DoriFi zatrzymuje lato: Banda wariatów w klapkach

29.10.10

Tylko u nas możecie zobaczyć jak wyglądało zatrzymanie lata już w jesiennej aurze w teledysku do utworu "A ja tak lubię lalalato" debiutującej wokalistki DoriFi, śpiewającej do niedawna w programie "Szymon Majewski Show".

Po raz drugi z rzędu na szczycie zestawienia najpopularniejszych albumów muzycznych w Polsce znalazł się brytyjski wokalista Sting z płytą "Symphonicities". Przebój "My Heart Will Go On" z filmu "Titanic" zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych piosenek filmowych. Czy słynny producent muzyczny Timbaland chciał popełnić samobójstwo? Artysta stanowczo dementuje doniesienia."Najbardziej obrzydliwym momentem" swojej prezydentury określił George W. Bush wypowiedź Kanye Westa z 2005 roku. "Byłam na minimum swojego nastawienia psychicznego, kończyły mi się pieniądze. A tymczasem po występie w »Must be the music« tysiące ludzi powiedziało mi, że moja muzyka podoba im się taka, jaka jest. Zrozumiałam, że jestem na dobrej drodze" - mówi Olivia Anna Livki, artystka, której udało przemycić się muzykę alternatywną do telewizyjnego show. Twilite, czyli akustyczny duet z Polski, umieścił na swoim profilu w serwisie Muzzo.pl najnowszy album zatytułowany "Quiet Giant".

Lubicie utwór "Barcelona" pamiętany z kinowego przeboju "Vicky Cristina Barcelona" Woody;ego Allena? Zespół Giulia y Los Tellarini, który wykonuje tą piosenkę, ponownie przyjeżdża do Polski.

Amerykańska wokalistka pop Lady Gaga znalazła się na szczycie zestawienia "Celebs Gone Good". To ranking gwiazd najbardziej angażujących się w działalność na rzecz innych. 25 lutego do kin trafi obraz "Wojna żeńsko-męska", do którego muzykę skomponował Robert Janson - lider i gitarzysta zespołu Varius Manx.

Raper Taboo zostanie ojcem po raz trzeci. 14 września ukaże się nowy album zespołu Of Montreal, "False Priest". Na utwór promujący formacja wybrała "Coquet Coquette". Sophie Ellis-Bextor podała tytuł i datę premiery radiowej nowego singla. Numer będzie promował album zatytułowany "Make a Scene".Znamy listę teledysków, które zakwalifikowały się do Konkursu Wideoklipów 18. Edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych PLUS CAMERIMAGE. Grupa Interpol odwołała kilka koncertów w USA w związku ze zmianą planów światowej trasy koncertowej U2. Tom Petty & The Heartbreakers odwołali pierwsze dziesięć koncertów w ramach swojej zbliżającej się trasy koncertowej, aby lepiej przygotować się do promocji nowego albumu.

RSS

Blondie robi krok w przód

08.09.11

Formacja wokalistki Deborah Harry wydaje kolejny, dziewiąty album. 13 września swoją premierę będzie miał krążek zatytułowany "Panic of Girls". Płyta będzie dostępna zarówno na CD jak i wersji cyfrowej.

RSS

Legendarny Beatles zagra w Polsce

08.03.11

15 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie zagra perkusista The Beatles - Ringo Starr ze swoim zespołem.

RSS

Nagrody Viva Comet 2010: Ewa Farna Artystką Roku, trzy nagrody dla Dody

01.03.10

W Warszawie odbyła się w czwartkowy wieczór ceremonia wręczenia statuetek Viva Comet 2010. Nagrodę dla Artystki Roku odebrała wokalistka Ewa Farna. W kategorii Image Roku triumfowała "odmieniona" Agnieszka Chylińska. Doda została okrzyknięta Artystką 10-lecia.

RSS

Johnny Cash z teledyskiem wszech czasów

08.07.11

Prestiżowy brytyjski magazyn "NME" uznał teledysk do utworu "Hurt" w wykonaniu nieżyjącego już Johnny'ego Casha najwybitniejszym klipem wszech czasów.

RSS

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Nicole Richie i Joel Madden wzięli ślub

15.12.10

Była gwiazda telewizyjnego reality show "Proste Życie" i wokalista grupy Good Charlotte pobrali się w sobotę (11. grudnia 2010) w obecności rodziny i przyjaciół zgromadzonych w rezydencji ojca panny młodej Lionela Richie w Beverly Hills.

RSS

Courtney Love: mam nadzieję, że Madonna się wkurzy

01.08.10

"Jestem bardzo podekscytowana swoją nową płytą. Udało mi pozyskać ludzi pracujących dla Madonny, co ją mam nadzieję wkurzy" - powiedziała w specjalnym wywiadzie dla "Dzień Dobry Wakacje" Courtney Love - jedna z gwiazd Orange Warsaw Festival, który odbędzie się już w dniach 28-29 sierpnia.

RSS

Zagubiona i nieświadoma Lindsay Lohan

15.07.10

Adwokat Stuart V Goldberg twierdzi, że Lindsay Lohan to "kruche, zagubione dziecko".

RSS

Gotye: Australijska rewelacja zachwyca Polaków

29.12.11

W ciągu jednego dnia teledysk "Somebody That I Used To Know" beligijsko-autralijskiego muzyka Gotye stał się najpopularniejszym klipem na stronach INTERIA.PL!

RSS

Reżyserski popis muzyka The Mars Volta

15.01.10

Omar Rodriguez-Lopez z zespołu The Mars Volta zaprezentuje swój niemuzyczny talent. Film w reżyserii artysty zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu podczas festiwalu w Rotterdamie.

RSS

Utwory Stereophonics w muzycznej grze

22.02.10

Grupa Stereophonics użyczył swoich utworów na potrzeby gry "SingStar Rooms" na Playstation Home. Przy okazji zespół ogłosił konkurs.

RSS

Taka piękna masakra

29.05.11

Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing "Wysocki Maleńczuka", Warner

RSS

Fucked Up: nasza nazwa gwarantuje widzowi, że zobaczy naprawdę poj***ny koncert

26.11.09

Jedyny w Polsce koncert grupy Fucked Up odbędzie się już 30 listopada w Krakowie. Wokalista zespołu Damian Abraham opowiedział serwisowi Muzyka.onet.pl o fenomenie szalonych koncertów z których słynie jego zespół.

RSS

Armin van Buuren na Sunrise Festival

29.04.10

Po raz drugi, po dwóch latach do Kołobrzegu na Sunrise Festival przyjedzie Armin van Buuren, jeden z najsłynniejszych DJ-ów na świecie

RSS

Drastycznie wychudzony 50 Cent

29.05.10

Przygotowania do roli w filmie "Things Fall Apart" nie były łatwe dla popularnego rapera.

RSS

Sharon i Ozzy Osbourne "jak chleb i masło"

08.03.10

Sharon Osbourne wierzy, że jej małżeństwo z Ozzym Osbournem przetrwało tyle lat, ponieważ dopełniają się nawzajem "jak chleb i masło".

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny