Rozwód rodziców Miley Cyrus

29.10.10

Billy Ray i Leticia, rodzice Miley Cyrus, postanowili się rozwieść po niemal 18 latach małżeństwa.

Natasha Khan kryjąca się za projektem Bat For Lashes nawiązała współpracę z Beckiem na potrzeby soundtracku "Zaćmienie". Artystce najwyraźniej spodobało się w studiu z kolegą, bowiem chce, by pomógł jej przy kolejnej płycie. Nie gwiazdy pop, ale walijska mezzosopranistka Katherine Jenkins znalazła się na szczycie brytyjskiej listy młodych muzyków-milionerów. Hey zaplanował do końca roku kilka koncertów. Grupa zagra m.in. w Warszawie, Krakowie i Londynie.Ostatnie 12 miesięcy to pasmo sukcesów Ke$hy. Przed 24-letnią wokalistką rysują się też świetlane perspektywy na 2011 rok. Agnieszka Chylińska została laureatką Telekamery Tele Tygodnia 2011 w kategorii muzyka. Uroczysta gala odbyła się w poniedziałek, 7 lutego, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie. W rankingu najbardziej znanych wokalistów i wokalistek zwyciężyła Doda, odnotowując zdecydowany wzrost popularności.

Wokalista grupy Echo & The Bunnymen wyjawił, że od lat zmaga się z rozszczepieniem osobowości.

Dokładnie rok temu ukazała się solowa płyta wokalisty Lao Che - Spietego. Muzyk, który wciąż promuje wydawnictwo na koncertach, właśnie przed jednym z nich udzielił nam wywiadu. "Ręce mi opadły, jak można popsuć taki fajny nurt muzyczny" - wyznał, opowiadając o impulsie, który popchnął go do nagrania płyty "Antyszanty" a także o stereotypach, Bogu, cyckach i piłce nożnej. Amerykański hiphopowiec The Game jest poirytowany zachowaniem gwiazdorów rapu, którzy ukrywają prawdziwą orientację seksualną, obawiając się reakcji fanów.

Prekursorzy digital hardcore zagrają jako gwiazda piątkowych koncertów na zamku, podczas osiemnastej edycji festiwalu Castle Party Open Air. Impreza w Bolkowie odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2011 roku. Nowy album kanadyjskiej piosenkarki Avril Lavigne rodzi się w bólach. Z powodu rozwodu wokalistki jego premiera ponownie została przesunięta. Zespół Vader rozpoczyna przygotowania do nagrania nowej studyjnej płyty. Zestaw opatrzono tytułem "Welcome To The Morbid Reich".Decapitated odbywa właśnie trasę po Ameryce Północnej, gdzie zespół rodem z Krosna od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. 7 maja pojawi się podwójna płyta "Schattenspiel" popularnej nad Wisłą formacji Lacrimosa. Coldplay zagrali pięć premierowych utworów podczas występu na niemieckim festiwalu Rock am Ring w Nurburgring.

RSS

Dzień z liderem The White Stripes

29.07.10

Jeden dzień z Jackiem Whitem - pod takim hasłem upłynie środa, 28 lipca, w stacji RMF Rock , w Mieście Muzyki.

RSS

"Buena" Blue Cafe najchętniej granym polskim utworem przez stacje radiowe

22.05.11

W piątek, 1 kwietnia swoją premierę miał najnowszy krążek zespołu Blue Café "DaDa". Album promował utwór "Buena", który okazał się najchętniej graną polską piosenką w krajowych stacjach radiowych.

RSS

Więcej pociągów na Open'er

22.06.10

Ok. 2000 dodatkowych miejsc w pociągach dowożących fanów do Gdyni na festiwal Open'er, i z powrotem, przygotowały samorządowe Przewozy Regionalne. Dodatkowe pociągi pojadą z Wrocławia, Poznania, Katowic, Krakowa, Warszawy oraz Bielska Białej. Festiwal Open'er odbędzie się od 1 do 4 lipca w Gdyni.

RSS

Muzyczna terapia Jaya-Z

22.11.10

Jay-Z traktuje rapowanie jak sesje terapeutyczne.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Open'er jednym z symboli Polski

15.05.11

Obchodzący w tym roku 10-lecie Heineken Open’er Festival został wybrany przez Fundację Kocham Polskę jednym z stu symboli Polski.

RSS

Glamrockowe UNKLE

29.06.10

Minął nieco ponad miesiąc od premiery nowego albumu UNKLE, tymczasem zespół Jamesa Lavelle'a już planuje kolejne dzieło.

RSS

Christina Aguilera już po rozwodzie

22.02.11

Christina Aguilera sfinalizowała swój rozwód z Jordanem Bratmanem.

RSS

Jake Gyllenhaal i Taylor Swift postanowili się rozstać

08.01.11

Jedna z najgorętszych hollywoodzkich par ostatnich miesięcy zakończyła krótki związek tuż przed Nowym Rokiem. Jak twierdzą przyjaciele pary, to Gyllenhaal podjął decyzję o rozstaniu.

RSS

Acid Drinkers skopią tyłki emerytom?

01.05.11

Członkowie metalowej grupy Acid Drinkers chcą wystąpić na festiwalu w Opolu! Zespół zaapelował do swoich fanów o głosowanie w internecie na ich kandydaturę.

RSS

Nicki Minaj rapuje dla mamy

29.04.11

Nicki Minaj przyznała, że największą motywacją jest dla niej szczęście jej mamy.

RSS

Gwen Stefani nadal z mężem

08.05.10

Gwen Stefani nie przeszkadzają rewelacje dotyczące wierności jej męża przekazane przez Courtney Love.

RSS

Kontrowersyjny klip w sieci. Zobacz!

01.01.11

Do internetu wyciekła wstępna wersja skandalizującego wideoklipu rapera Kanye Westa do utworu "Monster".

RSS

KaRRamBa ze "Słabym Programem"

22.10.11

Znany także z tanecznego projektu PeWeX (przebój "Dziunia") krakowski raper KaRRamBa przygotował solowy teledysk "Puchacze przez eR", który możecie już zobaczyć na naszych stronach.

RSS

Feeder z własną wytwórnię płytową

08.01.10

Grupa Feeder założyła własną wytwórnię płytową.

RSS

Rahim dla Onet.pl: nie lubię sztuczności na bankiecikach

22.03.10

5 marca 2010 roku miała miejsce premiera solowej płyty Rahima "Podróże po amplitudzie".

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny