Zagraj z Totemem

22.03.11

11 kwietnia ukaże się album "Let's Play" - pierwszy materiał grupy Totem po długiej, ponad pięcioletniej przerwie.

Heavymetalowa formacja Grand Magus ze Szwecji wyda latem piąty album "Hammer Of The North". Poznaliśmy nazwiska polskich wykonawców na Life Festival Oświęcim 2010. Na tej imprezie odbędzie się premierowy koncert powracającej na scenę grupy Varius Manx z nową wokalistką. Joe Perry nie miałby nic przeciwko temu, aby miejsce Stevena Tylera w grupie Aerosmith zajęła kobieta.Ne-Yo jest przekonany, że z jego pomocą Cheryl Cole stanie się wielka w USA. Norah Jones wstrzymała remont domu na wniosek lokalnego stowarzyszenia mieszkańców. Serwis Muzyka.onet.pl prezentuje pięć premierowych utworów z najnowszej płyty formacji Pectus, zatytułowanej "Stos praw".

Nicki Minaj nie pozwala, żeby krytyka wpłynęła na jej samopoczucie.

Reżyser nowego teledysku Eminema i Lil Wayne’a porównał dwóch rapperów do Jacka Nicholsona i Leonardo Dicaprio. Brytyjski duet Hurts zaprezentował teledysk do nowego singla - "Stay". Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu Hurts, zatytułowanego "Happiness".

Zespół Terminal, który na początku marca zadebiutował albumem "Tree Of Lie", rozpoczyna cykl koncertów. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy teledysk zespołu The Chilloud, półfinalisty konkursu "Hard Rockowa Scena Muzzo". Oprah Winfrey przeprowadziła wywiad, z trójką dzieci tragicznie zmarłego Michaela Jacksona.Sporą popularność w rockowych stacjach radiowych zdobył balladowy utwór "Nie bez wiary" radomskiej grupy Carrion. U nas możecie oglądać klip do tego nagrania. W piątek, 13 sierpnia, w przededniu 33. rocznicy śmierci Elvisa Presleya, po raz pierwszy w Polsce na płytach DVD i Blu-ray ukazuje się niezwykły dokument "Elvis w trasie". Dystrybutorem wydawnictwa jest Galapagos Films. Szef wytwórni płytowej namawia grupę Blur do nagrania nowej płyty.

RSS

Aerosmith tylko z Kravitzem w roli wokalisty?

08.12.09

Zdaniem dawnego współpracownika i mentora, grupa Aerosmith powinna kontynuować działalność z Lennym Kravitzem w roli nowego wokalisty.

RSS

Nowy singel od Farby

29.04.10

Już 10 maja odbędzie się oficjalna premiera najnowszego singla formacji Farba "Ostatnia noc". Utworu, który został wykorzystany w filmie Roberta Glińskiego "Świnki" można już posłuchać na oficjalnej stronie zespołu.

RSS

Jerry Lee Lewis opisze swoje życie

15.10.10

Jerry Lee Lewis opublikuje autobiografię.

RSS

Urszula Dudziak w stylu Björk

26.11.09

Urszula Dudziak, która niedawno wydała koncertowy album "Urszula Dudziak Super Band Live at Jazz Cafe", w specjalnym wywiadzie dla Onet.pl zdradza szczegóły kolejnej płyty.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Orkiestrowy Sting: Ogromna odpowiedzialność

08.06.10

Pod szyldem Symphonicity Tour w kanadyjskim Vancouver rozpoczęła się światowa trasa Stinga, na której prezentuje orkiestrowe wersje swoich przebojów.

RSS

Mika o karierze Lady GaGi

08.12.09

Mika jest przekonany, że Lady GaGa zaistniała w show-biznesie dzięki swojemu ekstrawaganckiemu stylowi.

RSS

Radość i czad

01.02.10

Wszystko jest możliwe - taki tytuł nosi wydany kilka lat temu album z najlepszymi utworami Living Colour. I rzeczywiście, koncertem w krakowskim klubie Studio Amerykanie dowiedli, że dla nich muzyka nie ma granic.

RSS

Wspomóż WOŚP, kup portret Kazika

08.01.10

Kazik Staszewski chce wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wystawiając na sprzedaż nietypowy portret.

RSS

Courtney Love: Zabiłabym Kurta

08.10.11

Courtney Love, wdowa po Kurt'cie Cobainie, po raz kolejny udowodniła, że zasłużenie uważana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu.

RSS

Mike Mills nie słucha R.E.M.

15.03.11

Basista formacji R.E.M. Mike Mills przyznał, że nie słucha płyt jego grupy dla przyjemności.

RSS

Gwiazdor Harry'ego Pottera wydał swój pierwszy singel

08.10.10

Tom Felton wydał swój debiutancki singel - "If You Could Be Anywhere". Piosenka zwiastuje pierwszy album 22-letniego gwiazdora Harry'ego Pottera.

RSS

Muzyka uratowała Will.I.ama od losu gangstera

01.06.11

Frontman popularnej formacji jest przekonany, że gdyby wspólnie ze swoim przyjacielem Apl.De.Apem nie zaczął realizować swoich marzeń muzycznych, prawdopodobnie zostałby kryminalistą.

RSS

Córka Stinga ukrywała przed rodzicami swoje marzenia

22.09.10

Wokalistka grupy I Blame Coco, która jest córką Stinga i producentki Trudie Styler, przyznaje, że już w młodym wieku pracowała zarobkowo, aby sfinansować swoje plany muzyczne i w tajemnicy przed rodzicami uczyła się grać.

RSS

Metal Hammer Festival 2010: godziny występów zespołów

15.08.10

Poznaliśmy godzinową rozpiskę występów zespołów na Metal Hammer Festival 2010. Impreza odbędzie się 27 sierpnia w katowickim Spodku.

RSS

Sting po raz kolejny w Polsce

15.02.11

18 czerwca na gdańskiej Ergo Arenie wystąpi Sting. Artysta przyjedzie do nas w ramach trasy Symphonicity Tour 2011. Bilety na koncert kosztują od 237 zł do 814 zł (Pakiet Hot Tickets).

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny