Pokonała Edytę Górniak i Brodkę

01.10.11

Poznaliśmy wyniki polskich eliminacji konkursu OGAE Video Contest 2011, w którym fani wybierają najlepszy teledysk w Europie. Nasz kraj reprezentować będzie Pola Pospieszalska z "You Disappear" .

Na jedyny koncert w Polsce, 3 marca przyjedzie do katowickiego klubu Cogitatur grupa Shai Hulud. Będzie to jego dopiero druga wizyta w kraju nad Wisłą. Seal przyznał, że w przeszłości nie potrafił związać się na dłużej z żadną kobietą. 47-letni wokalista, obecnie mąż Heidi Klum, oświadczył, że dopiero po skończeniu 40 lat był w stanie poświęcić kobiecie tyle uwagi, na ile zasługuje. W najbliższą sobotę, 30 października w MTV Polska odbędzie się telewizyjna premiera koncertu MTV Unplugged Kult.Dzisiejszym gościem Michała Karnowskiego w Salonie Politycznym Trójki był Janusz Palikot (PO).... Sean Paul opublikował drugi w tym roku darmowy mixtape. Zestaw nosi tytuł "The Odyssey". Grupa De Phazz ponownie odwiedzi nasz kraj. Tym razem gwiazda lounge music przyjedzie z trzema koncertami.

23 lipca ukaże się w Polsce nowy album Toma Jonesa, zatytułowany "Praise & Blame".

Firma Kayax jest została nowym menedżmentem Moniki Brodki. Formacja Gogol Bordello zakończyła prace nad piątą płytą. Wydawnictwo "Transatlantic Hustle" ukaże się wiosną.

The Weeknd wyda w tym roku jeszcze dwa mixtape’y z premierowym materiałem. Zaskakująco słabo wypadła oglądalność sobotniego (26 listopada) finału programu "Mam talent". Show TVN obejrzało ledwo 3,5 mln widzów, co dało najsłabszy wynik w czwartej edycji! Doda w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego rozstania z Nergalem. "Adam jest w wirze swoich nowych pasji, bierze życie pełną garścią i tam po prostu nie ma miejsca dla mnie" - mówiła artystka.Lady Gaga i Eminem, a także zespół Arcade Fire uświetnią nadchodzącą galę wręczenia nagród Grammy. Pete Doherty jest "zszokowany i zasmucony" śmiercią Robyn Whitehead, reżyserki filmowej i bliskiej przyjaciółki artysty. Już dziś w Dusseldorfie odbędzie się finał konkursu Eurowizji. Co prawda Magda Tul, nasza reprezentantka odpadła w eliminacjach, można na nią głosować w odbywającym się obok i niezależnie od Eurowizji konkursie na najpiękniejsza wokalistkę.

RSS

Eminem ponownie z D-12

15.04.11

Do sieci trafił nowy mixtape formacji D12 "Return Of The Dozen II".

RSS

Vader: nagraliśmy dziewięć premierowych utworów

08.04.11

Formacja Vader pracuje nad nowym albumem. Zespół ma już gotowe partie bębnów.

RSS

Pierwszy interaktywny klip. Zobacz!

15.12.11

Znany z grupy The Streets brytyjski raper i producent Mike Skinner opublikował w sieci pierwszy w historii interaktywny teledysk.

RSS

Posłuchaj nowej piosenki Friendly Fires

01.10.10

Grupa Friendly Fires pracuje nad nową płytą. W oczekiwaniu na rezultaty, fani mogą zapoznać się z premierowym nagraniem "Stay Here".

RSS

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

"Urządzi z wesela mini-Glastonbury"

22.03.11

Kate Moss i Jamie Hince (The Kills) już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Przyszła panna młoda sporządziła listę artystów, których występy chciałaby obejrzeć na swoim weselu. Wśród życzeń Moss znalazły się między innymi takie grupy jak Led Zeppelin i The Rolling Stones.

RSS

Nomad przed premierą

22.02.11

Formacja Nomad odlicza dni do marcowej premiery nowej płyty "Transmigration Of Consciousness".

RSS

Bono na spotkaniu u prezydenta Rosji

29.08.10

Bono spotkał się we wtorek z prezydentem Rosji - Dmitrijem Miedwiediewem.

RSS

Linkin Park: nowa płyta po wakacjach

22.06.10

Grupa Linkin Park kończy pracę nad kolejnym albumem. Wydawnictwa należy spodziewać się we wrześniu.

RSS

Lindsay Lohan trzeźwa, ale modna

01.06.10

Lindsay Lohan wystosowała oficjalną prośbę do domu mody Chanel, aby pomógł jej przyozdobić bransoletę monitorującą poziom alkoholu we krwi.

RSS

Jennifer Lopez nie planuje adopcji dziecka

01.04.11

Jennifer Lopez zaprzeczyła pogłoskom, jakoby planowała z mężem adopcję dziecka.

RSS

Kobieca Novika z pazurem

29.12.09

25 stycznia 2010 roku nakładem wytwórni Kayax ukaże się nowy album Noviki. Wokalistka wyjawiła kolejne szczegóły dotyczące wydawnictwa "Lovefinder".

RSS

Elton John: Jezus był superinteligentym gejem

22.02.10

Elton John wyznał w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "Parade", że jest przekonany, że Jezus był superinteligentym gejem.

RSS

Gwiazdy dla tragicznie zmarłego Charlesa Haddona

22.09.10

W przyszłym miesiącu w Londynie odbędzie się koncert dedykowany pamięci Charlesa Haddona.

RSS

MTV Europe Music Awards 2010: Lady Gaga pierwsza wśród wokalistek. Justin Bieber najlepszym wokalistą

08.11.10

W niedzielę, 7 listopada w Caja Magica w Madrycie wręczono nagród muzycznych stacji MTV. Statuetki MTV Europe Music Awards 2010 zostały przyznawane już po raz siedemnasty. Najlepszym wokalistą został 16-letni Justin Bieber, a wokalistką Lady Gaga. Nagrodę za Najlepszy Utwór odebrała Lady Gaga ("Bad Romance"), a za Najlepszy Teledysk otrzymała Katy Perry ("California Gurls").

RSS

Metronomy na Orange Warsaw Festival 2015

22.04.17

Do składu tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival dołączył kolejny wykonawca. Metronomy zagrają w niedzielę - 14 czerwca.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny