Rozwód rodziców Miley Cyrus

29.10.10

Billy Ray i Leticia, rodzice Miley Cyrus, postanowili się rozwieść po niemal 18 latach małżeństwa.

Hipnotyzujące i zmysłowe widowisko - tak w kilku słowach podsumować można koncert zamykający ósmą edycję Sacrum Profanum w Krakowie. Lider grupy Sigur Rós – Jónsi – pokazał, że chłodny minimalizm i perfekcjonizm mogą idealnie zilustrować gwałtowność i różnorodność ludzkich uczuć. Choć potrafią to zrobić chyba tylko Islandczycy. Pierwszy dzień wiosny, 21 marca, można przywitać z koncertem "Wiosna z New Violin". Podczas tego wieczoru w Operze Krakowskiej, będzie można usłyszeć materiał z płyty "Works for violin and string quartet". Tym razem zespoły Kayah, Ani Dąbrowskiej, Andrzeja Piasecznego i Nergala walczyły o udział w półfinale. Kto tym razem pożegnał się z "The Voice Of Poland"?Dziś gościem Salonu politycznego Trójki był: Radosław Sikorski - Minister Spraw Zagranicznych... Premierowe piosenki De Mono poznamy 8 września. Tego dnia do sklepów trafi nowy album grupy "No Stress". Czy znajdą się na nim hity na miarę piosenek "Kochać inaczej", "Moje miasto nocą" czy "Statki na niebie"? Jeszcze w tym tygodniu, tj. 24 czerwca, na rynku pojawi się nowa płyta Chrisa Bottiego, z jego najlepszymi utworami - "This is Chris Botti".

W poniedziałek w Warszawie odbędzie się koncert The Blind Boys of Alabama, pięciokrotnych zdobywców Grammy Awards. The Blind Boys of Alabama istnieje od 1939 roku i składa się wyłącznie z niewidomych muzyków.

Piosenkarka Inara George spodziewa się dziecka. Zespół Bloo powstał niewiele ponad rok temu, a już na swoim koncie ma samodzielną trasę koncertową po Polsce i kilka singli. Wczoraj, 12 maja, wystąpił w krakowskim klubie Hard Rock Cafe.

W maju możemy spodziewać się nowej płyty grupy Łzy. Zapowiada go utwór "Zatańcz ze mną, proszę". Jest to pierwsza kompozycja zespołu nagrana z udziałem Sary Chmiel, nowej wokalistki grupy. Kilka dni temu Doda poinformowała na swojej stronie internetowej, że wyjeżdża na wakacje "w odległe krainy". Dzisiaj możemy już zobaczyć zdjęcia wokalistki z wakacji m.in. jej namiętny pocałunek z partnerem Adamem "Nergalem" Darskim. Zespół Myslovitz opublikował pierwsze nagranie z nowej płyty "Nieważne jak wysoko jesteśmy...".W najbliższy piątek, 11 czerwca w Parku Sowińskiego w Warszawie odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 25-lecia zespołu Armia. Poznaliśmy szczegóły tego wydarzenia. Magazyn "People" wybrał Jennifer Lopez najpiękniejszą kobietą świata. Piosenkarka, aktorka i jurorka "American Idol" znalazła się na szczycie corocznej listy najpiękniejszych ludzi świata opublikowanej w specjalnym wydaniu pisma. Po wieloletniej przerwie Robert Gawliński wraca z solowym albumem. Krążek ukaże się 20 kwietnia.

RSS

Raz Dwa Trzy zagrają w Teatrze Bajka

29.12.10

Grupa dołączy do grona wykonawców, którzy dadzą specjalny koncert w warszawskim Teatrze Bajka.

RSS

Shakira z Dizzee Rascalem. Zobacz klip z Barcelony!

01.10.10

Shakira opublikowała klip do najnowszej piosenki, "Loca". W utworze gościnnie udziela się Dizzee Rascal. Angielski raper pojawił się również w teledysku. Zobacz, jak wokalistka szalała w Barcelonie!

RSS

Nowy perkusista Dream Theater

01.05.11

Mike Mangini został nowym bębniarzem Dream Theater. Muzyka wybrano spośród siedmiu starających się o posadę kandydatów. *

RSS

Kryzysowy sylwester: Gdzie się bawić?

01.01.10

Pożegnanie tego roku podczas sylwestrowych zabaw w centrach miast nie zapowiada się tak hucznie, jak poprzednio. Stolica zaprasza na imprezę w rytm przebojów Michaela Jacksona, Kraków kusi klubową Agnieszką Chylińską, a Łódź zachęca duetem Dody i Maryli Rodowicz.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Konkurs Moniuszkowski w maju

22.12.09

Od 19 do 28 maja 2010 roku odbędzie się w Teatrze Wielkim w Warszawie VII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki. Konkurs zorganizowany jest przez Teatr Wielki - Operę Narodową, a funkcję dyrektora artystycznego objął Mariusz Treliński.

RSS

"Krzyżacy": Rock opera z gwiazdami

22.10.10

30 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się premiera "Krzyżaków" - pierwszej od lat polskiej rock opery. W rolach głównych wystąpią m.in. Paweł Kukiz, Artur Gadowski (IRA), Maciej Balcar (Dżem) i laureat "Idola" Maciej Silski.

RSS

Katy Perry bije rekordy na liście Billboard

15.05.11

Katy Perry pobiła dwa rekordy na amerykańskiej liście Billboard.

RSS

Ringo Starr wyjaśnia sprawę autografów

15.04.10

Ringo Starr twierdzi, że za jego kontrowersyjną decyzją o zaprzestaniu rozdawania autografów było oburzenie handlem takimi pamiątkami na portalach aukcyjnych.

RSS

Volbeat zagra w Warszawie i Krakowie

08.12.09

W 2010 roku odbędą się dwa koncerty grupy Volbeat w naszym kraju. Formacja wystąpi 26 lutego w stołecznej Progresji, a dzień później w klubie Studio w Krakowie.

RSS

Były perkusista Stereophonics nie żyje

08.06.10

W poniedziałek (7 czerwca) w godzinach porannych znaleziono ciało Stuarta Cable, byłego muzyka grupy Stereophonics.

RSS

Norah Jones wstrzymała remont domu

15.01.10

Norah Jones wstrzymała remont domu na wniosek lokalnego stowarzyszenia mieszkańców.

RSS

Coldplay pracują nad nowym albumem

15.06.10

Grupa Coldplay kończy prace nad nową płytą. Jeśli wierzyć tym, którzy mieli okazję zapoznać się z materiałem, dzieło będzie znakomite.

RSS

Gwiazdozbiór Arch Enemy

22.10.10

Już za niespełna tydzień, Arch Enemy, jedna z najpopularniejszych metalowych formacji ze Szwecji, po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj. Na kilka dni przed warszawskim koncertem, który obędzie się we wtorek, 26 października w "Stodole", warto przypomnieć, dlaczego ich sukces był nieunikniony.

RSS

Peja nieodpowiedni dla dzieci?

22.01.11

Raper Peja nie wystąpi dla dzieci z poznańskiego szpitala. Organizatorzy wycofali zaproszenie po interwencji szefa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszarda Nowaka, który argumentował, że muzyk podczas koncertów nawołuje m.in. do zabijania.

RSS

Szczegóły nowego filmu Madonny

22.02.10

Madonna chce, aby David Tennant wcielił się w postać króla Edwarda VIII w reżyserowanym przez nią filmie "W.E.".

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny