Aphrodite wystąpi w Krakowie

22.07.10

24 lipca w krakowskim klubie Tuba Music Bar wystąpi światowa gwiazda muzyki drum'n'bass Aphrodite.

Chris Cornell po raz kolejny zaskoczy swoich rockowych fanów. Muzyk pojawił się gościnnie na nowej płycie nu-jazzowej formacji Gabin. Janet Jackson zaśpiewa w duecie z nieżyjącym bratem. Wokalistka zrobi to wirtualnie. Na dużej scenie XVI Przystanku Woodstock zaprezentuje się grupa Ziggie Piggie z weteranem rodzimej sceny alternatywnej, Robertem Brylewskim (m.in. Brygada, Kryzys, Izrael, Armia).Jak donosła gazeta "The Sun", amerykańska gwiazda pop jest główną kandydatką do napisania utworu przewodniego na najnowszy film o Agencie 007. Lady GaGa powiększyła swoją ochronę ponieważ, boi się, że spotka ją los Johna Lennona. Gwiazda obawia się własnych fanów. "Niektórzy jej fani mają prawdziwą obsesję. Robią dziwne komentarze, piszą na przykład, że nie osiągną szczęścia dopóki nie umrą razem z nią" - powiedział informator magazynu "Heat". Ostatniego dnia Roku Chopinowskiego, 31 grudnia, ulubione arie i duety operowe Fryderyka Chopina zostaną wykonane w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. Artyści "podziękują" Chopinowi za wspólny rok kompozycjami Rossiniego, Belliniego, Donizettiego, Meyerbeera i Mozarta.

13 czerwca do sklepów trafi najnowszy album Sophie Ellis-Bextor, "Make a Scene".

Debiutancką płytę wirtualnej grupy Nie Wiem Kto nabyło 7500 osób co oznacza, że zespół jest w połowie drogi do Złotej Płyty. Do sprzedaży trafiła nowa płyta bratysławskiego rapera DNA. Krążek zatytułowany "Revolucionar" ukazuje się w dwa lata po premierze poprzedniego wydawnictwa artysty.

Zaskakująco często przy mikrofonie znakomitych zespołów stają wokaliści, którzy nie mają talentu do śpiewania, nie mówiąc już o technice. Mimo to uchodzą za frontmanów znakomitych. Jak to się dzieje? - Chcemy zaskoczyć naszych fanów - zapowiada w rozmowie z INTERIA.PL Rudolf Schenker, gitarzysta Scorpionsów. Niemiecka grupa prawdopodobnie w marcu wyda premierowy album zatytułowany "Sting In The Tail". 22 października polska heavymetalowa grupa Crystal Viper wyda nowy studyjny album zatytułowany "Legends", nakładem wytwórni AFM Records.Grupa The Cribs przygotowuje się do nagrania nowej płyty. Britney Spears doczeka się własnego odcinka w drugim sezonie show "Glee". Paris Hilton została na krótko zatrzymana na Korsyce po tym, jak policyjne psy na lotnisku w Figari wywęszyły w jej bagażu "dość małą" ilość marihuany - poinformowała w sobotę francuska gazeta "Corse Matin".

RSS

Nowy klip Patrycji Markowskiej - już dziś w Onet.pl

08.06.10

Dziś na stronach serwisu Muzyka.Onet.pl prezentujemy nowy klip Patrycji Markowskiej do piosenki "Księżycowy".

RSS

Paweł Kowal

29.08.10

Gościem Salonu politycznego Trójki był Paweł Kowal, poseł do Parlamentu Europejskiego, Prawo i Sprawiedliwość....

RSS

On wygrał "The Voice"!

01.07.11

Soulowy wokalista Javier Colon został zwycięzcą pierwszej edycji amerykańskiej edycji programu "The Voice", którą śledziło ok. 12 mln widzów. Nowe muzyczne show od września pojawi się także w Polsce (TVP2).

RSS

Roger Daltrey: moje gardło jest tykającą bombą zegarową

22.01.11

Roger Daltrey ceni sobie każdą sekundę spędzoną na scenie, ponieważ lekarze uprzedzili go, że może w każdej chwili stracić głos.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Perfumy od Katy Perry jesienią

29.07.10

Jesienią na rynku pojawią się nowe perfumy firmowane przez piosenkarkę Katy Perry.

RSS

Susan Boyle zamieszka w stolicy

08.03.10

Susan Boyle postanowiła przeprowadzić się do Londynu.

RSS

"To Michael". Nie ma wątpliwości

15.11.10

Producent muzyczny Teddy Riley skrytykował klan Jacksonów po tym, jak rodzina zmarłego piosenkarza zakwestionowała autentyczność pierwszego pośmiertnego singla Króla Popu "Breaking News".

RSS

Acid Drinkers wyrusza w "Fish Dick Tour 2010 – 2011"

22.09.10

Już 8 października w Zabrzu Acid Drinkers rozpocznie ogólnopolską trasę koncertową pod szyldem "My Name is Dick. Fish Dick. Tour 2010 – 2011".

RSS

Zobacz jak mieszka Barbara Streisand

15.11.10

Barbara Streisand otworzyła swój dom przed czytelnikami czasopisma "Harper’s Bazaar".

RSS

Jurorzy "X Factor" pokazali, że nie będą oszczędzać uczestników programu

08.03.11

Na antenie TVN wystartowała pierwsza polska edycja programu "X Factor". Jurorzy show pokazali, że nie będą oszczędzać wykonawców, którzy chcą wygrać kontrakt płytowy i 100 tys. złotych. Doceniając osobowość i odwagę jednej z uczestniczek Maja Sablewska powiedziała: - Nie miała wyglądu, ani talentu. Kuba Wojewódzki po innym słabym wokalnie występie zapytał: - Czy pamiętasz ten przeklęty dzień, kiedy przyszło Ci do głowy, że powinnaś śpiewać?

RSS

Gwiazda r'n'b walczy z białaczką

15.01.11

Stan zdrowia 72-letniej wokalistki Etty James okazuje się być jeszcze poważniejszy - gwiazda r'n'b poza wcześniej zdiagnozowanym Alzheimerem choruje także na białaczkę.

RSS

Weterani z kompleksami

15.03.10

Nitzer Ebb "Industrial Complex", Major / Sonic

RSS

Wokalistka Sugagabes ma obsesję na punkcie ślubu

22.03.10

Heidi Range nie może doczekać się własnego ślubu.

RSS

Selena Gomez nie nagra niczego z Justinem Bieberem

22.06.11

Selena Gomez nie jest pewna, czy kiedykolwiek nagra coś z Justinem Bieberem.

RSS

Posłuchaj nowego utworu punkowej El Bandy

22.12.09

El Banda skończyła nagrywać nową płytę. Album ukaże się na początku 2010 roku, a już teraz możemy posłuchać premierowej piosenki zespołu.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny