Brytyjska muzyka? Nuda i przewidywalność!

29.09.10

Slash uważa brytyjską muzykę za "nudną, przewidywalną i anonimową".

Bob Geldof zaskakuje ludzi swoją miłą osobowością, ponieważ wszyscy postrzegają go jako nieuprzejmego gbura. Ronnie Wood co prawda zajęty jest reaktywacją The Faces, znalazł jednak czas, by nagrać solowa płytę. Longplay nosi tytuł "I Feel Like Playing". Thrashmetalowcy nowego pokolenia, czyli kalifornijska formacja Bonded By Blood, przygotowali nowy album "Exiled To Earth".Kevin Federline zostanie ojciem po raz piąty. 33-letni tancerz i raper ma dwóch synów: 5-letniego Seana Prestona i 4-letniego Jaydena Jamesa z eksżoną – Britney Spears. W San Remo zakończył się 61. festiwal piosenki włoskiej. Wygrał go 67-letni Roberto Vecchioni. Festiwal zostanie zapamiętany jako wielki triumf aktora i komika Roberto Benigniego oraz pasmo porażek i skandali. Występ Ałły Pugaczowej w Warszawie ostatecznie nie dojdzie do skutku.

Zdaniem dawnego współpracownika i mentora, grupa Aerosmith powinna kontynuować działalność z Lennym Kravitzem w roli nowego wokalisty.

Wokalista Liam Gallagher ponownie skrytykował swojego starszego brata, Noela. "Cholerne bzdury" - tak były frontman Oasis komentuje słowa gitarzysty. Brytyjska formacja rockowa Carla Barata i Pete’a Doherty reaktywowała się w ubiegłym roku, aby wystąpić na festiwalach muzycznych w Reading i Leeds, a teraz zachęcona powodzeniem tych występów zamierza zagrać na kultowej imprezie muzycznej Glastonbury, która odbędzie się w czerwcu w hrabstwie Somerset.

Nowy album rapera Ludacrisa debiutuje na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt w USA. Reginae, 12-letnia córka Lil Wayne'a, myśli o karierze w świecie show-biznesu. Tata zamierza zrobić wszystko, żeby jej w tym pomóc. 9 listopada zdobywca czterech stauetek Grammy Lenny Kravitz wystąpi na warszawskim Torwarze w ramach trasy "Black and White Europe".Brytyjska wokalistka Imogen Heap wystąpiła podczas konferencji TEDGlobal w Edynburgu. Nie był to jednak zwykły koncert. TEDGlobal to prezentacja najnowszych trendów w technologii i tak było też podczas występu artystki. Już 19 lipca 2010 roku do sklepów trafi oficjalny album Festiwalu Sunrise 2010 , który powstał przy współpracy Sony Music Poland oraz holenderskiej wytwórni Be Yourself. Album ten po raz pierwszy dostępny będzie nie tylko w Polsce, ale również w Holandii i innych krajach Europy. Na stronie Gorzkiego możecie już posłuchać piosenki "Pomaganie jest trendy" , wyprodukowanej przez zespół GrooveBusterz. W utworze zaśpiewali: Krzysztof Ibisz, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Magda Femme, Paula Marciniak, Piotr Świerczewski, Alicja Węgorzewska oraz raper Mopreme Shakur - brat nieżyjącej legendy hip hopu 2Pac'a.

RSS

Szczegóły nowego albumu Fear Factory

01.01.10

Na 9 lutego 2010 roku zaplanowano premierę nowego albumu Fear Factory, "Mechanize". Zespół zaprezentował kolejny fragment dzieła.

RSS

Madonna myśli o kolejnej adopcji

15.12.09

Madonna rozważa ponowną adopcję z Malawi.

RSS

Ostra kłótnia piosenkarek!

01.03.11

Wokalistka Ciara poskarżyła się fanom na Rihannę. Podczas jednej z show-biznesowych imprez, gwiazda miała zignorować mniej znaną koleżankę.

RSS

Mastodon: Szczegóły albumu

08.08.11

"The Hunter", nowy album postępowych metalowców z amerykańskiej formacji Mastodon, ujrzy światło dzienne 27 września.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

30. urodziny Rawa Blues Festival

29.08.10

Rawa Blues Festival w tym roku odbędzie się już po raz 30. W katowickim Spodku, 9 października, wystąpi m.in. James Blood Ulmer i Vernon Reid, Nora Jean Bruso oraz Irek Dudek.

RSS

Premiera albumu Magdy Wójcik

29.03.10

W piątek, 26 marca do sklepów trafił pierwszy autorski album Magdy Wójcik. Krążek wokalistki grupy Goya zatytułowany jest "Utkane z wyobrażeń".

RSS

Ozzy Osbourne: Zakk ciągle pił

29.06.10

Ozzy Osbourne postanowił zakończyć współpracę z Zakkiem Wylde, ponieważ obawiał się, że nie wytrwa przy nim w trzeźwości.

RSS

The Prodigy w studiu

22.05.11

Grupa The Prodigy rozpoczęła prace nad nowym albumem. Dzieło ma przypominać... The Prodigy.

RSS

Katatonia w Polsce: bilety do kupienia przed koncertem

01.04.10

Dobra wiadomość dla fanów Kataonii: przed krakowskim koncertem tego zespołu będzie można spokojnie kupić bilety. Początek występu o godzinie 20. w klubie Rotunda.

RSS

Lady GaGa w duecie z Cher?

01.10.10

Lady GaGa planuje nagrać kolejny duet. Według wstępnych informacji, piosenkarka chciałaby zaśpiewać z Cher.

RSS

Fucked Up szykuje rock-operę

22.11.10

Grupa Fucked Up, zdradziła szczegóły ich nadchodzącego albumu, zatytułowanego "David Comes to Life". Dzieło będzie miało formę autotematycznej rock-opery.

RSS

Przebój Lata 2010: Słuchaj i wybierz!

29.06.10

W radiu RMF FM od poniedziałku rusza plebiscyt na najpopularniejszą piosenkę wakacji - Przebój Lata 2010.

RSS

Open'er 2011: trzecia edycja konkursu na projekt koszulki festiwalowej

01.02.11

Trwa trzecia edycja konkursu na projekt koszulki festiwalowej tegorocznej odsłony festiwalu Open'er. W konkursie można wziąć udział tylko do 16 lutego.

RSS

Dr. Dre postanowił zapłacić zaległe kwoty za wynajmowanie studia

15.09.10

Firma, która udostępniała muzykowi salę pomiędzy kwietniem 2009 roku, a czerwcem 2010, rozważała już pozwanie rapera do sądu z powodu nie uiszczania opłat. Łączna suma wyniosła 1.2 miliona dolarów.

RSS

Filmowe i serialowe hity na koncercie Filharmonii Śląskiej

08.01.11

Muzyka z serialu "Klan" oraz filmów "Ranczo Wilkowyje" i "Stara baśń" zabrzmi podczas piątkowego koncertu Filharmonii Śląskiej w Katowicach pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego, zatytułowanego "Krzesimirowe przeboje".

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny