Rozwód rodziców Miley Cyrus

29.10.10

Billy Ray i Leticia, rodzice Miley Cyrus, postanowili się rozwieść po niemal 18 latach małżeństwa.

Ozzy Osbourne po raz kolejny wyjawił nadzieję, iż Black Sabbath powróci w klasycznym składzie. Amerykańska wokalistka Ke$ha za sprawa piosenki "We R Who We R" trafiła na szczyt brytyjskiej listy przebojów. Zestawienie bestsellerów płytowych zdominowała natomiast Adele. Choć uznaniem krytyki Peter Gabriel cieszył się już od lat 70., kiedy to stał na czele grupy Genesis, największy triumf komercyjny (co nie oznaczało obniżenia lotów artystycznych) przyniosła mu wydana 25 lat temu solowa płyta "So".Nowy film o legendarnej grupie The Runaways obudził w Joan Jett i Cherie Currie chęć powrotu na scenę. Już po raz drugi zmieniło się miejsce koncertu niemieckiej grupa Gamma Ray w Polsce. Popularni powermetalowcy z Hamburga zagrają w naszym kraju dopiero pod koniec listopada. Faris Badwan z zespołu The Horrors uderzył fana, który później został zaatakowany przez innych uczestników koncertu.

To jedna z najważniejszych płyt nie tylko Metalliki, ale w historii rocka w ogóle. W 20. rocznicę premiery przybliżamy fascynujące kulisy powstawania "Czarnego albumu".

W piątek, 2 września, do rąk fanów progresywnego heavy metalu trafi "Freedom Call", nowy album czeskiej formacji Seven. "Wspaniała", "perfekcyjna" - piszą o okładce nowej płyty zespołu Klaxons zachodnie media. Brytyjski magazyn "NME" uznał ją za najlepszy pomysł wykorzystania podobizny kota na potrzeby okładki muzycznego albumu.

"To czyste szaleństwo" - tak zamieszanie, jakie wywołuje swoją osobą, określiła Lady GaGa. Amerykańska wokalistka dopiero ostatnio zdała sobie sprawę, jak bardzo jest popularna. Grupa Kasabian pracuje nad nowym albumem. Za inspirację służy im klasyczne już dzieło Radiohead, "OK Computer". Zespół Elektryczne Gitary zapowiada nowy album. Wydawnictwo zatytułowane będzie "Historia".Brytyjski minister ds. budownictwa Grant Shapps napisał do władz miejskich Liverpoolu, by wstrzymały plany zrównania z ziemią domu perkusisty grupy The Beatles, Ringo Starra - doniosło w niedzielę Sky TV. Ania Teliczan "Ania Teliczan", Sony Music Najnowszy album grupy Hey - "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" uzyskał status Podwójnie Platynowej Płyty.

RSS

"Bunga bunga": Zobacz kolejny internetowy hit!

01.11.10

"Bunga bunga" - ta nazwa hucznych, wyuzdanych przyjęć z udziałem młodych kobiet robi w tych dniach zawrotną karierę we Włoszech i stała się tematem przeboju, masowo oglądanego w internecie.

RSS

Lily Allen znów w szpitalu

08.11.10

Lily Allen trafiła do szpitala z zatruciem krwi.

RSS

Justyna Steczkowska: wierzę, że to będą nasze miło spędzone muzyczne wieczory… we dwoje

22.02.11

W poniedziałek, 21 lutego ukazał się się album duetu Justyna Steczkowska i Maciej Maleńczuk z piosenkami Jeremiego Przybory. "Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii, na temat moich wykonań tych od lat znanych, niezwykle pięknych piosenek. Kiedyś w sposób mistrzowski wykonywała je Kalina Jędrusik... Niełatwo jest jej dorównać, ale mam nadzieję, że udało mi się odnaleźć własną drogę w tym repertuarze. Wierzę, że to będą nasze miło spędzone muzyczne wieczory… we dwoje" - mówi Steczkowska

RSS

Gdy Red Hot Chili Peppers nagrywa, inni muszą mieć przerwę

01.09.10

Grupa Chickenfoot jest w połowie prac nad nowym albumem, jednak na drodze stoi im Red Hot Chili Peppers.

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Gwiazdy na festiwalu muzyki lat 90. w Łodzi

29.03.11

Dr Alban, Haddaway oraz Captain Hollywood wystąpią 28 maja w Łodzi podczas festiwalu Back to the 90's.

RSS

PJ Harvey z prestiżową nagrodą po raz drugi

08.09.11

PJ Harvey została pierwszą artystką, która po raz drugi zdobyła prestiżowe wyróżnienie Mercury Prize. Wokalistkę nagrodzono za album "Let England Shake".

RSS

Perkusista U2 zadebiutuje w Cannes

29.04.11

Film z debiutancką rolą Larry'ego Mullena, Jr z U2 doczeka się premiery w Cannes.

RSS

Kolejni artyści na Warsaw Music Week

22.04.11

Nôze i Renaissance Man dołączają do składu tegorocznego Warsaw Music Week. Podczas imprezy odbędą się także oficjalne urodziny Warsoul Sessions, podczas których wystąpią Mark de-Clive Lowe, Bembe Segue, Opolopo i Amalia.

RSS

System of a Down powróci w przyszłym roku?

22.11.10

Według nieoficjalnych doniesień, w przyszłym roku grupa System of a Down wznowi działalność i ruszy z serią koncertów.

RSS

Gwiazdor na odwyku. "Byłem zbyt dumny"

01.09.10

Piosenkarz George Michael postanowił podjąć leczenie w klinice odwykowej. Artysta w lipcu spowodował wypadek, prowadząc samochód pod wpływem narkotyków.

RSS

Jesienna trasa koncertowa Kim Nowak

29.07.10

Po serii letnich festiwalowych koncertów, formacja Kim Nowak zaplanowała już koncertową jesień. 8 października zespół wyruszy w trasę koncertową po kraju.

RSS

Sheryl Crow zachęca do adopcji

22.06.10

Sheryl Crow zachęciła Jennifer Aniston do adopcji.

RSS

45-letnia wokalistka chciała się zabić

15.01.12

W minionym tygodniu irlandzka wokalistka Sinead O'Connor dwukrotnie podjęła próbę samobójczą.

RSS

Serial przed legendą. "Glee" wygrywa ze Stonesami

29.05.10

Na 1. miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych znalazła się trzecia odsłona ścieżki dźwiękowej z muzycznego serialu "Glee", który robi w USA furorę.

RSS

Rafał Grupiński

29.04.10

Dziś gościem Salonu politycznego Trójki był Rafał Grupiński....

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny