PARAPSYCHOLOGIA I WSPÓŁCZESNE PRZYRODOZNAWSTWO

08.12.09

Sprzedający: Wolumina
Cena Kup Teraz: 5,00 zł
Do końca: 8 dni (śro 16 gru 2009 22:50:32 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: ebusko
Cena Kup Teraz: 25,00 zł
Do końca: 29 dni (pią 25 gru 2009 14:39:25 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: fitness-sklep_pl
Aktualna cena: 23,99 zł
Cena Kup Teraz: 23,99 zł
Do końca: 10 dni (pią 09 lip 2010 14:51:23 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: arethe1
Cena Kup Teraz: 18,00 zł
Do końca: 8 dni (śro 23 gru 2009 19:31:04 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Pest_ario
Cena Kup Teraz: 4,99 zł
Do końca: 8 dni (śro 16 gru 2009 00:51:10 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: aglo31
Cena Kup Teraz: 169,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 14 gru 2009 13:23:32 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: anileve_
Aktualna cena: 15,00 zł
Do końca: 5 dni (wto 01 gru 2009 20:14:16 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: Design60
Aktualna cena: 70,00 zł
Do końca: 4 dni (pon 05 kwi 2010 14:16:05 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: UGLYbeests
Cena Kup Teraz: 999,00 zł
Do końca: 12 dni (czw 20 maj 2010 12:42:38 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: libeero14
Cena Kup Teraz: 19,00 zł
Do końca: 12 dni (czw 13 maj 2010 21:30:35 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: Ninaklima86
Cena Kup Teraz: 75,00 zł
Do końca: 6 dni (czw 21 sty 2010 13:12:50 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: SWIATELEK
Aktualna cena: 1,15 zł
Do końca: 9 dni (czw 10 gru 2009 21:13:10 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: -tuareg-
Cena Kup Teraz: 10,00 zł
Do końca: 8 dni (wto 23 mar 2010 09:40:36 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: dorphia
Aktualna cena: 5,00 zł
Do końca: 8 dni (sob 23 sty 2010 18:00:58 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: nietylkodlamoli
Aktualna cena: 12,00 zł
Do końca: 5 dni (nie 06 cze 2010 19:43:25 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: soop13
Aktualna cena: 9,99 zł
Do końca: 8 dni (śro 16 gru 2009 20:39:21 CET)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcjiRSS

AKUPUNKTURA

01.02.10

Sprzedający: vonPudlitz
Cena Kup Teraz: 7,00 zł
Do końca: 29 dni (wto 02 mar 2010 17:14:18 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

AKUPUNKTURA - BIBLIOTEKA PROBLEMÓW

08.12.09

Sprzedający: Pest_ario
Cena Kup Teraz: 4,99 zł
Do końca: 8 dni (śro 16 gru 2009 00:51:10 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

2ks CUDA BEZ CUDU anatomia akupunktura kręgarstwo

29.11.09

Sprzedający: arethe1
Cena Kup Teraz: 19,90 zł
Do końca: 8 dni (pon 07 gru 2009 10:33:06 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Masażer stóp podczerwień refleksologia akupunkt

22.12.09

Sprzedający: hurtsklep
Cena Kup Teraz: 999,00 zł
Do końca: 28 dni (wto 19 sty 2010 22:41:10 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

JETT-730 Masażer stóp akupunktura podczerwien

22.12.09

Sprzedający: UGLYbeests
Cena Kup Teraz: 999,00 zł
Do końca: 11 dni (sob 02 sty 2010 11:30:35 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Uniwersalny masażer stóp i całego ciała PHARAO

01.12.09

Sprzedający: fotelezmasazem
Cena Kup Teraz: 290,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 14 gru 2009 16:49:08 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Chinskie banki akupunktura bezogniowe gumowe

01.12.09

Sprzedający: aglo31
Cena Kup Teraz: 17,50 zł
Do końca: 13 dni (pon 14 gru 2009 13:32:12 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

MASAŻER DO STÓP ALASKA NOWY FMW 2000 ZOBACZ!!!

15.03.10

Sprzedający: kajkucha
Cena Kup Teraz: 54,99 zł
Do końca: 7 dni (pon 22 mar 2010 17:22:59 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

"O LECZENIU AKUPUNKTURĄ" - W. SAPIŃSKI

22.04.10

Sprzedający: monika555
Aktualna cena: 4,00 zł
Do końca: 9 dni (sob 01 maj 2010 22:02:05 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

TWISTER KRĄŻEK OBROTOWY Z AKUPUNKTURĄ

29.04.10

Sprzedający: asport
Cena Kup Teraz: 43,00 zł
Do końca: 11 dni (pon 10 maj 2010 13:15:00 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Medycyna chińska - red. dr Duo Gao [nowa]

29.06.10

Sprzedający: book24
Cena Kup Teraz: 31,20 zł
Do końca: 29 dni (śro 28 lip 2010 14:24:57 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Stephan Palos CHIŃSKA SZTUKA LECZENIA bdb opr.tw.

29.05.10

Sprzedający: malabar
Aktualna cena: 6,99 zł
Do końca: 7 dni (sob 05 cze 2010 15:38:59 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Odchudzanie z BICOM FIT to przyjemność

22.05.10

Sprzedający: DietLine
Cena Kup Teraz: 100,00 zł
Do końca: 29 dni (nie 20 cze 2010 14:53:37 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Fotel REHABILITACYJNY Masujący,Masaż,Akupunktura

08.04.10

Sprzedający: Rubia_64
Aktualna cena: 1,00 zł
Cena Kup Teraz: 1 250,00 zł
Do końca: 12 dni (wto 20 kwi 2010 14:21:15 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

MATA igłowa, masaż, galwanizacja 4 rodzaje igiel

22.06.10

Sprzedający: x-med
Cena Kup Teraz: 325,00 zł
Do końca: 29 dni (śro 21 lip 2010 16:36:50 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny