Aphrodite wystąpi w Krakowie

22.07.10

24 lipca w krakowskim klubie Tuba Music Bar wystąpi światowa gwiazda muzyki drum'n'bass Aphrodite.

Poznańska grupa In Twilight's Embrace zapowiada drugą płytę oraz serię letnich koncertów. Aż 7 lat musieli czekać fani zespołu Massive Attack na nowe pełnowymiarowe dzieło formacji. Czy było warto? Warta zawrotne 900 milionów dolarów kolekcja sztuki należąca do zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona stała się przedmiotem sporu pomiędzy rodziną piosenkarza, zarządcami majątku artysty, a przyjaciółmi Króla Popu.Na cmentarzu Forest Lawn w Glendale, gdzie spoczywa ciało zmarłego w zeszłym roku Michael Jacksona, pojawili się ochroniarze. Mają oni pilnować niszczonego grobu piosenkarza. Zbigniew Hołdys zaprosił kilku polityków do założenia zespołu muzycznego. Postawił im jednak jeden warunek. Jaki? "Las Vegas '10" to tytuł kolejnego albumu niemieckiego didżeja i producenta.

11 kwietnia ukaże się album "Let's Play" - pierwszy materiał grupy Totem po długiej, ponad pięcioletniej przerwie.

Elita rosyjskiego romansu, duet Julia Ziganszina i Aleksander Ławrentiew razem z koncertem "Romanse rosyjskie" wyruszą w trasę koncertową po Polsce. Znany amerykański zespół hip-hopowy De La Soul wystąpi 7 maja w Warszawie. Koncert odbędzie się podczas tegorocznych otwartych mistrzostw Warszawy w tańcu break dance. Wystąpią także muzycy polscy, wśród nich raper Tede.

"Ociekająca seksem popowo-elektroniczna dawka muzyczno-wizualnych rozkoszy" - tak scharakteryzowano nowy klip zespołu NikitA. Teledysk możecie już obejrzeć na stronach INTERIA.PL. Przedświątecznym gościem specjalnym portalu INTERIA.PL we wtorek, 22 grudnia, będzie poeta i muzyk, lider zespołu Raz Dwa Trzy, Adam Nowak. Artysta opowiada INTERIA.PL o swoich inspiracjach, odnośnikach i wątpliwościach, a także o nowej płycie "SkąDokąd". Nas, Joe Cocker, Chris Cornell i Ray Manzarek wezmą udział w powstaniu nowej płyty Carlosa Santany, na której znajdą się covery największych przebojów muzyki rockowej.Simon Cowell, łowca muzycznych talentów, znany jako juror w programach "Mam talent!" i "X Factor", zamierza pomóc w karierze Heather Russell. 10-latka cieszy się ogromną popularnością w serwisie YouTube. Chris Martin omal nie pobił się kiedyś z Guyem Berrymanem. Melanie C boi się poślubić swojego partnera w obawie przed tym, że to zrujnuje jej związek.

RSS

Samobójstwo piosenkarza mogło mieć związek z wypadkiem pewnej fanki

29.08.10

Samobójstwo piosenkarza Charliego Haddona podczas belgijskiego festiwalu Pukkelpop mogło mieć związek z wyrzutami sumienia związanego w wypadkiem, jakiemu uległa jedna z fanek, wskutek skoku piosenkarza, podczas koncertu jego formacji Ou Est Le Swimming Pool - spekuluje brytyjska gazeta "Evening Standard".

RSS

Rob Zombie: to będzie prawdopodobnie mój najlepszy album

22.05.11

Pomimo zajęć filmowych i kręcenia reklamówek, Rob Zombie ma czas, by zająć się nową muzyką. Wspomaga go gitarzysta, John5. - To będzie prawdopodobnie mój najlepszy album od dłuższego czasu - zapewnia artysta.

RSS

Adele ma obsesję na punkcie Beyonce Knowles

29.06.11

Brytyjska piosenkarka, która z powodu zapalenia krtani musiała odwołać połowę swojej trasy koncertowej w USA, powraca do zdrowia nadrabiając zaległości w oglądaniu telewizji i słuchaniu muzyki.

RSS

Lupe Fiasco wykorzystał fragmenty "Zmierzchu"

15.12.09

Lupe Fiasco nakręcił teledysk do nagrania "Solar Midnite", które znalazło się jako bonus na cyfrowej wersji soundtracku "New Moon".

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Justin Bieber nagrywa razem z Chrisem Brownem

29.12.10

Chris Brown poinformował za pośrednictwem Twittera, że jego duet z Justinem Bieberem jest pewny, a efekt ich współpracy poznamy w przyszłym roku.

RSS

The Gathering w Krakowie

01.02.10

Dziś, 29 stycznia formacja The Gathering wystąpi w Polsce. Koncert grupy odbędzie się w krakowskim klubie Loch Ness.

RSS

Justin Bieber przeznaczy część zysków na cel charytatywny

29.11.10

Justin Bieber, zgodnie z zapowiedzią, postanowił przekazać część swoich dochodów na cel charytatywny.

RSS

Eminem, Rihanna i Megan Fox: Klip roku?

15.08.10

Ten teledysk to prawdziwy "hicior" - w sieci obejrzało go już 30 milionów ludzi, choć od światowej premiery minął ledwie tydzień. Najnowszy klip Eminema, z udziałem Rihanny, Megan Fox i Dominika Monaghana, możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL!

RSS

"Glee" znów w ścisłej czołówce, Adele wróciła na szczyt

29.04.11

"Glee Presents: The Warblers" to już 10. album z muzyką z serialu "Glee". Do tej pory wszystkie płyty sygnowane przez show telewizji Fox debiutowały w pierwszej dziesiątce listy "Billboardu". Nie inaczej jest i tym razem.

RSS

A na koniec przyszła burza - koncert lidera Sigur Rós

22.09.10

Hipnotyzujące i zmysłowe widowisko - tak w kilku słowach podsumować można koncert zamykający ósmą edycję Sacrum Profanum w Krakowie. Lider grupy Sigur Rós – Jónsi – pokazał, że chłodny minimalizm i perfekcjonizm mogą idealnie zilustrować gwałtowność i różnorodność ludzkich uczuć. Choć potrafią to zrobić chyba tylko Islandczycy.

RSS

Gwiazda zapłaci horrendalną karę?

15.07.10

Latynoska gwiazda Jennifer Lopez może mieć poważne kłopoty z powodu odwołania kontrowersyjnego występy na Cyprze. Organizator koncertu piosenkarki zażądał odszkodowania w wysokości 40 milionów dolarów!

RSS

Whitney Houston zasłabła podczas koncertów

22.03.10

Whitney Houston zasłabła podczas kilku swoich koncertów. Pojawiły się przypuszczenia, że piosenkarka wróciła do zażywania kokainy.

RSS

Podróż zimowa w Operze Krakowskiej

29.01.11

W 1827 roku Franz Schubert skomponował cykl dwudziestu czterech pieśni pt. "Podróż zimowa". Ponad sto lat później Stanisław Barańczak zakońcył prace nad własną "Podróżą zimową". Oba te dzieła połączy scena Opery Krakowskiej na koncercie 10 lutego.

RSS

Era Schaeffera po raz drugi

29.11.10

Druga Era Schaeffera rozpocznie się w Warszawie już 27 listopada. Festiwal jest twórczym zmierzeniem się ze światem Bogusława Schaeffera - jednego z najbardziej znanych współczesnych polskich muzycznych awangardzistów - na różnych polach sztuki.

RSS

Audioriver: Deszcze niestraszne

01.08.11

Intensywne opady deszczu nie zagrażają festiwalowi Audioriver w Płocku. W piątek (29 lipca) rusza szósta edycja święta muzyki elektronicznej.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny