Bronisław Komorowski

01.07.10

Gościem Salonu politycznego Trójki będzie: Bronisław Komorowski, marszałek Sejmu, kandydat na prezydenta, PO....

Liam Gallagher uważa, że jego brat Noel, który napisał większość przebojów Oasis, jest najbardziej przecenionym człowiekiem na świecie. Formacja Pectus powraca z kolejnym wydawnictwem. W ubiegłym tygodniu na stronach serwisu Muzyka.onet.pl mogliście posłuchać fragmentów płyty "Stos praw", dziś premierowo prezentujemy pierwszy teledysk z nowego albumu, który powstał do piosenki "Oceany" Kanadyjski przystojniak, wielbiony także nad Wisłą wokalista Garou na swojej płycie wciela się w dżentelmena włamywacza i "kradnie" piosenki swoich ulubionych wykonawców.Utwór "Miliony monet" debiutującego wokalisty Mroza zdołał sporo namieszać na listach przebojów. Sprawdźcie teledysk do "Femme Fatale" , drugiego singla z płyty "Miliony monet" i oceńcie, czy ma szansę powtórzyć sukces poprzednika. Edyta Bartosiewicz, Madox i Monopol, to artyści, których klipy okazały się najchętniej oglądanymi przez was teledyskami zeszłego tygodnia. Do projektu "Męskie Granie", zainicjowanego przez markę Żywiec, dołączyło czterech artystów. Podczas letnich koncertów usłyszymy Andrzeja Smolika i Nergala, a publiczność rozgrzewać będzie DJ Eprom. Męskie Granie uświetni również multimedialna wystawa zdjęć Tomasza Sikory.

Do sieci trafił najnowszy teledysk Eminema, ilustrujący utwór "Space Bound" z bestsellerowego albumu "Recovery" z 2010 roku. W klipie obok Eminema występuje była gwiazda porno, Sasha Grey.

Z trzema występami przyjedzie do nas DJ Vadim, czołowa postać wytwórni BBE. Na styczniowych koncertach pojawi się z zaproszonymi gośćmi. Lady GaGa panicznie boi się, że używanie komórki mogłoby wywołać u niej nowotwór mózgu, więc jeden z jej asystentów musi pośredniczyć we wszystkich jej rozmowach telefonicznych.

"Love The Way You Lie", jest ostatnio jednym z najpopularniejszych teledysków na świecie. W sukcesie Eminemowi na pewno pomógł gościnny udział w klipie Rihanny oraz sceny erotyczne Megan Fox i Dominica Monaghana. Piosenka promuje wydaną w czerwcu płytę "Recovery". Annie Lennox cieszy się, że jej bożonarodzeniowe piosenki będą żyć wiecznie. W niedzielę, 6 lutego, swoje 49. urodziny obchodzi Axl Rose, uznany ostatnio za frontmana wszech czasów lider legendarnej grupy Guns N' Roses. Prezentujemy archiwalne zdjęcia artysty.Queen Latifah i Dolly Parton zagrają główne role w filmie "Joyful Noise" opowiadającym o chórze gospel. Podczas gościnnego występu w serialu "Simpsonowie" Mick Jagger w bardzo nieuprzejmy sposób ignorował Hanka Azarię, ponieważ brał aktora za zwykłego asystenta. 5 marca 2010 roku miała miejsce premiera solowej płyty Rahima "Podróże po amplitudzie".

RSS

Nie ma konfliktu wśród Spice Girls

15.03.11

Emma Bunton i Melanie Chisholm zaprzeczyły niedawnym doniesieniom o konflikcie pomiędzy członkiniami grupy Spice Girls związanym z planami wydania nowej płyty. "Te informacje to całkowita bzdura".

RSS

Beyonce ujawnia utwór z członkiem Outkast

08.06.11

"Party" to tytuł wspólnego utworu Beyonce Knowles i Andre 3000 Benjamina znanego z formacji Outkast. Piosenka pochodzi z najnowszego albumu artystki zatytułowanego "4".

RSS

Porozmawiaj z Tede na czacie

29.05.10

27 maja gościem serwisu CzatOnet będzie jeden z najpopularniejszych raperów - Jacek Graniecki znany jako Tede.

RSS

Arcade Fire, Neil Young i Justin Bieber zwycięzcami kanadyjskich Grammy

29.03.11

Arcade Fire, Neil Young i Justin Bieber triumfowali podczas tegorocznej gali rozdania kanadyjskich nagród Juno Awards 2011.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Brytyjska inwazja 2015: Nowe single Blur, Muse i Florence

22.04.17

Brytyjscy artyści: Blur, Muse i Florence And The Machine w tym samym czasie opublikowali swoje nowe utwory.

RSS

Z okazji 25-lecia kariery przygotuje niezwykłe wydawnictwo

01.04.11

Randy Travis przygotowuje z okazji 25-lecia swojej kariery specjalną płytę, na której znajdą się duety z takimi gwiazdami, jak Carrie Underwood, George Jones i Tim McGraw.

RSS

Jesienna trasa koncertowa Frontside

01.10.10

Grupa Frontside przygotowała na listopad trasę koncertową. Formacja będzie na koncertach promować swój nowy album, zatytułowany "Zniszczyć wszystko".

RSS

The Bug, Drumcorps, Terror Danjah i inni na urodzinach Klubu Fabryka

22.04.11

W maju krakowski Klub Fabryka obchodził będzie swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji planowana jest dwudniowa impreza, która jednocześnie będzie polskim "Launch Party" przed chorwackim festiwalem Outlook. Wystąpią m.in. The Bug, Drumcorps i Terror Danjah.

RSS

Mathew Horne kochankiem Boya George'a

08.02.10

Stacja BBC 2 szykuje biografię byłego wokalisty Culture Club, Boya George'a. Główna rola przypadła debiutującemu Douglasowi Boothowi.

RSS

Nowy album punkowych Szwedek w kwietniu

01.04.10

W piątek, 30 kwietnia. podczas festiwalu Noc Walpurgii, premierę będzie miała nowa płyta Byond Pink. Krążek punkowych Szwedek nosi tytuł "The New Black".

RSS

Krystyna Prońko świętuje dziś 64. urodziny

15.01.11

Legendarna polska wokalistka jazzowa i rockowa, Krystyna Prońko kończy dzisiaj 64 lata.

RSS

Piotr Rubik z gitarami: Szczęście jest w zasięgu ręki

15.08.11

"Opisanie świata według Marco Polo" to tytuł przygotowywanej właśnie płyty Piotra Rubika. Na nowym materiale kompozytora pojawią się m.in. gitary czy perkusja.

RSS

Polacy kupują świąteczne płyty

15.12.09

Atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia odzwierciedla nawet, zestawienie najchętniej kupowanych płyt przez Polaków (OLIS). Pierwsze trzy miejsca najnowszego notowania zajmują bowiem świąteczne albumy.

RSS

Rozwód rodziców Miley Cyrus

29.10.10

Billy Ray i Leticia, rodzice Miley Cyrus, postanowili się rozwieść po niemal 18 latach małżeństwa.

RSS

Tatiana Okupnik zadebiutowała w BBC

15.03.11

W sobotę 12 marca, Tatiana Okupnik zadebiutowała w brytyjskiej rozgłośni BBC Radio 2. To druga po Basi Polka, której utwór jest grany w tej największej stacji radiowej na Wyspach.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny