Kelly Rowland nie myśli o wadze

08.07.10

Kelly Rowland nigdy nie myślała o poważnym odchudzaniu.

Lady Gaga rozstała się ze swoim chłopakiem Luc'em Carl'em. W 3 miesiące po wyjściu z więzienia raper T.I. nagrał już 80 nowych piosenek. Najlepsze z nich trafią na płytę "King Uncaged", która ukaże się 24 sierpnia 2010 roku. Najnowszy album Jennifer Lopez zatytułowany "Love?" uzyskał w Polsce status Złotej Płyty zaledwie pięć dni po premierze.Miley Cyrus i Kelly Osbourne zagrają współlokatorki w nowej komedii sensacyjnej "So Undercover". Pierwsza z nich zmierzy się z rolą tajnej agentki. 2 listopada w poznańskim CK Zamek i dzień później w warszawskiej Stodole zagra Soulfly. W roli supportu zaprezentuje się ekipa pasierba Maksa Cavalery, Richiego, czyli Incite. Na scenie pojawią się również Toxic Bonkers. Gościem Salonu politycznego Trójki był Andrzej Celiński, poseł niezrzeszony. ...

Po zeszłorocznej, trasie koncertowej w Azji (występy w Rosji, Japonii, Indonezji i Singapurze) Anna Maria Jopek kontynuuje swoją muzyczną podróż. W marcu wokalistka odwiedzi z koncertami USA i Kanadę.

Grupa Vader powoli przymierza się do wydania kolejnego albumu. Wcześniej jednak zespół zagra jeszcze kilka koncertów. Christina Aguilera wyznała, że spędziła kiedyś poranek z Robertem Pattinsonem, kiedy ten niespodziewanie pojawił się w jej domu.

W połowie grudnia w kraju nad Wisłą po raz pierwszy wystąpi grupa Impaled Nazarene - nieobliczalni klasycy ekstremalnego grania z Finlandii. Członkowie Metalliki potwierdzili, że pracują nad nowym albumem pod okiem producenta Ricka Rubina. W najbliższy piątek, 27 listopada w jednym z krakowskich salonów Empik, odbędzie się spotkanie z Leszkiem Gnoińskim oraz zespołem Myslovitz, promujące książkę "Myslovitz. Życie to surfing" - pierwszą biografię jednego z najsłynniejszych polskich zespołów rockowych.Zaplanowane na kwiecień koncerty Ive Mendes w Polsce zostały przeniesione na maj z powodu katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Po tym, jak piosenkarce Pink udało się powstrzymać kryzys w związku małżeńskim ze sportowcem Corey'em Hartem, para zapragnęła dziecka. Zapraszamy wszystkich użytkowników Onet.pl do obejrzenia 21. odcinka naszego programu "Radar". Programu redagowanego wspólnymi siłami serwisów: Muzyka, Film i Życie Gwiazd!

RSS

Kelly Osbourne aktorką?

29.01.10

Kelly Osbourne chce zostać aktorką.

RSS

Gwiazdy w wiosce Pako Sarra

22.07.10

W teledysku do utworu "In My Village" senegalskiego wokalisty Pako Sarra wystąpili m.in. Małgorzata Kożuchowska, Martyna Wojciechowska, Piotr Adamczyk, Arek Jakubik, K.A.S.A. i Olivier Janiak.

RSS

Premiera płyty Eldo przełożona

29.05.10

Nowa płyta Eldo "Zapiski z 1001 nocy" wyjdzie nie jak wcześniej zapowiadano 28 maja lecz 15 czerwca.

RSS

"Mam talent": 12-latka wygra?

22.10.10

12-letnia Magda Welc jest, zdaniem bukmacherów, faworytką pierwszego odcinka półfinałowego trzeciej edycji programu "Mam talent".

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Sepultura zapowiada koncertowy album

22.04.11

Grupa Sepultura planuje wydanie nagrania z koncertu w Sao Paulo.

RSS

"Nowe" The Black Eyed Peas w listopadzie

01.10.10

Grupa The Black Eyed Peas ustaliła datę premiery nowego albumu. Krążek "The Beginning" ukaże się 30 listopada.

RSS

Monopol wystąpi w Fonobarze

26.11.09

W sobotę 28 listopada w warszawskim klubie FonoBar na Polach Mokotowskich odbędzie się pierwszy koncert promujący album grupy Monopol "Product of Poland" połączony z urodzinami Endo i imieninami Jędkera Realisty.

RSS

"Wybrałam kilka kawałków i zastanawiam się, jak je wydać"

22.11.10

Dannii Minogue przymierza się do wydania nowego albumu.

RSS

Christina Aguilera ujawnia nowy singiel

01.04.10

Już od dzisiaj za pośrednictwem stron internetowych można premierowo odsłuchać najnowszego singla Christiny Aguilery "Not Myself Tonight". Piosenka promuje czwarty studyjny album Aguilery, którego premiery spodziewać możemy się w czerwcu.

RSS

2009: Podsumujmy rok w muzyce!

08.12.09

Black Eyed Peas czy U2? Farna czy Chylińska? Wybierz przebój roku w wielkim konkursie Miasta Muzyki , wygraj cenne nagrody i słuchaj najlepszych utworów mijających 12 miesięcy w nowej stacji - The Best of Miasto Muzyki .

RSS

Liam Gallagher: zespół powinien się rozpaść wcześniej

08.03.10

Liam Gallagher uważa, że do rozpadu grupy Oasis powinno dojść jeszcze przed jego sierpniową kłótnią z bratem Noelem.

RSS

Borys Szyc w kosmosie - zobacz klip

01.12.09

Dziś premiera nowego obrazu z Borysem Szycem w roli głównej. Tym razem aktor jest kosmonautą i nie tylko gra, ale i śpiewa.

RSS

Calvin Harris: to było najlepsze show mojej trasy

08.06.10

"Woooow, Kraków był wspaniały". - pisał "na gorąco" po swoim występie na festiwalu Selector, szkocki didżej i producent Calvin Harris.

RSS

Katie Price: odczepcie się od nas!

22.08.10

Katie Price zaprzeczyła, że spodziewa się dziecka. "Gdy media zauważą, że dziewczyna nie ma płaskiego brzucha, to od razu myślą, że jest w ciąży. Odczepcie się od nas!" - powiedziała seksbomba.

RSS

Jessie J spadła ze sceny

15.06.11

Piosenkarka spadła ze sceny w czasie prób do koncertu na stadionie Wembley w Londynie. Kontuzja nie przeszkodziła jej jednak w występie dla publiczności.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny