Rozwód rodziców Miley Cyrus

29.10.10

Billy Ray i Leticia, rodzice Miley Cyrus, postanowili się rozwieść po niemal 18 latach małżeństwa.

Grupa Duran Duran z pomocą Marka Ronsona kończy prace nad nową płytą. Producent opublikował pierwszy fragment dzieła. Kid Rock żałuje, że w młodości zdecydował się na pseudonim, który z wiekiem zaczyna go trochę krępować. Bono wyjawił, że zdarzyło mu się płakać na koncercie Leonarda Cohena.Wokalista i kompozytor Jay Reatard zmarł we śnie w środę, 13 stycznia. Przyczyna nagłego zgonu amerykańskiego rockmana nie jest jeszcze znana. Ania Dąbrowska od 7 tygodni bez przerwy znajduje się na szczycie zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u dzięki wydawnictwu "Ania Movie". Dziś, 31 marca, mija 16 lat od tragicznej śmierci Seleny, jednej z największych gwiazd muzyki Latin i Tejano na świecie.

Już w najbliższy piątek startuje kolejna edycja krakowskiego festiwalu Selector. Jego uczestnicy będą mieli okazję posłuchać przedpremierowo efektów pracy wspólnego projektu grupy Oszibarack i Igora Boxxa ze Skalpela.

W przyszłym roku do rąk fanów trafi solowy album Slasha. Gitarzysta powoli testuje materiał na żywo. "Carbon-Based Anatomy" - to tytuł nowej EP-ki metalowych wizjonerów z amerykańskiej formacji Cynic.

W drugim odcinku programu FreshTV zobaczymy m.in. koncerty Xzibita i Pezeta. Dziś odbędzie się pogrzeb szkockiego kompozytora i piosenkarza Gerry'ego Rafferty'ego. Artysta zmarł w wieku 63 lat, po długiej chorobie. W ostatnim programie półfinałowym mieliśmy do czynienia z nie lada niespodzianką. Do finału nie awansował "murowany kandydat" internautów - Marcin "Madox" Majewski. Swoimi spostrzeżeniami na temat czwartego półfinału postanowił podzielić się z internautami na swoim blogu reżyser programu "Mam talent!" - Wojciech Iwański.W przeddzień beatyfikacji papieża Jana Pawłą II, 30 kwietnia, zespół Opery Krakoskiej wykona "Mszę Koronacyjną" W.A. Mozarta w kolegiacie św. Anny w Krakowie podczas uroczystej Mszy Świętej. Heineken Open'er Festival drugi rok z rzędu został nominowany do nagrody Best Major Festival. Nominacje w kategorii Best Medium Sized Festival otrzymały dwa krakowskie festiwale: Coke Live Music Festival i Selector Festival. Ozzy Osbourne dzieli się swoimi sposobami na zdrowe życie z czytelnikami magazynu "Rolling Stone".

RSS

Take That z Robbiem Williamsem: Zobacz klip!

01.11.10

Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk brytyjskiego boysbandu Take That do piosenki "The Flood". To pierwszy singel wydany po powrocie Robbiego Williamsa na łono formacji.

RSS

Ronnie Wood wciąż nosi obrączkę

08.05.11

Ronnie Wood ciągle nosi obrączkę z czasów małżeństwa z Jo Wood.

RSS

Hip hop na każdą okazję

22.07.10

B.o.B. "Presents The Adventures of Bobby Ray", Warner

RSS

Taio Cruz i Kylie Minogue: Jeszcze "Wyżej"

29.01.11

Taneczne klimaty, szybkie samochody i duet brytyjskiego wokalisty Taio Cruza i Kylie Minogue - zapraszamy do oglądania teledysku "Higher" .

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Zestawienie Billboardu: The Decemberists pokonali Katy Perry i Taylor Swift

01.02.11

Szósty w dorobku album alternatywnej formacji The Decemberists, to obecnie najpopularniejsza płyta w USA, wynika z najnowszego zestawienie Billboardu.

RSS

Film o The Beatles trafił do kin

01.07.10

Paul McCartney stwierdził, że w filmach biograficznych na temat The Beatles nie wszystko jest zgodne z prawdą.

RSS

10. urodziny grupy Koniec Świata

29.01.10

W sobotę, 30 stycznia w krakowskim klubie Kwadrat zespół Koniec Świata będzie świętował swoje 10. urodziny. Podczas okolicznościowego koncertu jubilatów na scenie pojawią się goście specjalni.

RSS

Liam Gallagher spisze wspomnienia

22.06.10

Liam Gallagher przygotowuje się do napisania książki lub scenariusza filmowego o braterskiej rywalizacji, która rozbiła grupę Oasis.

RSS

Morbid Angel: Szczegóły albumu

08.04.11

Znamy pełną listę utworów i formaty, w jakich 6 czerwca trafi na rynek "Illud Divinum Insanus", pierwsza od ośmiu lat płyta amerykańskiego Morbid Angel.

RSS

Gienek będzie sprawiał problemy?

08.06.11

- Rozważę propozycję Sony Music - powiedział po swoim zwycięstwie w programie "X Factor" Gienek Loska, podkreślając, że podpisanie kontraktu płytowego jest opcjonalne.

RSS

Koncert jazzowy w Studiu im. Lutosławskiego

22.03.11

Koncert promocyjny płyty "Moments" Filipa Wojciechowskiego, która się spotkała z bardzo dobrym przyjęciem i krytyków muzycznych, i melomanów, odbędzie się w niedzielę 20 marca w Studiu Radiowym im. Witolda Lustosławskiego.

RSS

Paul McCartney ma sposób na łowców autografów

15.05.10

Paul McCartney nauczył się ignorować łowców autografów, dzięki czemu może lepiej wykorzystywać swój wolny czas.

RSS

ABBA: Wciąż gra muzyka

08.05.10

W 1974 roku na album "Waterloo" grupy ABBA trafiła piosenka zatytułowana "Dance (While the Music Still Goes On)". GĂśran Bror "Benny" Andersson, współzałożyciel zespołu i kompozytor jego przebojów, tańczy do dzisiaj.

RSS

Wolność Michała Szpaka

08.06.11

- Jestem nią zachwycony - powiedział o Alexandrze Burke Michał Szpak, zdobywca 2. miejsca w programie "X Factor".

RSS

Sinfonia Juventus zainaugurowała Rok Chopinowski w Hiszpanii

08.03.10

Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Juventus w Audytorium Narodowym w Madrycie oficjalnie zainaugurował w sobotę obchody Roku Chopinowskiego w Hiszpanii. Otwarto też wystawę o wpływie Chopina na twórczość hiszpańskiego kompozytora Manuela de Falli.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny