Pokonała Edytę Górniak i Brodkę

01.10.11

Poznaliśmy wyniki polskich eliminacji konkursu OGAE Video Contest 2011, w którym fani wybierają najlepszy teledysk w Europie. Nasz kraj reprezentować będzie Pola Pospieszalska z "You Disappear" .

Grupa Out Of Tune nagrała nowy album. Płyta "Lights So Bright" trafi do sklepów 9 listopada. W piątek, 21 października, ukazał się album "Dekada" wydany z okazji 10-lecia istnienia zespołu Strachy na Lachy. W składzie rockowej grupy Freedom, znanej m.in. z Festiwalu w Opolu czy programu "Hit Generator", doszło do zmiany wokalisty - Łukasza "Galla" Gałęziowskiego zastąpił Kris Kubis.Indie folk, noise rock, dubstep, jazzcore, exotica, black metal, psychodelica, lounge - dla Off Festivalu Katowice 2010 nie ma stylistycznych granic. W tym roku zagrają na imprezie m.in. Digital Mystikz, Taken By Trees, These Are Powers, Zu i Shining. Jared Leto chodził po Nowym Jorku przebrany za kobietę. Joe Cocker zrezygnował z alkoholu na rzecz ogrodnictwa.

Nowy album Chrisa Browna wylądował na samym szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt w USA. To najlepszy wynik w karierze wokalisty.

Portal Pitchfork.com opublikował listę 100 najlepszych utworów 2010 roku. Na czele zestawienia znalazł się Ariel Pink's Haunted Graffiti z utworem "Round and Round". Pokonał m.in. "Runaway" Kanye Westa i "I Can Change" LCD Soundsystem. Grupa Austra opublikowała teledysk do kolejnego utworu zapowiadającego debiutancką płytę. "Lose It" zapowiada longplay "Feeli It Break", który ukaże się 16 maja. - Austra to taneczne, seksowne i dekadenckie electro z gotyckim sztafażem - zapowiada wydawca. *

Nie ma chyba instytucji w Polsce, która nie zaznacza swojej obecności w Roku Chopinowskim. Również Narodowy Bank Polski nie pozostaje bezczynny - na okazję 200. rocznicy urodzin polskiego kompozytora polska mennica wydrukuje dwudziestozłotowy banknot z profilem Chopina. Dizzee Rascal zaczął czytać poezję by poszerzyć swoje horyzonty. Zwycięzca Konkursu Chopinowskiego, wybitny polski pianista, Rafał Blechacz zagra na koncercie poświęconym pamięci ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu.Gwiazda "Mam talent!" jest wielką fanką The Beatles i przyznała, że chciałaby być kiedyś tak wielka jak liverpoolski zespół. Nie tylko wokalista The Dillinger Escape Plan, Greg Puciato, pojawi się na nowej płycie zespołu Soulfly. W jednym z kawałków zaśpiewa również Tommy Victor z formacji Prong. Nie zabraknie także członków rodziny lidera, Maksa Cavalery. 24 kwietnia w warszawskim klubie Karmel wystąpi czołowa postać londyńskiej sceny breakbeatowej, twórca cykli imprez Breakbeat Connection i Thursday Night Throwdown - DJ Deekline.

RSS

"Życie wieczne" Erykah Badu

22.03.10

Poznaliśmy szczegóły piątej płyty amerykańskiej królowej muzyki soul Erykah Badu - "New Amerykah Part II: Return Of The Ankh". Album ukaże się 29 marca.

RSS

Silne więzy rodzinne w Kings Of Leon

15.12.09

Nathan Followill wierzy, że grupa Kings Of Leon nigdy nie podzieli losu Oasis, ponieważ więzy rodzinne pomiędzy jej członkami są zbyt silne.

RSS

Bill Wyman: koniec z nałogiem!

01.01.10

Bill Wyman po prawie 55 latach palenia zrezygnował z papierosów.

RSS

"Seksualna rewolucja" Madoxa

08.09.11

Pamiętacie Marcina "Madoxa" Majewskiego, półfinalistę "Mam talent", jednego z najbardziej charakterystycznych uczestników telewizyjnego show? 4 października wyda swój debiutancki album "La Revolution Sexuelle".

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Skangur: "Z Pentagonem przez świat"

15.04.10

W mocno przemeblowanym składzie krakowska grupa Skangur rozpoczęła prace nad nowym albumem. Pojawiły się już dwa premierowe utwory, których możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

RSS

Fani liczą na cud

26.11.09

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono ciekawą ankietę - pytano ludzi, na czyją reaktywację czekają najbardziej. Sondę zdecydowanie wygrała szwedzka ABBA.

RSS

British Sea Power i rodzina Waglewskich za darmo w Warszawie

08.05.10

Zespół British Sea Power, a także Wojciech Waglewski w trzech konfiguracjach uświetnią tegoroczne Juwenalia na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego. Impreza odbędzie się 7 maja.

RSS

Bydgoszcz: Przyjedzie I Blame Coco

01.06.11

Poznaliśmy pełny skład pierwszej edycji Artpop Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Jako jedna z głównych gwiazd zaprezentuje się I Blame Coco, czyli córka Stinga.

RSS

Avril Lavigne w ekspresowym tempie pracuje nad płytą

08.06.10

Avril Lavigne szykuje nową płytę. Na brak weny wokalistka nie może narzekać.

RSS

Filmy muzyczne na 10. MFF Era Nowe Horyzonty

22.07.10

Na 10. MFF Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu każdy znajdzie coś dla siebie. Obok filmu i muzyki pojawią się projekty łączące kinomanów i miłośników koncertowych wrażeń, mowa o filmach muzycznych.

RSS

Kapsuła czasu na urodziny Lennona

01.08.10

Z okazji 70 urodzin Johna Lennona w Cleveland zostaną złożone trzy kapsuły czasu wypełnione muzyką legendarnego Beatlesa.

RSS

Wyjątkowa kolekcja nagrań Milesa Davisa

01.02.11

Na półki sklepowe trafiło wydawnictwo "All Miles – The Prestige Albums", zawierające 14 płyt jednego z najwybitniejszych muzyków w historii - legendarnego Milesa Davisa.

RSS

Czesław w maluteńkim świecie

22.04.11

9 maja ukaże się "Czesław Śpiewa Solo Act", dwupłytowe DVD przedstawiające solowe koncerty Czesława Mozila, założyciela i twórcy Tesco Value i Czesław Śpiewa.

RSS

Gerard Smith, basista TV On The Radio nie żyje

22.04.11

Basista Gerard Smith zmarł na raka płuc w wieku zaledwie 34 lat. "Zmarł rankiem 20 kwietnia po mężnej walce z nowotworem płuc. Będziemy za nim tęsknić" - napisali na oficjalnej stronie TV On The Radio jego koledzy z zespołu.

RSS

Camilla Kerslake gościnne na płycie Take That?

08.05.10

Camilla Kerslake chciałaby zaśpiewać gościnnie na nowej płycie grupy Take That.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny