Bronisław Komorowski

01.07.10

Gościem Salonu politycznego Trójki będzie: Bronisław Komorowski, marszałek Sejmu, kandydat na prezydenta, PO....

Gwiazda pop - Lady Gaga - wydała 1000 dolarów na pizze dla swoich fanów, którzy czekali w kolejce po jej autograf przed jednym ze sklepów w Los Angeles. Deathmetalowcy z Suffocation odwiedzą nasz kraj. Kapela wystąpi 17 marca w stołecznym klubie Progresja. Trent Reznor, który na nieokreślony czas zawiesił działalność Nine Inch Nails, znalazł czas na kilka projektów, które wcześniej miał w planie. Jednym z nich jest serial na podstawie płyty Nine Inch Nails, "Year Zero"."Już od lat słyszę od ludzi z mojej wytwórni, że powinienem grać z zespołem, ale to nie byłbym ja" - oświadczył David Guetta. 50 Cent chce, aby jego nadchodzący album okazał się jeszcze lepszy od debiutu, "Get Rich or Die Tryin'". Piosenkarka, która wydała właśnie album "Director's Cut" z nowymi wersjami piosenek ze swoich płyt "Sensual World" i "Red Shoes", wyjawiła w wywiadzie dla stacji BBC Radio 6, że pracuje również nad zupełnie nowym materiałem.

Formacja The Globetrotters wyrusza w trasę koncertową. W ramach "Stop Don't Talk Tour 2010" zespół odwiedzi m.in. Katowice, Kielce oraz Sopot.

Wokalistce urodziła się córka, o czym gwiazda poinformowała za pomocą Twittera. Wokalista The Dillinger Escape Plan, Greg Puciato, ma pojawić się na nowej płycie zespołu Soulfly.

Pochodzący ze Szkocji Ewan Mackenzie aka Dextro wystąpi 25 kwietnia w bytomskim kościele Św. Jacka w ramach cyklu "Tylko Nie Bytom!". Wokalista Black Eyed Peas, Will.I.Am wyznał, że jest zdegustowany wydanym właśnie albumem Michaela Jacksona "Michael". - To nie jest Mike - powiedział gwiazdor w w jednym w wywiadów. Do sprzedaży trafiła reedycja legendarnej płyty Paula McCartneya & Wings - "Band On The Run". "Album do dziś pozostaje najważniejszym samodzielnym wydawnictwem Paula i przy okazji jedną z najgenialniejszych płyt lat 70." - czytamy w recenzji Marka Falla."Nicole jest u kresu wytrzymałości i czuje, że jej życie osobiste zaczyna się rozpadać. W dodatku nie radzi sobie ze zobowiązaniami zawodowymi i sypia zaledwie cztery godziny na dobę" - donosi magazyn "National Enquirer". Michael Bolton ciągle cierpi po rozstaniu z Nicollette Sheridan. Metalowa formacja Overkill wystąpi 13 marca 2011 roku, w warszawskiej Stodole. Wokalista zespołu w wywiadzie dla Onet.pl wspominał pierwszą wizytę Overkill w naszym kraju w 1987 roku. Grupa miała wtedy bliskie spotkanie z Milicją Obywatelską.

RSS

Russell Brand jest już pantoflarzem

15.11.10

To można było przewidzieć! Russell Brand wszedł pod pantofel Katy Perry.

RSS

The Gathering w Krakowie

01.02.10

Dziś, 29 stycznia formacja The Gathering wystąpi w Polsce. Koncert grupy odbędzie się w krakowskim klubie Loch Ness.

RSS

To proste. Seks się świetnie sprzedaje

15.09.11

Znana z zespołu Spice Girls wokalistka Melanie Chisholm zaapelowała do młodych gwiazd muzyki pop o utemperowanie seksownego image'u.

RSS

Swans na dwóch koncertach w Polsce

08.06.10

Na stronie nowojorskich pionierów post punka/industrialu, grupy Swans, pojawiła się informacja o dwóch koncertach grupy w Polsce. Reaktywowana w styczniu formacja pod wodzą Michaela Giry zagra w grudniu we Wrocławiu i Warszawie.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Wygrał z rakiem, nagrywa płytę

08.01.11

Adam Yauch z nowojorskiej formacji Beastie Boys wygrał walkę z rakiem. Lekarze zapewnili rapera, że trwająca 18 miesięcy terapia przyniosła oczekiwane skutki.

RSS

Album Briana Wilsona najlepiej recenzowany

15.01.10

Płyta Briana Wilsona "Smile" zajęła pierwsze miejsce na nowej liście najlepiej recenzowanych albumów minionej dekady.

RSS

Koncert The Prodigy w Multikinach

01.04.11

W środę, 13 kwietnia, w 10 kinach sieci Multikino odbędą się pokazy koncertu grupy The Prodigy - "World's On Fire".

RSS

Moja Adrenalina w "Essential Killing"

22.10.10

Jerzy Skolimowski w swym najnowszym filmie "Essential Killing" wykorzystał muzykę zespołu Moja Adrenalina. "Ich muzyka mnie ogłuszyła" - tłumaczy artysta.

RSS

Premierowy koncert grupy Sedativa i Dawida Portasza z udziałem Pauliny Przybysz

08.04.11

Już 18 kwietnia do sklepów trafi album "I" warszawskiej grupy Sedativa z Dawidem Portaszem, wokalistą zespołów Jafia Namuel i polsko-jamajskiego Rastasize. Jutro odbędzie się pierwszy koncert projektu, na którym gościnnie wystąpi Pinnawela.

RSS

Trasa nowego The Smashing Pumpkins latem

08.06.10

Grupa Smashing Pumpkins będzie występować latem w małych salach i klubach.

RSS

Śpiewaj i walcz o Opole!

01.03.10

W sobotę (27 lutego) w kinie "Luna" w Warszawie odbędzie się pierwszy z czterech castingów do nowego muzycznego programu TVP1 "Śpiewaj i walcz!".

RSS

Céline Dion jest w ciąży

01.06.10

Po wielomiesięcznych staraniach Celine Dion jest w ciąży i spodziewa się bliźniąt.

RSS

Zaczął pić ponieważ nie radził sobie z porównaniami do sławnego ojca

29.09.10

Jason Bonham zaczął pić, ponieważ nie radził sobie z nieustannymi porównaniami do sławnego ojca Johna Bonhama.

RSS

Eels: szczegóły nowego albumu

22.05.10

Zespół Eels wyjawił pierwsze szczegóły nowego dzieła. Krążek poznamy pod tytułem "Tomorrow Morning".

RSS

Dziecko nie zmieni Pink

15.12.10

Pink zapewnia, że po urodzeniu dziecka, nie zmieni się za bardzo i na pewno wróci do śpiewania.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny