Aphrodite wystąpi w Krakowie

22.07.10

24 lipca w krakowskim klubie Tuba Music Bar wystąpi światowa gwiazda muzyki drum'n'bass Aphrodite.

Legendarny komik Dave Chapelle, uznany za jednego ze 100 najlepszych "stand upperów" świata, zaprasza na wyjątkową imprezę na Brooklynie. Film z udziałem Kane Westa, Commona i The Fugees można za darmo zobaczyć w serwisie vod.onet.pl. Już 15 stycznia premiera filmu "Wszystko, co kocham" Jacka Borcucha. Obraz trafił również na festiwal Sundance. Oprawę muzyczną przygotował Daniel Bloom. Francuski producent DJ Mehdi zginął w tragicznym wypadku. Muzyk miał 34 lata.



Paris Hilton została pozwana przez firmę sprzedającą doczepiane włosy. Przedstawiciele Hairtech uważają,że gwiazda nie wywiązała się z zawartej umowy na promocję marki, przez co stracili pieniądze. Żądają odszkodowania w wysokości 35 milionów dolarów. Gwiazda Hollywood Halle Berry wcieli się w rolę Królowej Soul Arethy Franklin w filmowej biografii słynnej piosenkarki. Wybór aktorki potwierdziła sama autorka niezapomnianego hitu "Respect". Eminem wyznał, że ciężko mu przychodzi spotykać się z kobietami. Wszystko, to z powodu jego wizerunku i pozycji.

21 listopada do sklepów trafi płyta "Pocztówka do Świętego Mikołaja 2011". Album, jak co roku, jest częścią świątecznej kampanii społecznej o tym samym tytule - akcji, która, o dziewiętnastu lat wspiera rozwój rodzinnych domów dziecka w Polsce. Swój udział w XIX edycji "Pocztówki..." potwierdziła Joss Stone!

Debiutująca piosenkarka i kompozytorka Jessie J pracuje z Britney Spears nad nowym albumem gwiazdy pop. Jak przekonuje, nowy album amerykańskiej wokalistki ma być seksowny. Koncert Carlosa Santany na stadionie Legii w Warszawie (22 czerwca) nie dojdzie do skutku. Informację potwierdził organizator koncertu.

Popularny kompozytor za występy dla Polonii w USA i Kanadzie zgarnie milion złotych. Grupa Kings Of Leon planuje spędzić swoje półroczne wakacje na jedzeniu lodów. Do sieci trafił nowy teledysk Avril Lavigne. Klip powstał do singla "Smile", który pochodzi z najnowszej płyty piosenkarki, "Goodbye Lullaby".



"To po prostu imię konia, którego Kazu uwielbia. Jak pewnie wiesz, ona ma kompletnego bzika na punkcie tych zwierząt, spędza z nimi każdą wolną chwilę" - wyjaśnił nam tytuł najnowszej płyty Blonde Redhead, perkusista zespołu Simon Pace. Album "Penny Sparkle" trafił do sprzedaży 13 września. Wczoraj, organizatorzy festiwalu Coachella, jednej z największych imprez muzycznych w USA, ogłosili pełny program imprezy. Wśród gwiazd znalazła się m.in. niespodziewanie reaktywowana grupa Death From Above 1979, a także Kanye West, Arcade Fire i Kings of Leon. Możemy już posłuchać duetu Kanye Westa i Beyonce w piosence "See Me Now". Ponadto w piosence pojawia się Charlie Wilson.

RSS

Wesele gitarzysty Coldplay: widać było, że wydali sporo pieniędzy

26.11.09

W sobotę odbył się w Londynie ślub Johnny'ego Bucklanda.

RSS

Borgore na rozgrzewkę przed i festival

01.07.11

Izraelski producent Borgore wystąpi 22 lipca w klubie Centrum Stocznia Gdańska. Impreza będzie jednym z dwóch oficjalnych before party przed i festival.

RSS

Ringo Starr wyjaśnia sprawę autografów

15.04.10

Ringo Starr twierdzi, że za jego kontrowersyjną decyzją o zaprzestaniu rozdawania autografów było oburzenie handlem takimi pamiątkami na portalach aukcyjnych.

RSS

Złowieszczy Lostbone

22.12.11

Thrashcore'owa grupa Lostbone z Warszawy przygotowała nowy album "Ominous".

RSS

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Pięć koncertowych płyt od Isis

15.05.11

Rozwiązana w ubiegłym roku formacja Isis zapowiedziała premierę pięciu albumów koncertowych.

RSS

Odszedł twórca okładki "Białego Albumu" Beatlesów

15.09.11

W wieku 89 lat zmarł Richard Hamilton - autor słynnej okładki "Białego Albumu" Beatlesów. Artysta nazywany ojcem pop artu, pomimo podeszłego wieku przed śmiercią przygotowywał kolejną wystawę.

RSS

Tauron Nowa Muzyka 2010: kolejni ogłoszeni wykonawcy

15.03.10

Znamy kolejnych wykonawców zaproszonych na tegoroczną edycję festiwalu Nowa Muzyka, który odbędzie się pod koniec sierpnia w Katowicach. Są nimi Pantha Du Prince oraz Floating Points & Fatima.

RSS

Mąż Katy Perry: "Nasze małżeństwo jest zupełnie normalne"

15.11.10

Russel Brand, od niedawna maż Katy Perry, w brytyjskim programie "Loose Women" wyjawił, że ich małżeństwo niczym nie różni się od innych związków.

RSS

Amy Winehouse: gdybym jutro miała umrzeć, umarłabym szczęśliwa

22.10.10

Amy Winehouse osiągnęła już wystarczająco dużo w swoim życiu i mogłaby umrzeć.

RSS

Barcelona rozgrzewa się przed Primaverą

15.05.11

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja San Miguel Primavera Sound. Już dziś rozpoczynają się pierwsze imprezy towarzyszące festiwalowi. Nie zabraknie nowości na samym festiwalu: organizatorzy zapowiedzieli znaczne powiększenie terenu festiwalowego, a także dodanie kolejnej dużej sceny, na której będą występowali headlinerzy.

RSS

Najseksowniejsze piosenki. Lista!

15.02.10

Amerykański magazyn "Billboard" ułożył listę najseksowniejszych utworów wszech czasów. Sprawdź, która piosenka znalazła się na szczycie!

RSS

Beady Eye: Liam Gallagher podał datę

08.12.10

Liam Gallagher - eks-wokalista Oasis - ogłosił, że jego nowy zespół Beady Eye na muzycznym roku zadebiutuje 28 lutego 2011 roku płytą "Different Gear, Still Speeding".

RSS

Jest piłkarski hymn USA na mistrzostwa

15.06.10

Grupa Weezer skomponowała piosenkę dopingującą amerykańską reprezentację na piłkarskie Mistrzostwa Świata w RPA.

RSS

Dlaczego Polska nie ma światowych hitów?

29.07.11

Znany szkocki producent i biznesmen Brian Allen w rozmowie z INTERIA.PL w bardzo prosty sposób tłumaczy, dlaczego nasze piosenki nie istnieją na zagranicznych listach przebojów.

RSS

Środkowy palec w stronę list przebojów

08.05.10

MGMT "Congratulations", Sony

RSS

Informacje



polska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny