Pokonała Edytę Górniak i Brodkę

01.10.11

Poznaliśmy wyniki polskich eliminacji konkursu OGAE Video Contest 2011, w którym fani wybierają najlepszy teledysk w Europie. Nasz kraj reprezentować będzie Pola Pospieszalska z "You Disappear" .

Poznaliśmy pierwszych wykonawców XVII Przystanku Woodstock - to międzynarodowy kolektyw Gogol Bordello i australijska nadzieja hard rocka - Airbourne. "Już od lat słyszę od ludzi z mojej wytwórni, że powinienem grać z zespołem, ale to nie byłbym ja" - oświadczył David Guetta. Muzycy formacji Hurts przyznają, że depresja jest niezbędnym składnikiem ich przepisu na piosenki.Elton John wierzy, że brytyjscy wykonawcy, którym udało się odnieść sukces w Ameryce, to najwybitniejsi artyści swojego pokolenia. 9 listopada ukaże się kolejna kompilacja Bon Jovi, "Greatest Hits - The Ultimate Collection". Zestaw przebojów wzbogacą premierowe kompozycje, w tym singel "What Do You Got?". Od czasów słynnego "Supernatural" Carlosa Santany z 1999 roku nikt nie namieszał tak na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych, jak Adele z albumem "21".

Damon Albarn wyjawił szczegóły oczekiwanego od dawna nowego albumu Gorillaz. Data premiery nie jest znana, wiadomo natomiast, że dzieło poznamy pod tytułem "Plastic Beach".

We wtorek, 7 grudnia, swoje 61. urodziny obchodzi Tom Waits. Stowarzyszenie Dziennikarzy Katolickich wystosowało protest przeciwko udziałowi Adama "Nergala" Darskiego w programie "The Voice Of Poland" na antenie Telewizji Polskiej.

Czerwono-czarna kurtka, którą Michael Jackson miał na sobie w teledysku do przeboju wszech czasów - "Thrillera" - idzie pod młotek. Kurtka znajdzie się na aukcji, która potrwa 25 i 26czerwca, w drugą rocznicę śmierci Króla Popu. Liza Minnelli nie zdecydowała się na adopcję i wolała skupić się na innych sposobach pomagania chorym i potrzebującym dzieciom, ponieważ czuła, że macierzyństwo nie było jej pisane. Niejedno nastoletnie serce pęknie w najbliższą sobotę. 19 grudnia Kevin Jonas stanie na ślubnym kobiercu.Dobre wieści dla fanów Suede. Zreaktywowana formacja zamierza kontynuować działalność po zakończonym właśnie tournée. Podobno, to przeciągająca się praca nad nowym albumem uniemożliwiły Rihannie pojawienie się na ślubie swojej dobrej przyjaciółki Katy Perry. Artystka zapowiedziała, że ma już świetny prezent dla nowożeńców, który jak ma nadzieję, przynajmniej w części zrekompensuje im jej nieobecność. Od 8 lutego w sklepach dostępna będzie muzyczna kompilacja "Coffee Time". Wydawnictwo zawiera m.in. utwory Elizy Doolittle, Queensberry czy Leony Lewis.

RSS

God Of Atheists szykuje debiut

29.11.11

Norweska supergrupa God Of Atheists rozpocznie niebawem nagrania debiutanckiego albumu.

RSS

Eminem strzela sobie w głowę. Zobacz klip!

29.06.11

Do sieci trafił najnowszy teledysk Eminema, ilustrujący utwór "Space Bound" z bestsellerowego albumu "Recovery" z 2010 roku. W klipie obok Eminema występuje była gwiazda porno, Sasha Grey.

RSS

Adele i Taylor Swift z nagrodami

22.11.11

W niedzielę (20 listopada) w Los Angeles rozdano prestiżowe nagrody muzyczne American Music Awards. Najwięcej statuetek powędrowało w ręce brytyjskiej wokalistki Adele oraz amerykańskiej piosenkarki country Taylor Swift.

RSS

Dillinger Escape Plan na jedynym koncercie w Polsce

22.06.10

Grupa The Dillinger Escape Plan zagra 9 października w warszawskim klubie Progresja. Przed amerykanami wystąpi formacja Cancer Bats.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

20-letnia córka Stinga: Posłuchajcie mnie!

22.10.10

Do sprzedaży trafia właśnie debiutancka płyta I Blame Coco - "The Constant". Pod tym szyldem ukrywa się 20-letnia Eliot Paulina Sumner, córka Stinga, znana jako Coco.

RSS

Jennifer Love Hewitt myśli o adopcji

29.07.10

Jennifer Love Hewitt nie wyklucza, że w przyszłości zdecyduje się na samotną adopcję.

RSS

Rochstar Management kończy współpracę z Edytą Górniak

01.01.10

Biuro Prasowe Rochstar Management poinformowało, że sylwestrowym koncertem z udziałem BBC Big Band w Sali Kongresowej oficjalnie kończy współpracę z Edytą Górniak.

RSS

Lady Gaga: mogę zostać samotna do końca życia

22.04.11

Lady Gaga twierdzi, że kariera muzyczna pociąga ją znacznie bardziej, niż miłość.

RSS

Lublin Jazz Festival po raz trzeci

15.04.11

Trzecia edycja Lublin Jazz Festival rozpocznie się już jutro, 15 kwietnia. W programie tegorocznej imprezy znalazły się m.in. koncerty Hamida Brake'a & Pasquale Mirra, Wolfganga Reisingera oraz Igora Boxxa z projektem "Breslau".

RSS

Kolejne polskie grupy na święcie hard rocka

15.09.11

Zespoły Kruk i J.D. Overdrive dołączyły do zestawu wykonawców, którzy wystąpią 28 listopada na Hard Rock Heroes Festival w katowickim Spodku. Gwiazdą imprezy będzie Whitesnake.

RSS

Nowy teledysk Eminema

08.06.10

Na 21 czerwca wyznaczono datę premiery nowego albumu Eminema. Longplay "Recovery" promuje utwór "Not Afraid", do którego właśnie powstał teledysk.

RSS

Paris Hilton ratuje króliki przed niechybną śmiercią

22.09.10

W ostatnim czasie Paris Hilton postanowiła poświęcić swój czas na szczytny cel i ... uratowała 20 królików przed szczękami węży.

RSS

Wokalistka Desdemony uległa poważnemu wypadkowi

15.04.11

Agnieszka Leśna, wokalistka zespołu Desdemona uległa pod koniec marca poważnemu wypadkowi, który może zaważyć na dalszych losach grupy. Wynika z przesłanego nam oświadczenia zespołu w tej sprawie.

RSS

Nowy przebój Tede tylko u nas!

22.06.10

Premiera najnowszego singla z płyty "Fuck Tede/Glam Rap" tylko w INTERIA.PL. Posłuchaj!

RSS

Artur Ruciński w wielkich ariach

29.11.09

Dziś premierę ma nowy album jednego z najlepszych barytonów w Polsce Artura Rucińskiego "Pieśni i Arie". Płyta zawiera pieśni Mieczysława Karłowicza oraz arie z oper Piotra Czajkowskiego, Richarda Wagnera, Charlesa Gounda i Giuseppe Verdiego.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny