Portugalia od 1665 zł.

15.12.09

Sprzedający: efekt-moto
Cena Kup Teraz: 1,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 28 gru 2009 17:16:15 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"


Sprzedający: don_leon
Cena Kup Teraz: 16,50 zł
Do końca: 28 dni (czw 05 sie 2010 17:37:54 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: apartamentTATRY
Cena Kup Teraz: 40,00 zł
Do końca: 11 dni (śro 02 cze 2010 20:40:43 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Irenka20071
Cena Kup Teraz: 15,00 zł
Do końca: 24 dni (czw 18 mar 2010 00:42:58 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: RETRO-MOBILE
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 6 dni (pon 28 cze 2010 23:24:10 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: gracho101
Cena Kup Teraz: 17,90 zł
Do końca: 29 dni (pią 28 maj 2010 23:18:38 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

We wtorek gościem Salonu politycznego Trójki był: Ryszard Bugaj - doradca Prezydenta ds. ekonomicznych...

Sprzedający: Katalog_Podrozy
Cena Kup Teraz: 406,35 zł
Do końca: 10 dni (czw 01 kwi 2010 13:58:54 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: termoaktywna-com
Cena Kup Teraz: 64,99 zł
Do końca: 13 dni (nie 14 mar 2010 20:43:47 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Sprzedający: AlinaK1
Cena Kup Teraz: 98,00 zł
Do końca: 8 dni (śro 06 sty 2010 17:29:52 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSzpital wystawił rachunek za leczenie Kubicy. To aż... sport.wp.pl Sprzedający: lidka2011
Cena Kup Teraz: 25,00 zł
Do końca: 11 dni (śro 19 maj 2010 14:29:17 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: OTOTURYSTYKApl
Cena Kup Teraz: 1 308,00 zł
Do końca: 9 dni (śro 31 mar 2010 20:05:48 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Halogenik
Aktualna cena: 600,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 04 cze 2010 00:51:32 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: RETRO-MOBILE
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 2 dni (sob 10 lip 2010 13:10:02 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcjiRSS

FERIE GÓRY APARTAMENT JACUZZI KOMINEK LAST MINUTE

08.01.10

Sprzedający: palinek296
Cena Kup Teraz: 110,00 zł
Do końca: 10 dni (pon 18 sty 2010 13:18:29 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Wiedeń - Last Minute -- Paul Tingay

08.12.09

Sprzedający: ppustelnia
Cena Kup Teraz: 14,95 zł
Do końca: 26 dni (nie 03 sty 2010 20:17:59 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Sylwester Last Minute we Władysławowie

08.12.09

Sprzedający: mauro33
Cena Kup Teraz: 150,00 zł
Do końca: 11 dni (sob 19 gru 2009 19:05:25 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Korsyka od 286 zł.

01.06.11

System polityczny w Polsce, który dał w Sejmie zaowocował układem 2 plus 2 w Sejmie, może po następnych wyborach zostać zachowany. Do parlamentarnej czwórki może co najwyżej dołączyć jeszcze jeden, mniejszy gracz, ale nie ma specjalnych szans na to, aby karty nie były rozdawane przez Platformę Obywatelską, lub Prawo i Sprawiedliwość. Regulacje prawne - czyli ordynacja wyborcza do Sejmu, zasady finansowania działalności partyjnej i progi wyborcze skutecznie betonują polską scenę polityczną.

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

TURCJA WCZASY WYLOT NA JUŻ !!! LAST MINUTE 4* !!!

29.04.10

Sprzedający: safari-bochnia
Cena Kup Teraz: 1 459,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 12 maj 2010 17:49:35 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Sopot Apartament LAST MINUTE 11-15.03.10

08.03.10

Sprzedający: abudabavinabi
Cena Kup Teraz: 150,00 zł
Do końca: 10 dni (czw 18 mar 2010 10:47:40 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Matura Last Minute język angielski poziom podst.

26.11.09

Sprzedający: ppustelnia
Cena Kup Teraz: 17,00 zł
Do końca: 8 dni (pią 04 gru 2009 23:31:08 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

majówka w Gdyni ,last minute nad morzem gdańsk

01.05.10

Sprzedający: www_willamewa_pl
Cena Kup Teraz: 250,00 zł
Do końca: 8 dni (nie 09 maj 2010 15:11:28 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Teneryfa - Last Minute Przewodnik

15.01.10

Sprzedający: Piotr26047
Cena Kup Teraz: 17,00 zł
Do końca: 28 dni (pią 12 lut 2010 08:09:32 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

FERIE, Budapeszt, noclegi, last minute, OKAZJA!!!

29.01.10

Sprzedający: lidka2011
Cena Kup Teraz: 15,00 zł
Do końca: 8 dni (sob 06 lut 2010 20:40:45 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Kraków Polska Słodycz lasu - Last minute

15.06.10

Sprzedający: otowakacje-pl
Aktualna cena: 782,00 zł
Cena Kup Teraz: 782,00 zł
Do końca: 29 dni (śro 14 lip 2010 03:28:00 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Teneryfa - Last Minute

15.12.09

Sprzedający: Konarski_W
Cena Kup Teraz: 16,90 zł
Do końca: 27 dni (pon 11 sty 2010 23:22:04 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

EGIPT-Hurghada!!!SUPER LAST MINUTE!!!4* ALL!!!

15.03.10

Sprzedający: eldoradotravel
Cena Kup Teraz: 1 479,00 zł
Do końca: 10 dni (czw 25 mar 2010 13:13:15 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Oferia: Last Minute CHORWACJA 17.06.2010 7dni Apa

15.02.10

Sprzedający: oferia
Do końca: 11 dni (pią 26 lut 2010 13:24:09 CET)
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

185/65R15 Barum Polaris / Para opon Last Minute !

22.02.10

Sprzedający: Rekom_Mazowsze
Cena Kup Teraz: 50,00 zł
Do końca: 1 dzień (wto 23 lut 2010 15:23:13 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny