nosi tytuł "Going To Hell? Permission Granted" i znajduje się na nim 12 utworów w klimacie alternative groove metal. Grupy Bad Light District i Bubble Pie w styczniu zagrają kilka koncertów. Muzycy odwiedzą Radom, Piotrków Trybunalski i Warszawę.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami po półtorarocznej przerwie formacja Wilki powraca. W nowym, odświeżonym składzie. 25 maja w warszawskiej Progresji wystąpi formacja Lamb Of God. Grupa poszukuje lokalnego supportu na ten koncert. Poniżej przypominamy najwyżej ocenione przez naszych recenzentów płyty z ostatnich 12 miesięcy. Mając świadomość, że niektóre albumy - z różnych względów - przeoczyliśmy, postawimy tezę, że 2011 rok był całkiem dobry w muzyce.Sting zdradza, dlaczego pisze coraz mniej piosenek, jaki jest jego kolejny projekt i od jak dawna pisze dziennik. 10 października, w pierwszą rocznicę tragicznej śmierci Stephena Gately'ego z zespołu Boyzone, prochy artysty zostaną rozsypane w Irlandii. "El Concerto in Duppa - Piłeś, nie jedz! czyli 100 haftów na minutę" to oficjalny tytuł koncertowego DVD zespołu El Dupa.

RSS

Lady GaGa i słynny samochód

15.03.10

Lady GaGa wykorzystała w nowym teledysku pewien samochód znany z filmu "Kill Bill Vol. 1".

RSS

Piekarczyk na Syberii. Klip!

01.04.10

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Nie zawrócę" w wykonaniu Marka Piekarczyka. Zdjęcia do tego klipu zostały nakręcone na Syberii.

RSS

Kasia Kubik i deMorela: Walka trwa

01.01.12

Kasia Kubik z grupą deMorela w 2010 roku dotarła do finału telewizyjnego programu "Śpiewaj i walcz". Wokalistka jesienią pokazała się w kolejnym show - "The Voice of Poland" (grupa Ani Dąbrowskiej), a teraz ze swoim zespołem prezentuje debiutancki teledysk.

RSS

Black Eyed Peas wyrównuje

01.03.10

Po 19 latach grupa Black Eyed Peas wyrównała wynik Wilson Phillips, jako zespół umieszczając trzy single z jednej płyty na szczycie amerykańskiej listy przebojów. W zestawieniu płyt ponownie na czele Sade z "Soldier Of Love".

RSS

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

"Dziwne zachowania" Grupy Operacyjnej

08.04.11

Mieszko z Grupy Operacyjnej utrzymuje, że w nowym utworze "Dziwne zachowania" miał pojawić się światowej sławy raper i wokalista Akon, ale zamiast niego możemy usłyszeć zsamplowany głos... Jarosława Kaczyńskiego!

RSS

Eurowizja 2010: zobacz klip zespołu z "dziką kartą"

22.01.10

Formacja Nefer to zespół, który weźmie udział w koncercie finałowym krajowych eliminacji konkursu Piosenki Eurowizji 2010. Zespół otrzymał "dziką kartę" uprawniającą do uczestnictwa w tej rywalizacji.

RSS

Orange Warsaw Festival 2010: zgłoś się do konkursu i zostań gwiazdą

01.06.10

W dniach 28-29 sierpnia w Warszawie odbędzie się Orange Warsaw Festival. Imprezę uświetnią występy gwiazd światowego formatu oraz międzynarodowy konkurs muzyczny, na który można się zgłaszać do 15 czerwca.

RSS

Premierowy koncert grupy Sedativa i Dawida Portasza z udziałem Pauliny Przybysz

08.04.11

Już 18 kwietnia do sklepów trafi album "I" warszawskiej grupy Sedativa z Dawidem Portaszem, wokalistą zespołów Jafia Namuel i polsko-jamajskiego Rastasize. Jutro odbędzie się pierwszy koncert projektu, na którym gościnnie wystąpi Pinnawela.

RSS

Salon polityczny

15.08.10

Dzisiaj gościem Salonu politycznego był Marek Wikiński z SLD....

RSS

Skangur: "Z Pentagonem przez świat"

15.04.10

W mocno przemeblowanym składzie krakowska grupa Skangur rozpoczęła prace nad nowym albumem. Pojawiły się już dwa premierowe utwory, których możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

RSS

Znamy zwycięzcę Hard Rockowej Sceny Muzzo!

29.05.11

Jednogłośnie, choć po burzliwej dyskusji. Decyzją jury konkurs Hard Rockowa Scena Muzzo wygrała pochodząca z Żywca grupa Lee Monday.

RSS

Koncertowa płyta Reginy Spektor

08.10.10

22 listopada ukaże się koncertowe wydawnictwo Reginy Spektor, zatytułowane "Live In London".

RSS

Posłuchaj płyty Mosqitoo

08.05.10

Od dziś do dnia premiery można przesłuchać nową płytę Mosqitoo. Album zatytułowany "Synthlove" ukaże się 15 maja.

RSS

Carlos Santana nagrywa rockowe klasyki

01.03.10

Carlos Santana pracuje nad nowym albumem. Tym razem gitarzysta szykuje zestaw coverów.

RSS

Seal szykuje bardzo osobistą płytę

01.09.10

Na 20 września Seal wyznaczył premierę nowego albumu "Seal VI - Commitment" promuje singel "Secret". Krążek ma mieć bardzo osobistą wymowę.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny