Brytyjska muzyka? Nuda i przewidywalność!

29.09.10

Slash uważa brytyjską muzykę za "nudną, przewidywalną i anonimową".

Do sieci trafił nowy teledysk Kanye Westa. Filmik powstał do nagrania "All Of The Lights". Album "Back To Bedlam" Jamesa Blunta to najlepiej sprzedająca się płyta mijającej dekady w Wielkiej Brytanii. W USA triumfuje kompilacja "1" zawierająca największe przeboje Beatlesów. Grupa Antony And The Johnsons przygotowała specjalne wydawnictwo. 16 kwietnia, z okazji dnia sklepu płytowego (Record Store Day), ukaże się EP-ka "Swanlights".Peter Gabriel nazwał się "artystą powolnym, ale szczęśliwym". Podczas konferencji prasowej w Mediolanie wokalista, współzałożyciel grupy Genesis, wygłosił pochwałę powolności w pędzącym świecie. Elton John mógłby porzucić swój luksusowy styl życia i zamieszkać w przyczepie kempingowej, gdyby tylko zawsze miał przy sobie swojego partnera Davida Furnisha. - Mając przy sobie Davida i przyjaciół, mógłbym żyć wszędzie - powiedział gwiazdor. Frank Dileo zmarł w wieku 63 lat. Znany z zamiłowania do cygar muzyczny biznesmen pracował z Królem Popu w latach 80., a później regularnie utrzymywali ze sobą kontakt.

"Termin końca lutego to był kawał zupełny, śmiesznostka. Nigdy nie był możliwy do dotrzymania" - mówi w Trójce poseł Ryszard Kalisz (SLD) i przekonuje, że należy bezterminowo przedłużyć prace hazardowej komisji śledczej. ...

Sheryl Crow wyjawiła, że procedura adopcji jej drugiego synka Leviego wcale nie była prosta, ponieważ biologiczna matka chłopca zmieniła zdanie po porodzie. Paris Hilton zaprzeczyła plotkom o intensywnym treningu atletycznym.

Lewis miała występować latem jako suport Christiny Aguilery, jednak gwiazda odwołała swoją wakacyjną trasę po Ameryce, aby dać sobie więcej czasu na dobre przygotowanie koncertów Bob Dylan otrzymał pozwolenie na zagranie dwóch koncertów w Chinach. Edyta Górniak nie będzie przewodniczącą jury nowego programu Polsatu "Tylko nas dwoje". Dlaczego?30 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się premiera "Krzyżaków" - pierwszej od lat polskiej rock opery. W rolach głównych wystąpią m.in. Paweł Kukiz, Artur Gadowski (IRA), Maciej Balcar (Dżem) i laureat "Idola" Maciej Silski. Popularny raper i były lider zespołu The Fugees został postrzelony w sobotnią noc. W wyniku strzelaniny, do której doszło na przedmieściach Port-au-Prince na Haiti, artysta trafił do szpitala z raną ręki. Pochodzący z Kanady raper Kardinal Offishall zakończył już promowanie hitowego wydawnictwa "Not 4 Sale" i przymierza się do opublikowania nowego dzieła.

RSS

Opole 2011: nominacje do SuperJedynek

01.05.11

Poznaliśmy nominowanych w plebiscycie SuperJedynki 2011. Wśród wyróżnionych artystów są m.in.: Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska i grupa Lady Pank. Zwycięzców poznamy podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

RSS

Ksiądz Henryk Zieliński

15.09.10

Gościem Salonu politycznego Trójki był ksiądz Henryk Zieliński....

RSS

Taylor Swift wciąż najlepsza w USA

01.01.11

21-letnia wokalistka pop/country Taylor Swift utrzymała prowadzenie na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych z trzecim albumem w swoim dorobku - "Speak Now".

RSS

Sublim: A jeśli możemy zmienić świat?

22.01.11

Gitarowa grupa Sublim, uznawana za jednych z najgłośniejszych debiutantów 2010 roku, dziś (21 stycznia) rusza w trasę koncertową. Formacja z Żywca przyszykowała też nowy singel "What If We Could Change The World".

RSS

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Seal wystąpi w Białymstoku. Gwiazd będzie więcej

08.05.11

Gwiazdą festiwalu Pozytywne Wibracje 2011 w Białymstoku będzie brytyjski wokalista Seal. Impreza odbędzie się 22 i 23 lipca na dziedzińcu Pałacu Branickich.

RSS

Lady Gaga oskarżona o kradzież pieniędzy dla Japonii

29.06.11

Lady Gaga została oskarżona o przywłaszczenie sobie pieniędzy z charytatywnej akcji na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Japonii.

RSS

Tinie Tempah przesuwa premierę płyty

01.05.11

Tinie Tempah pracuje nad drugim albumem, ale najwyraźniej nie idzie mu to tak sprawnie, jak myślał.

RSS

Susan Boyle rządzi w Wielkiej Brytanii

01.12.09

Zgodnie z przewidywaniami, debiutancki album Susan Boyle z miejsca trafił na szczyt listy sprzedaży w Zjednoczonym Królestwie.

RSS

Katy Perry chce, żeby młodzi chłopcy o niej śnili

15.09.10

Piosenkarka, choć spotyka się z 10 lat starszym Russellem Brandem, najwyraźniej ma także słabość do młodszych od siebie.

RSS

Perkusista Foo Fighters wybrał utwory na nowy album Queen

22.02.11

Już w marcu ukaże się nowa składanka zespołu Queen. Zestaw, stanowiący początek serii, wypełnią najlepsze kompozycje grupy z pierwszych pięciu płyt zespołu, dla których zabrakło miejsca na wydanych do tej pory kompilacjach.

RSS

Acid Drinkers skopią tyłki emerytom?

01.05.11

Członkowie metalowej grupy Acid Drinkers chcą wystąpić na festiwalu w Opolu! Zespół zaapelował do swoich fanów o głosowanie w internecie na ich kandydaturę.

RSS

Health zagra w Warszawie: "Polska to niesamowite miejsce"

08.07.10

W środę, 7 lipca w warszawskim CBA wystąpi amerykańska formacja Health, znana w Polsce m.in. dzięki występowi na OFF Festivalu 2009, który był jednym najlepszych na imprezie. Zespół jest bardzo podekscytowany kolejną wizytą w naszym kraju. "Polska to niesamowite miejsce" - mówią w wywiadzie dla Onet.pl.

RSS

16-latek przed koncertami zjada...

29.07.10

Młody piosenkarz Justin Bieber raczy się przed występami słodyczami, a towarzysząca mu ekipa zjada dziennie 10 tysięcy frytek - ujawnia serwis Us Magazine.

RSS

Utalentowana międzynarodówka

01.11.10

Tres.b "The Other Hand", EMI Music Poland

RSS

Phil Collins przechodzi na emeryturę

08.03.11

"Nie należę już do tego świata, a nikt chyba nie będzie za mną tęsknił" - tymi słowami Phil Collins pożegnał się ze światem muzyki w wywiadzie dla magazynu "FHM". Na scenie obecny był od ponad 40. lat.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny