Aphrodite wystąpi w Krakowie

22.07.10

24 lipca w krakowskim klubie Tuba Music Bar wystąpi światowa gwiazda muzyki drum'n'bass Aphrodite.

Z pompą wystartowała premierowa amerykańska edycja programu "X Factor". Pierwsze skrzypce gra oczywiście charyzmatyczny juror i twórca programu - Simon Cowell, ale na szczęście nie zabrakło interesujących uczestników. 13 stycznia posłowie partii Prawo i Sprawiedliwość dostarczyli do Prokuratury Rejonowej w Gdyni doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez lidera zespołu Behemoth, Nergala. Posłowie wracają do sprawy koncertu Behemotha z roku 2007, kiedy to na scenie klubu "Ucho", Nergal podarł Biblię i rozrzucił jej szczątki wśród publiczności. Muzyk nie chciał "na gorąco" komentować doniesienia, ale kilka tygodni wcześniej odniósł się w jednym z wywiadów do koncertu sprzed trzech lat. "Zdjęcia" to tytuł trzeciego singla promującego debiutancką płytę wrocławskiego wokalisty i kompozytora Janka Samołyka.18 października do sklepów trafi najnowsze wydawnictwo Natalii Lesz - "That Girl". Będzie to druga płyta w dorobku 30-letniej wokalistki. Amerykańska piosenkarka i aktorka Miley Cyrus została wybrana przez internautów celebrytką, która ma najgorszy wpływ na młodych fanów. Doda kręci w Stanach Zjednoczonych teledysk do singla "XXX", pochodzącego z albumu "Siedem pokus głównych".

10 grudnia ukaże się kompilacja zespołu Tokio Hotel. W zestawie znajdą się jednak nie tylko przeboje Niemców.

"By The Sword" to tytuł pierwszego singla promującego solową płytę Slasha. Słynnego gitarzystę wspiera w tym utworze Andrew Stockdale z Wolfmother, a u nas możecie już zobaczyć teledysk do tego nagrania. Za nami ostatni dzień festiwalu Hip-hop Arena w Łodzi. Gwiazdami drugiego dnia imprezy byli: EPMD, Atmosphere oraz O.S.T.R. i HiFi Banda.

W specjalnym materiale "Kazik Na Żywo - krótka historia pewnego zespołu", zrealizowanym przez serwis Muzyka.onet.pl, członkowie zespołu opowiadają o genezie zespołu, jego historii i planach na przyszłość. Lindsay Lohan po raz trzeci znalazła się w więzieniu... i wyszła po 15 godzinach. R. Kelly zajął pierwsze miejsce na nowej liście najlepszych wykonawców muzyki r&b oraz hip-hopu na przestrzeni ostatnich 25 lat.Znamy uczestników piątego finału konkursu Scena Muzzo . W najbliższy poniedziałek (26 kwietnia) w krakowskim Lizard Kingu wystąpią: Blank Space, Bongo Jerusalem, Dave Nilaya Project i NeWBReeD. Juliette Lewis i Jennifer Aniston błyskawicznie nawiązały nić porozumienia na planie swojego nowego filmu "Tak to się teraz robi", chociaż w przeszłości obie były związane z tym samym mężczyzną – Bradem Pittem. Justin Bieber chce zostać aktorem. - Na pewno chcę znowu grać i rozwijać swoją karierę w tym kierunku - mówi słynny 17-latek.

RSS

Prince Jackson odziedziczył chorobę po ojcu?

26.11.09

Prince Michael, 12-letni syn Michaela Jacksona prawdopodobnie cierpi na tę samą chorobę skóry, co jego zmarły niedawno ojciec. Informację ujawniła La Toya Jackson.

RSS

AC/DC : jesteśmy tu z jednego powodu – żeby grać rocka

15.06.10

Grupa AC/DC została uhonorowana własną sceną na brytyjskim festiwalu Download.

RSS

Odszedł twórca okładki "Białego Albumu" Beatlesów

15.09.11

W wieku 89 lat zmarł Richard Hamilton - autor słynnej okładki "Białego Albumu" Beatlesów. Artysta nazywany ojcem pop artu, pomimo podeszłego wieku przed śmiercią przygotowywał kolejną wystawę.

RSS

Ronnie Wood wciąż nosi obrączkę

08.05.11

Ronnie Wood ciągle nosi obrączkę z czasów małżeństwa z Jo Wood.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Przedpremierowy sukces Eldo

22.06.10

Do premiery nowej płyty Eldoki zostało jeszcze kilkanaście dni, a "Zapiski z 1001 nocy" już są najczęściej kupowanym albumem w sieci.

RSS

Kim Nowak: nowy, tajemniczy projekt Fisza i Emade

01.04.10

Wiele wskazuje na to, że niebawem usłyszymy nowe nagrania braci Waglewskich. Nowy, enigmatyczny projekt nosi nazwę Kim Nowak.

RSS

Album z największymi przebojami Robbiego Williamsa - mamy okładkę i tracklistę

29.07.10

Prezent dla wszystkich fanów Robbiego Williamsa - dwupłytowy album z jego największymi przebojami "In and Out of Consciousness" ukaże się 11 października. Tak wygląda okładka tego wydawnictwa.

RSS

Kłopoty zdrowotne Pawła Golca

08.02.10

Członek zespołu Golec uOrkiestra walczy z chorobą - donosi "Super Express". Dolegliwości muzyka były na tyle poważne, że musiał jechać do szpitala.

RSS

Drugie życie piosenek

08.06.10

Zdarza się, że zakurzona, czy wręcz zapomniana piosenka po latach wraca do zbiorowej świadomości ze zdwojoną siłą. Oto kilka przykładów na to, jak nieprzewidywalny bywa muzyczny show-biznes i jak niespodziewanymi ścieżkami chadzają masowe gusta.

RSS

Jessie J napisze musical

29.03.11

Jessie J ma w planach stworzenie musicalu.

RSS

Znaczenie władzy wg Circle II Circle

15.04.10

Prog / powermetalowa formacja Circle II Circle z Florydy rozpoczęła nagrania nowej płyty "Consequence Of Power".

RSS

Coldplay zagrali pięć nowych utworów

08.06.11

Coldplay zagrali pięć premierowych utworów podczas występu na niemieckim festiwalu Rock am Ring w Nurburgring.

RSS

Cliff Richard: Od pięciu dekad na szczycie

15.10.10

Z okazji 70. urodzin sir Cliffa Richarda przypominamy kilka ciekawostek z życia wokalisty, który przez ponad pięć dekad sprzedał 260 milionów płyt na całym świecie.

RSS

Dziwne fobie Kylie Minogue

08.05.10

Kylie Minogue panicznie boi się wieszaków na ubrania.

RSS

Robert Plant szykuje solowy album

15.02.10

Robert Plant pracuje nad nową solową płytą. Wokalista Led Zeppelin opatrzył dzieło roboczym tytułem "It's Rude To Say No".

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny