Euro 2012: są już pierwsze miliony dla miast-gospodarzy

29.10.10

20 mln zł od UEFA dostaną polskie miasta-organizatorzy Euro 2012 - dowiedziała się Wirtualna Polska. Pieniądze mają być rekompensatą za organizację stref kibiców. finanse.wp.plZbierasz punkty w programie lojalnościowym na wymarzoną wiertarkę czy lokówkę? Uważaj, żeby nie okazało się, że stare punkty ci przepadną. Tylko korzystający z Paybacku do końca lutego mogą stracić blisko 30 mln zł. finanse.wp.pl Polska dawno temu weszła na drogę prowadzącą do euro i nie zamierza z niej schodzić - zdradził w wywiadzie dla telewizji Euronews premier Donald Tusk. Wywiad przeprowadzono w związku ze zbliżającą się polską prezydencja w UE (1 lipca). Złoty powoli lecz systematycznie odrabiał we wtorek straty z poniedziałkowego popołudnia, kiedy to stracił 7 groszy do euro oraz blisko 9 groszy do dolara. Za europejską walutę płacono wtedy ponad 4,1 zł, a za amerykańską ponad 3,13. O 17.45 we wtorek za dolara płacono juz 3,0862 zł, a za euro 4,0223 zł.14 czerwca w Luksemburgu odbędzie się kolacja ministrów finansów 27 państw UE - zapowiedział komisarz Olli Rehn. Oficjalnie spotkanie ma być poświęcone zarządzaniu gospodarczemu w UE, ale nie można wykluczyć, że pojawi się tam temat drugiego pakietu pomocy dla Grecji.

This places an unnecessary pressure challenge of debtors. They may be to be paid back all at once only. To conquer such problem, fitting loans for bad credit are announced. Fitting loans for bad credit are offered with effortless payment selection. Using the requirements and needs in the individuals they might very easily pay your credit card debt taken.

czytaj dalej

Organizm każdej kobiety narażony jest na wiele schorzeń charakterystycznych dla płci pięknej. Bardzo często jednak niepokojące objawy są bagatelizowane lub leczone domowymi środkami, które w poważniejszych stadiach choroby mogą okazać się nieskuteczne.

czytaj dalejMinisterstwo Finansów utopiło miliardy euro rezerwy, interweniując na rynku walutowym - twierdzi "Nasz Dziennik". finanse.wp.pl

Dobre wyniki producenta Mercedesów. Niemiecki koncern Daimler w III kwartale wypracował zarówno zysk netto, jak i zysk operacyjny wyższy od prognoz. Zysk netto spółki poszedł w górę aż 28-krotnie w porównaniu z podobnym okresem ubiegłego roku. Na internetowych unikach i szarej e-strefie skarb państwa traci codziennie ogromne kwoty - alarmuje Najwyższa Izba Kontroli. Z jej raportu wynika, że na masową skalę płacenia należnych podatków unikają drobni handlarze, których dochody z e-handlu nie przekraczają 400 tys. zł rocznie.

W ubiegłym roku Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała 25 zezwoleń na budowę nowych zakładów na terenie strefy. Firmy, które otrzymały zezwolenia zadeklarowały się zainwestować łącznie około 800 milionów złotych. Natomiast w tym roku łódzka strefa planuje wydać inwestorom kolejnych 20 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej.

czytaj dalej

Czy bunt w sieci ma sens? Jak wykorzystać facebooka w promocji małego biznesu? Jak zarządzać społecznością internetową? Social Impact III to okazja do obejrzenia prezentacji związanych
z branżą social media i poznania odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań. Wysoki poziom merytoryczny konferencji zapewni obecność ekspertów i badaczy branży social media. W krakowskiej edycji prelegenci będą też walczyć o miano najlepszego Social Impactora.

czytaj dalej

Jakie by nie było – słoneczne czy deszczowe, i tak cieszy. Lato kocha się za to, że przyszło, niosąc ze sobą symfonię letnich smaków. Bo czy może być coś lepszego, niż sałatka z soczystych owoców lub warzyw, popijana kieliszkiem białego wina? Na przykład australijskiego Hardysa.

czytaj dalej

Jeśli wejdzie, nie będzie zmiłuj! Największa firma świata nie ma zwyczaju dzielić się rynkiem z konkurencją! Gigantowi zagrozić nie będzie w stanie ani najprężniej działająca obecnie w Polsce Biedronka, ani coraz bardziej zdeterminowane Tesco. finanse.wp.pl Choć zimą browary uraczyły nas kilkoma nowymi piwami na długie, mroźne wieczory, to sezon rozpoczyna się dla nich dopiero wiosną. I rzeczywiście, na rynku mamy wysyp nowości. finanse.wp.pl - Internauci lepiej zarabiają i łatwiej dostają pracę - wynika z Diagnozy Społecznej 2011 do której dotarł "Dziennik Gazeta Prawna". Dlatego zainteresowanie internetem rośnie we wszystkich grupach zawodowych.

RSS

joined in the manner of buy fifa coins

15.01.15

A tombstone of cheap fifa 15 ultimate team coins and Cheap Fut 16 Coins For Sale
a seven year old Roman boy Gaius Laberius holding a ball with hexagons joined in the manner of buy fifa coins ps3 and a net like ornament. The symbol of fifa coins ps3 and a real leather ball, it is considered firm evidence that football in Europe was first played in the Cetinska Krajina Region.

czytaj dalej

RSS

Samotni rodzice pod lupą skarbówki

08.11.11

Urzędy Skarbowe rozpoczęły kontrole samotnych rodziców, którzy w rocznym rozliczeniu PIT obniżyli sobie podatek. Korzystając z preferencyjnego rozliczenia, rodzic może spodziewać się, że fiskus przesłucha sąsiadów i rodzinę czy zweryfikuje zameldowanie - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

RSS

Niesamowita szansa dla polskiej spółki. Rynek już czeka

08.11.11

Nowa generacja ekranów dotykowych, ogniw słonecznych - m.in. takie są zastosowania grafenu wytwarzanego w polskiej technologii. Wdrażaniem zastosowań ma się zająć nowo powołana spółka Nanocarbon. finanse.wp.pl

RSS

Ways to look for bad credit home loan Wi?

08.03.13

This can be done by obtaining a scores from Fair Isaac Consumer credit Firm. A scores higher than 720 is recognized as a good credit rating although a credit score below what 600 is recognized as bad credit. The client can even be involved in installments of standard and missed installments, financial obligation, bankruptcy or county judge judgement making. If you can't know your credit track record you can get it assessed by any of these credit ratings companies i.

czytaj dalej

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Jobs zostawia Apple

29.08.11

Zmiana na czele informatycznego giganta. Współzałożyciel i dyrektor wykonawczy Apple Steve Jobs zrezygnował ze swojej funkcji. Nieoficjalnie - z powodu choroby.

RSS

Najnowsze dane GUS o inflacji. Zaskoczenie!

15.08.12

Inflacja w lipcu rok do roku wyniosła 4 proc., a w porównaniu z poprzednim miesiącem ceny spadły o 0,5 proc. Rynek przewidywał odczyt na poziomie 4,2 proc. W czerwcu wskaźnik inflacji sięgnął 4,3 proc., czego głównym powodem była organizacja Euro 2012. finanse.wp.pl

RSS

Gorączkowe rozmowy o budowie stadionu

15.01.10

Niemiecka spółka Max Boegl rozmawia z Budimeksem o dokończeniu budowy wrocławskiego stadionu na mistrzostwa Euro 2012. Rozmowy są na wczesnym etapie, a decyzję o ewentualnym przystąpieniu do współpracy Budimex podejmie po przeprowadzeniu analiz. Tymczasem Max Boegl negocjuje z władzami Wrocławia warunki dokończenia inwestycji. Umowa mogłaby zostać podpisana w przyszłym tygodniu.

RSS

Starcie gigantów: Balcerowicz kontra Rostowski. Kto twoim zdaniem wygrał?

22.03.11

- To nie będzie telewizyjny show. To ma być merytoryczna wymiana argumentów - twierdzi Andrzej to wygrał?Krajewski, prezes Fundacji FOR. finanse.wp.pl

RSS

Akcja wyprzedaż: czas, start!

29.12.09

Tłumy w galeriach handlowych, gigantyczne kolejki do kas i najważniejsze... kosmiczne przeceny. Mieszkańcy wysp brytyjskich i Australii już ruszyli do sklepów, by skorzystać z dobrodziejstwa poświątecznych wyprzedaży.

RSS

Światowi giganci inwestują w Polsce

15.11.10

Japoński potentat Lotte chce wybudować w Polsce pięć fabryk wartych łącznie blisko 200 mln euro. Coraz bardziej prawdopodobna jest także kolejna polska inwestycja światowego giganta w branży IT – amerykańskiego koncernu IBM. W grę wchodziłaby budowa centrum nowoczesnych usług - pisze "Rzeczpospolita".

RSS

Emeryci i bezrobotni nie zapłacą abonamentu rtv

22.02.10

Emeryci, trwale niezdolni do pracy renciści, a także bezrobotni będą mogli od 1 marca br. składać na poczcie wnioski o zwolnienie z abonamentu rtv. Tego dnia wejdą w życie przepisy nowej ustawy abonamentowej, które poszerzyły krąg uprawnionych do ulgi. finanse.wp.pl

RSS

Biednym mniej, bogatszym podwyżki

01.01.12

Kryzys uderza w najbiedniejszych, zamożni na nim zarabiają - tę starą prawdę potwierdziły najnowsze dane GUS. Według nich, płace w branżach, gdzie zarabia się nawet dwukrotność średniej krajowej, w ciągu ostatnich 11 miesięcy rosły, podczas gdy wzrost poborów zarabiających najmniej był niższy niż inflacja, co tym samym oznacza, że osoby te zbiedniały - wylicza "Dziennik Gazeta Prawna".

RSS

nike air max 90 schwarz Liberal Run + 3 der in entlang meiner lokalen

29.04.15

Der Nike Free nike air max 90 damen reduziert a Zwischensohle das Kissen Anteil und es fehlt eine Laufsohle desto größer und robustes portion.The resultierenden Dreh Nuten reduzieren Auswirkungen Stromschlag und kann gebracht was es zu helfen richtige Über pronation.Diagonal Schnitte gab auch erlaubt über die Bereich zur Verbesserung der Flexibilität und Steigerung .

czytaj dalej

RSS

500 proc. w rok? Tak można było zarobić na GPW

29.12.09

Rok 2009 okazał się bardzo łaskawy dla inwestorów giełdowych. Od stycznia na ponad 60 spółkach notowanych w Warszawie mogli co najmniej podwoić kapitał. Rekordowe zyski dała spółka Immoeast, której walory w ciągu 12 miesięcy podrożały ponad pięciokrotnie - wylicza serwis money.pl.

RSS

Rząd nie wydaje zanadto rozrzutnie

08.07.10

Deficyt budżetu państwa po maju 2010 roku wyniósł 32,046 mld zł - poinformował we wtorek w komunikacie resort finansów, to jest 61,4 proc. zaplanowanego na cały rok. Wcześniejszy plan całoroczny pokazuje, że oszczędności wynoszą obecnie ponad 4 mld zł.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny