Adam Grzanka królem Krakowa

29.09.11

W Krakowie zakończono zdjęcia do teledysku "Open Up Your Heart" DJ-a i producenta o pseudonimie Gromee. Główną rolę w klipie gra Adam Grzanka - znany aktor i kabareciarz.

Julia Pitera odpowiada w Trójce na pytanie, kiedy wejdzie w życie nowa ustawa antykorupcyjna? I mówi, że "w ciągu pół roku na pewno będzie musiała wejść, dlatego że jest w planie rządu". ... We wtorek w warszawskiej Stodole wystąpi formacja Paradise Lost. Dzień później legenda gotyckiego metalu zagra w Krakowie w Klubie Studio. Podczas obu koncertów gośćmi specjalnymi Paradise Lost będą grupy Carnal oraz Samael. Elton John został zmuszony do oficjalnych przeprosin, po tym jak w wywiadzie radiowym wyrwało mu się przekleństwo.Madonna znana jest z zamiłowania do wyczerpujących ćwiczeń. Gwiazda miłość postanowiła przekuć na przynoszący zyski biznes, otwierając sieć siłowni. Autor dyskotekowego przeboju "Pump It Up" nagrał nowy teledysk. Fragment klipu można już dziś zobaczyć w naszym serwisie. Nicki Minaj planuje ograniczyć występy gościnne. Artystka znana ze współpracy m.in. z Kanye Westem, Lil Wayne'em czy Mariah Carey chce skoncentrować się na solowych nagraniach.

Na 23 sierpnia wyznaczono premierę nowego albumu Apocalyptiki, "7th Symphony". Finowie wyjawili nazwiska gości, którzy ich wspomogli w studiu.

Po dwóch latach na festiwal Open'er w Gdyni powraca legenda trip hopu - grupa Massive Attack. Na imprezie zagrają także Hot Chip i Pavement. Małżonki takich gwiazd rocka, jak Duff McKagan (m.in. eks-Guns N' Roses) czy Perry Farrell (Jane's Addiction) wystąpią w nowym reality show.

- Byłem takim Nikodem Dyzmą. Nagle chłopak znikąd pojawił się na salonach. Z wesel pojawiliśmy się na wspaniałych estradach – mówi Sławomir Świerzyński, wokalista Bayer Full. Kulisy sławy zespołu, który planuje koncertować nawet w Chinach poznamy w niedzielę, 31 stycznia o godz. 19.45 w programie stacji TVN "Uwaga". Wernisaż wystawy obrazów Jana Kantego Pawluśkiewicza, w piwnicach krakowskiego Hotelu Pod Różą, zainaugurował w środę trzecią edycję festiwalu poświęconego twórczości i osobie Marka Grechuty - "Grechuta Festival Kraków 2010". Grupa No Doubt jest bliska zakończenia pracy nad nowym albumem. - Cieszę się, że wydajemy nową płytę. Wszyscy chcemy, żeby była nowoczesna, chwytliwa i wciągająca - powiedziała Gwen Stefani.Edyta Bartosiewicz, Madox i Monopol, to artyści, których klipy okazały się najchętniej oglądanymi przez was teledyskami zeszłego tygodnia. Starszy synek Gavina Rossdale i Gwen Stefani chce zostać perkusistą i występować ze swoim tatą. Okładka najnowszego wydawnictwa zespołu Killing Joke może w czasie konfliktu o krzyż przed Pałacem Prezydenckim wzbudzić kontrowersje. Grafika zamieszczona przez zespół przedstawia krzyż z zamontowanymi na nim głośnikami.

RSS

Kayah i Przemyk na jednej płycie

22.10.10

Dwie znane i cenione wokalistki - Kayah i Renata Przemyk pojawią się razem we wspólnym projekcie. "Panienki z Temperamentem" to efekt wyzwania artystycznego, jakim niewątpliwie jest zmierzenie się z repertuarem Kabaretu Starszych Panów.

RSS

Helloween i Dog Eat Dog na Przystanku Woodstock

22.02.11

Na stronach zespołów Helloween i Dog Eat Dog pojawiły się informacje o ich występie na 17. edycji Przystanku Woodstock. Festiwal odbędzie sie od 4 do 6 sierpnia w Kostrzynie.

RSS

Tomasz Nałęcz

08.12.09

"Nie przepychajmy się, nie toczmy zapasów w błocie, rywalizujmy szlachetnie i przyjmijmy założenie, że ten z kandydatów będzie ostatecznie reprezentował lewicę, którego poprze większość wyborców o poglądach centrolewicowych"....

RSS

Nowy film Jarmuscha o The Stooges

15.09.10

Jim Jarmusch nakręci dokument o Iggym Popie i The Stooges. Co prawda reżyser zapowiada, że minie sporo czasu nim dzieło powstanie, jednak już ma ogólną koncepcję.

RSS

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Kto jest największą gwiazdą pop? Zagłosuj w naszej sondzie!

29.03.11

Przy okazji 25 urodzin Lady Gagi postanowiliśmy się przyjrzeć innym popowym megagwiazdom. Które z nich wciąż są na topie? Czyja popularność powoli przemija? Kto szykuje spektakularny powrót, a komu udaje się konsekwentnie utrzymywać stały poziom popularności? Jednocześnie zapraszamy was do zabawy - sami zdecydujcie, która kobieta zasługuje na tytuł największej gwiazdy pop.

RSS

"Ludzie lubią Steczkowską"

22.12.09

"Ludzie chcą oglądać Justynę Steczkowską" - przekonuje jeden ze współpracowników piosenkarki i telewizyjnej gwiazdy.

RSS

Annie Lennox przypomina swoją matkę

29.12.10

Annie Lennox cieszy się, że z wiekiem zaczyna coraz bardziej przypominać własną mamę.

RSS

The Prodigy na Przystanku Woodstock!

08.04.11

To na pewno zaskoczenie - brytyjska, rave'owa grupa The Prodigy wystąpi na tegorocznym Przystanku Woodstock organizowanym przez Jurka Owsiaka.

RSS

Zobacz nowy klip O.S.T.R.

01.09.10

W sieci pojawił się już najnowszy teledysk O.S.T.R. do utworu "Track 12". Klip rapera możecie obejrzeć poniżej.

RSS

Nowa Amy Winehouse na święta

29.05.10

Artystka wyda nowy, długo wyczekiwany album na Boże Narodzenie.

RSS

Emilie Autumn w lutym w Polsce

15.01.10

Skrzypaczka Emilie Autumn wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Artystka zagra w warszawskiej progresji 9 lutego.

RSS

Jared Leto: Ciacho czy artysta?

15.12.10

Już dziś (14 grudnia) na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert amerykańskiego zespołu 30 Seconds To Mars, dowodzonego przez charyzmatycznego Jareda Leto.

RSS

W czerwcu nowa płyta i koncerty Kamila Bednarka i Star Guard Muffin

01.06.11

24 czerwca nakładem Lou&Rocked Boys ukaże się najnowsze wydawnictwo StarGuardMuffin - "Jamaican Trip", na którym znajdzie się pięć nowych utworów, nagranych pod okiem jamajskich muzyków związanych z Tuff Gong. Tym samym Kamil Bednarek spełnił swoje wielkie marzenie nagrania płyty na Jamajce.

RSS

Jon Hopkins w samym sercu Katowic

01.10.10

Katowice nie próżnują w staraniach o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Jedym z najbliższych wydarzeń, które mają przybliżyć miasto do upragnionego tytułu będzie całkowicie darmowy koncert jednego z największych mistrzów muzyki elektronicznej - Jona Hopkinsa - w najbliższy czwartek, 30 września.

RSS

Snoop Dogg uczy Beckhama rapować

29.04.10

Snoop Dogg daje Davidowi Beckhamowi lekcje rapowania.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny