Brytyjska muzyka? Nuda i przewidywalność!

29.09.10

Slash uważa brytyjską muzykę za "nudną, przewidywalną i anonimową".

2 sierpnia do sklepów trafi trzeci album Arcade Fire, "The Suburbs". Z pierwszych zapowiedzi muzyków wynika, że dzieło może okazać się dość dziwaczne. Zespół Porno-Chic Ensemble, który zadebiutował w 2009 roku, na imprezie Pink Hole nie był jednorazowym przedsięwzięciem. W najbliższym czasie będzie można zobaczyć spektakl z muzyką przygotowaną przez zespół. Grupa planuje także nagranie debiutanckiej płyty. Utopijna "Imagine", świąteczna "Happy Xmas (War Is Over)", a może psychodeliczno-kreskówkowa "Whatever Gets You Thru the Night"? Która z piosenek Johna Lennona podoba się Wam najbardziej? Wybierzcie ją z Onet.pl i Radiem Zet. W środę, podczas specjalnego dnia Johna Lennona w serwisie Muzyka.onet.pl, poznacie wyniki głosowania! Opublikujemy je o godz. 14.00.W czwartek, 7 października, na jedynym polskim koncercie miała zaśpiewać najgorętsza debiutantka ostatnich miesięcy - Janelle Monáe. Niestety z powodu choroby artystki występ został odwołany. "Janelle jest bardzo chora - ma spuchnięte węzły chłonne oraz podrażnioną krtań" - wyjaśnił menedżer artystki w imieniu Janelle. Elton John przyznał, że swego czasu ostro nadużywał kokainy, co niemal doprowadziło go do śmierci. Młoda wokalistka Joss Stone zdenerwowała starego wyjadacza Micka Jaggera z The Rolling Stones!

Po rozstaniu z grupą Łzy Ania Wyszkoni kończy promocję solowego debiutu "Pan i Pani" i powoli myśli o nowej płycie.

"Pounder" - to tytuł pierwszego od 10 lat, studyjnego materiału weteranów thrashu z nowojorskiego Nuclear Assault. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk L.U.C.-a do utworu "Tribute to Stefan Starzyński". Piosenka pochodzi z albumu "39/89 Zrozumieć Polskę", wydanego we wrześniu 2009 roku.

W najbliższy weekend w katowickim Jazz Clubie Hipnoza wystąpi dwóch mistrzów jazzu - Dave Douglas i Wojtek Mazolewski ze swoim kwintetem. O Douglasie mówi się, że jest niewątpliwie jednym z najważniejszych trębaczy w świecie jazzu. 15 kwietnia będziemy mieli okazję się o tym przekonać. Wystąpi bowiem w Katowicach ze swoją grupą Brass Ecstasy.  50 Cent kończy nagrywać nową płytę. Materiał zatytułowany "Black Magic" ma być agresywny. Archive, Groove Armada, Kings Of Convenience, 2 Many DJ's i Ellie Goulding to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią w Gdyni podczas festiwalu Heineken Open'er 2010. Impreza odbędzie się w dniach 1-4 lipca na terenie lotniska Babie Doły (Kosakowo).Festiwal "Kody" łączący tradycyjne gatunki muzyczne z awangardowymi i nowoczesnymi brzmieniami rozpocznie się w sobotę w Lublinie. Wystąpią artyści z różnych krajów, reprezentujący różne rodzaje muzyki - m.in. klasyki, jazzu, hip-hopu, muzyki ludowej. Gościem Salonu politycznego był Stanisław Żelichowski, szef klubu parlamentarnego Polskiego Stronnictwa Ludowego.... Album "Master Of Puppets" zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych płyt z muzyką heavymetalową.

RSS

Wiemy, kiedy będzie nowa płyta Myslovitz!

15.01.11

Cierpliwość fanów grupy Myslovitz wreszcie została nagrodzona. Na blogu zespołu Artura Rojka pojawił się wpis z datą premiery nowego albumu.

RSS

Lindsay Lohan może zostać na odwyku

29.10.10

Zadowolony sędzia Elden Fox pozwolił Lindsay Lohan na dalszy pobyt w klinice odwykowej Betty Ford. Artystka nie pójdzie więc w najbliższej przyszłości do więzienia.

RSS

Papa Roach powraca do Warszawy

22.04.11

Amerykańska grupa Papa Roach wystąpi 30 czerwca w warszawskim klubie Stodoła.

RSS

"Odkrycie roku" w Katowicach

29.08.10

Wspólny koncert Bonobo i "odkrycia roku", wokalistki Andrei Triany, zapowiadany jako jeden z najważniejszych momentów tegorocznej edycji festiwalu Nowa Muzyka w Katowicach spełnił oczekiwania publiczności. Polacy bardzo ciepło przyjęli tego cenionego w świecie producenta i jego współpracowniczkę. Nie chcieli też łatwo wypuścić muzyków ze sceny.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Katatonia i Riverside na Metal Hammer Festival 2010

29.05.10

Obok zespołu Korn na tegorocznym Metal Hammer Festival 2010 zagrają również formacje Katatonia i Riverside. Impreza odbędzie się 27 sierpnia w katowickim Spodku.

RSS

Poczatuj z Rubikiem

15.11.10

Dzisiaj, 13 listopada, o godzinie 9.45 w Onet.pl rozpocznie się czat z Piotrem Rubikiem.

RSS

Scissor Sisters: premierowy utwór i nowa płyta

15.04.10

Scissor Sisters powracają z trzecim albumem pod tytułem "Night Work", który ukaże się 28 czerwca nakładem Polydor/Universal.

RSS

Florence Welch chce didżejów na nowej płycie

08.08.10

Florence Welch pracuje nad nową płytą. Wokalistka chce, by wśród producentów drugiego dzieła Florence And The Machine znalazło się trio, Swedish House Mafia.

RSS

Dolly Parton śpiewa od 50 lat, napisała ponad 5000 piosenek i wciąż nie ma dosyć

15.04.11

Kariera Dolly Parton trwa już ponad 50 lat, mimo to artystka nie zwalnia tempa. Już wkrótce będzie można usłyszeć jej premierowy materiał. Piosenkarka wybiera się także w trasę koncertową.

RSS

Silne więzy rodzinne w Kings Of Leon

15.12.09

Nathan Followill wierzy, że grupa Kings Of Leon nigdy nie podzieli losu Oasis, ponieważ więzy rodzinne pomiędzy jej członkami są zbyt silne.

RSS

Black metalowa uczta w Katowicach

15.12.10

W lutym przyszłego roku, w katowickim Megaclubie, pod szyldem Avant-Garde Night ruszy się nowa black metalowa impreza. Podczas pierwszej edycji wystąpią m.in. Negura Bunget z Rumunii i francuska Mortifera.

RSS

32. Festiwal Muzyki Dawnej "Schola Cantorum"

08.12.09

W dniach 25-30 stycznia 2010 roku w Kaliszu odbędzie się 32. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej "Schola Cantorum". Festiwal ma charakter konkursu.

RSS

Violetta Villas: Prawda ciekawsza od mitu

08.12.11

Kontrowersyjna i pełna sprzeczności, dla której popularność okazała się nieszczęściem; w Polsce zmarnowano jej talent - tak wspominają zmarłą Violettę Villas artyści Bohdan Łazuka, Zbigniew Wodecki i wieloletni pianista artystki Maciej Kieres.

RSS

Terroryzował matkę gwiazdy

22.12.09

Mama piosenkarki Ashanti była zastraszana telefonicznymi wiadomościami przez szalonego fana gwiazdy.

RSS

Ronnie Wood na odwyku po raz ósmy

01.02.10

Ronnie Wood znowu trafił do kliniki odwykowej.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny