Wielka Brytania: Podwójne zwycięstwo Rihanny!

29.11.11

Pochodząca z Barbadosu gwiazda pop Rihanna znalazła się na szczycie dwóch najważniejszych zestawień muzycznych w Wielkiej Brytanii.

Wokalistka kończy prace nad płytą "Basic Instinct". Artystka nakręciła kolejny klip promujący dzieło. Po 4 latach oczekiwania 25 października pojawi się w sklepach najnowszy album grupy p.t. "Virus". Gwyneth Paltrow, która niedawno wystąpiła na rozdaniu Grammy z Cee Lo Greenem, marzy już o kolejnym duecie. Tym razem, z Jayem-Z.Grupa Hey zaplanowała serię plenerowych koncertów. Brutal Godz - to nazwa nowego superprojektu współtworzonego przez muzyków m.in. Blind Guardian i Metal Church. Jurek Owsiak, serwis Owsiaknet.pl, Złoty Melon, Fabryka Zespołów oraz Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapraszają do konkursu "Pokaż swój teledysk". Zwycięzca wystąpi na małej scenie XVII Przystanku Woodstock.

Fisz Emade "Zwierzę bez nogi", Agora

12 grudnia ukaże się premierowy album grupy Bracia. Płyta "Zapamiętaj" zawierać będzie 11 nowych utworów plus dotąd niepublikowany "Za szkłem", który był w gronie finalistów konkursu Premier na tegorocznym festiwalu w Opolu. Dave Grohl i Glenn Hughes są wśród potencjalnych gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego "Drum Fest" w Opolu. Od 20 lat na festiwal przyjeżdżają największe światowe gwiazdy jazzu i rocka.

Do rozgłośni radiowych trafił nowy singel grupy Five Colours pt. "Plastikowa". Grupa Culture Club wznowi działalność w roku 2012. Informację potwierdził Boy George. "Przyznam uczciwie, że ja wolałbym, żeby tego typu sygnały, które odchodzą od mediów, były po konsultacjach rządowych, żeby rząd przedstawiał jednolite stanowisko. Bo jeżeli są dwa, trzy stanowiska, to wszyscy się gubimy, ja też". ...W sobotę 18 grudnia rockową grupę Paramore opuścili bracia Zac i Josh Farro, ten pierwszy ma już pomysł na nowy zespół. Zaplanowany na dzień 8 kwietnia koncert Editors we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych został odwołany. Poznański występ w CK Zamek odbędzie się zgodnie z planem 9 kwietnia o godzinie 20. Paul Weller zakończył pracę nad nowym albumem. - Być może ukaże się jeszcze w tym roku - zdradził rockman.

RSS

Kasia Kowalska poszukuje perkusisty

01.07.11

Kasia Kowalska ogłosiła poszukiwania nowego perkusisty do swojego koncertowego zespołu.

RSS

Open'er 2011: Brodka, Vavamuffin i inni

01.05.11

Potwierdzono udział kolejnych polskich wykonawców na Open'er Festival w Gdyni - wśród nich znaleźli się m.in. Monika Brodka, Pogodno, Vavamuffin i Baaba Kulka.

RSS

Adele zerwała z piciem

22.01.11

Adele postanowiła skończyć z alkoholem, ponieważ męczyły ją poranki po zakrapianych nocach.

RSS

Elton John: jestem za stary na tworzenie muzyki elektroniczej

29.10.10

Elton John stwierdził, że jest za stary na tworzenie muzyki elektronicznej i tanecznej.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Czeski zwycięzcą Wojny O Wawel 2009

08.12.09

Raper Czeski ze Strzelec Opolskich triumfował podczas rozegranej w ubiegły weekend w Krakowie, drugiej edycji Wojny O Wawel.

RSS

Zestaw remiksów U2 w maju

22.03.10

Zestaw remiksów U2 doczeka się premiery w namacalnym formacie.

RSS

Filmowy koszmar Mariah Carey

22.12.09

Mariah Carey przyznała, że rola w filmie "Precious" była dla niej wielkim wyzwaniem, choć nie aktorskim

RSS

"Susan Boyle będzie cierpiała"

01.12.09

Tom Meighan z grupy Kasabian komentuje sukces szkockiej gwiazdy programu "Britain's Got Talent".

RSS

DJ Shadow w Gdańsku - ceny biletów na koncert

29.05.10

24 lipca w klubie Centrum Stocznia Gdańska wystąpi DJ Shadow. W sprzedaży pojawiły się właśnie bilety na koncert.

RSS

Byli zakazani w telewizji

29.11.09

Ukazała się nowa (już czwarta!) wersja teledysku do piosenki zespołu Frankie Goes To Hollywod "Relax".

RSS

Debiut autora sukcesu Robyn i Titiyo dostępny w Polsce

15.12.10

Album szarej eminencji skandynawskiego popu, Andreasa Kleerupa jest już dostępny w Polsce.

RSS

My Chemical Romance na niebezpiecznych wodach

22.12.10

Po sukcesie płyty "The Black Parade" (2006), która pokryła się podwójną platyną, muzycy z My Chemical Romance postanowili, że na swoim nowym albumie będą maszerować w rytm wygrywany przez zupełnie inne werble.

RSS

"Przynajmniej trzy dni pisku w uszach" - Black Label Society zagrali w Krakowie

01.07.11

Formacja Black Label Society ponownie odwiedziła Polskę. Grupa wystąpiła 28 czerwca w krakowskim klubie Studio. "20 sztuk 4-głośnikowych marschalli, 12 sztuk lampowych głów, 2 centrale, 6 czaszek, 1 Zakk Wylde i przynajmniej 3 dni pisku w uszach..." - tak koncert Zakka Wylde'a i spółki w krakowski klubie Studio skomentował na Facebooku Michał Smolicki, znany z grupy New York Crasnals i Bad Light District.

RSS

Kraków: Sylwester z Chylińską!

01.12.09

Pod hasłem "Wow! Night. Music Square Session" odbędzie się tegoroczny sylwester na krakowskim Rynku. Gwiazdą imprezy będzie Agnieszka Chylińska z piosenkami z tanecznej płyty "Modern Rocking".

RSS

"Thriller" Michaela Jacksona na dużym ekranie

29.10.10

Hollywoodzkie studia filmowe są zainteresowane kinową adaptacją przeboju króla popu.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny