Adam Grzanka królem Krakowa

29.09.11

W Krakowie zakończono zdjęcia do teledysku "Open Up Your Heart" DJ-a i producenta o pseudonimie Gromee. Główną rolę w klipie gra Adam Grzanka - znany aktor i kabareciarz.

Brian Eno bardzo stresował się produkując jednocześnie płyty grup U2 i Coldplay, ponieważ obawiał się, że dojdzie do pomyłki i oba krążki będą brzmieć identycznie. Tom Waits wydaje tomik poezji, aby przekazać dochód z jego sprzedaży na pomoc dla bezdomnych. Były basista Guns N' Roses (później m.in. ze Slashem w Velvet Revolver), Duff McKagan, został oficjalnie członkiem grupy Jane's Addiction.Pierwsza "dzika karta" umożliwiająca walkę o reprezentowanie Polski w finale Eurowizji 2010 powędrowała do zespołu Vir. Apl.de.ap, znany z The Black Eyed Peas, zdradził, że jest niemal niewidomy. - Nie lubię chodzić na randki - oświadczyła 18-latnia Selena Gomez. Aktorka i piosenkarka przyznała, że podczas spotkań z chłopcami często czuje się skrępowana i onieśmielona.

Dla wielu sporym zaskoczeniem była obecność Gabriela Fleszara w "The Voice of Poland" oraz fakt, że został on wybrany przez Nergala do jego drużyny. Okazuje się, że nieco zapomnianemu wokaliście ostrzejsze klimaty wcale nie są obce.

Do sprzedaży trafił najnowszy album brytyjskiej formacji Tank. Krążek zatytułowany jest "War Machine". Ciężarna Emma Bunton prawdopodobnie spędzi święta Bożego Narodzenia w domu swojej matki, ponieważ mróz uszkodził instalację hydrauliczną w jej luksusowej rezydencji.

W wieku 77 lat zmarł Herb Cohen - były menadżer Toma Waitsa i Franka Zappy. 24 września ukaże się drugi album zespołu Pectus, zatytułowany "Stos praw". Tysiące ludzi - anonimowi wielbiciele i przedstawiciele najwyższych władz Republiki Zielonego Przylądka - wzięło udział w państwowym pogrzebie Cesarii Evory, który odbył się we wtorek (20 grudnia) w Mindelo na wyspie Sao Vicente. Evora zmarła w sobotę (17 grudnia) w wieku lat 70.Jessica Simpson przymierza się do wydania kolejnej płyty. Wydawnictwa należy spodziewać się w 2011 roku. 19 listopada w nowo wybudowanej hali widowiskowej w Zielonej Górze odbędzie się "Koncert, jakiego jeszcze nie było". Wystąpią rockowi weterani: Slade i Budgie, a na otwarcie zagra poznańska grupa UnderGround Fly. Na 27 kwietnia wyznaczono premierę nowego albumu Bullet For My Valentine, "Fever". Zespół opublikował właśnie nowy teledysk.

RSS

Ostatni koncert Faith No More - zespół wraca w niebyt

08.12.10

Koncertem w Chile zakończyła się wielka trasa koncertowa Faith No More, tym samym zespół odebrał fanom wszelkie nadzieje na długotrwałą reaktywację.

RSS

23-letnia rewelacja. Zobacz!

15.03.10

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Starry Eyed" debiutującej brytyjskiej wokalistki Ellie Goulding.

RSS

To koniec kultowego zespołu?

01.12.11

Czy kiedykolwiek zobaczymy jeszcze na scenie słynną nowojorską formację Sonic Youth?

RSS

Była Spice Girl chce powrotu słynnego girlsbandu

22.03.11

Mel B. marzy o ponownej reaktywacji Spice Girls.

RSS

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Sheryl Crow ukrywa romans przed dziećmi

15.05.11

Sheryl Crow ukrywa przed dziećmi swój romans z producentem Doylem Bramhallem, ponieważ nie chce, aby były zmartwione ich ewentualnym rozstaniem.

RSS

Są już bilety na koncert Pete'a Doherty w Polsce

08.01.10

W środę, 7 kwietnia w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Pete Doherty. W sprzedaży właśnie pojawiły się bilety na koncert.

RSS

Ekologiczne wychowanie Sheryl Crow

15.04.10

Sheryl Crow jest dumna z ekologicznego zaangażowania swojego synka.

RSS

Dave Rowntree nie zasiądzie w parlamencie

15.05.10

Muzyk Dave Rowntree nie uzyskał wystarczającej liczby głosów, aby zdobyć miejsce w brytyjskim parlamencie.

RSS

Slash wybrał wokalistę

08.02.10

Znany z grupy Alter Bridge wokalista Myles Kennedy został wybrany przez Slasha do swojego koncertowego zespołu. Muzyk weźmie udział w trasie promującej solowy materiał gitarzysty znanego niegdyś z Guns N'Roses i Velvet Revoler.

RSS

Nowe DVD od Madonny

15.01.10

30 marca do sklepów trafi DVD dokumentujące ostatnią trasę Madonny, "Sticky & Sweet".

RSS

Na lekach do końa życia

29.03.10

Gwiazda muzyki soul Toni Braxton będzie musiała do końca życia przyjmować lekarstwa na swoje dolegliwości z sercem.

RSS

Zawód muzyka nie jest opłacalny?

15.07.10

Koniec z zarabianiem na muzyce - twierdzi Mick Jagger z zespołu The Rolling Stones.

RSS

50 sylwestrowych teledysków - zobacz je w Onet.pl

29.12.10

Teledyski Lady Gagi, Eminema, Rihanny, Justina Biebera i Katy Perry, to jedynie drobny wycinek wystrzałowego, bo sylwestrowego zestawu jaki przygotowaliśmy dla wszystkich użytkowników Onet.pl.

RSS

Wybitni jazzmani dla Tomka Szukalskiego

22.10.10

"Dzień Szakala" - koncert charytatywny dla Tomka Szukalskiego, hołd środowiska jazzowego dla wybitnego muzyka, który znalazł się w trudnej sytuacji zdrowotnej, odbędzie się 21 listopada w Warszawie. Swój udział zapowiedziały największe gwiazdy polskiego jazzu.

RSS

Dan Deacon komponuje dla Francisa Forda Coppoli

15.01.11

Dan Deacon napisze muzykę do najnowszego obrazu Francisa Forda Coppoli. Specjalizujący się w elektronicznych nagraniach Amerykanin przygotuje kompozycje na potrzeby filmu "Twixt Now and Sunrise".

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny