The Ting Tings zapowiada nowy album

29.05.10

Jeszcze w tym roku należy spodziewać się nowej płyty duetu The Ting Tings.

Formacja LCD Soundsystem napisała muzykę do komediodramatu "Greenberg" Noah Baumbacha z Benem Stillerem w roli głównej. Gorillaz Sound System i The Hives wystąpią podczas festiwalu Open'er 2010, który tradycyjnie odbędzie się w Gdyni. Album "ConJazzNess", którego tytuł w wymowie przypomina angielskie "conciousness", czyli świadomość, to najnowsze dzieło jazzującej pani prawnik - Nailah Porter.Twórca sukcesu Amy Winehouse, producent muzyczny, wokalistka i multiinstrumentalista, Mark Ronson przyjedzie do Polski. Artysta zagra na pierwszej edycji Roxy Festivalu w Warszawie. Latem powinniśmy się doczekać premiery nowego albumu projektu Beirut. We wtorek (21 czerwca) w ramach Warsaw Summer Jazz Days w Sali Kongresowej zagra gitarzysta Jeff Beck z zespołem.

Oprawa trasy koncertowej Monsters Ball okazała się droższa niż można było przypuszczać. Dzięki niej Lady GaGa straciła dotychczas aż cztery miliony dolarów.

Gwyneth Paltrow pokaże talent wokalny podczas tegorocznej gali oscarowej. Wrocławska grupa Magnus, jedna z najcenniejszych zdobyczy metalowego podziemia w Polsce, wraca z nowym albumem!

"Podróż w czasie" - to film, który opowie o jarocińskim rockowisku z 1987 r. i o zmianach, jakie zaszły w Polsce od tamtego czasu. Głównymi bohaterami będą uczestnicy festiwalu sprzed 23 lat. Reżyserem obrazu jest Andrzej Wolf. Jurek Owsiak na swoim blogu wyjaśnia decyzje związane z zaproszonymi gośćmi na XVI Przystanek Woodstock. Przy okazji zdradza kilka nowych niespodzianek - jednym z gości Akademii Sztuk Przepięknych będzie znany dziennikarz muzyczny Marek Niedźwiecki. Debiutancki album młodej wokalistki z Londynu Katy B ukaże się 28 marca. Płyta została opatrzona tytułem "On A Mission", a za jej produkcję odpowiada znany z Magnetic Man, Benga.W poniedziałek, 7 grudnia 2009 roku ukaże się wspólny album Pona i Sokoła "To prawdziwa wolność człowieka". Płyta będzie w całości do pobrania za darmo w formacie MP3. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk brytyjskiego boysbandu Take That do piosenki "The Flood". To pierwszy singel wydany po powrocie Robbiego Williamsa na łono formacji. Fani Alice Coopera muszą uzbroić się w cierpliwość. Zapowiadany od dłuższego czasu longplay "Welcome 2 My Nightmare" zostanie wydany dopiero w 2012 roku.

RSS

Billy Idol w Aerosmith?

01.02.10

Billy Idol ma szansę stać się zastępczym liderem Aerosmith.

RSS

Druga płyta Bauaganu w połowie maja

29.04.11

Sześciu dźwiękowych ekscentryków - Norbullo, MadMajk, Szupla, Rufuzz, Jabcok i Stefan - czyli formacja Bauagan planuje wydać swój drugi krążek 11 maja 2011 roku. Album ma nosić tytuł "Nocni Łowcy".

RSS

Wieloletni menedżer Michaela Jacksona nie żyje

29.08.11

Frank Dileo zmarł w wieku 63 lat. Znany z zamiłowania do cygar muzyczny biznesmen pracował z Królem Popu w latach 80., a później regularnie utrzymywali ze sobą kontakt.

RSS

Koncert jazzowy w Studiu im. Lutosławskiego

22.03.11

Koncert promocyjny płyty "Moments" Filipa Wojciechowskiego, która się spotkała z bardzo dobrym przyjęciem i krytyków muzycznych, i melomanów, odbędzie się w niedzielę 20 marca w Studiu Radiowym im. Witolda Lustosławskiego.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Zerwał z narkotykami, bo został ojcem

22.09.11

Po narodzinach syna gitarzysta Serge Pizzorno z zespołu Kasabian przestał zażywać narkotyki. "Nie będę ćpał przy dzieciaku" - zadeklarował artysta.

RSS

Lady Gaga: mogę zostać samotna do końca życia

22.04.11

Lady Gaga twierdzi, że kariera muzyczna pociąga ją znacznie bardziej, niż miłość.

RSS

Kasia Łaska z Jonem Lordem w Warszawie

22.06.10

W środę, 10 listopada 2010 roku w Sali Kongresowej w Warszawie, obok Jon'a Lord'a, jednego z najwybitniejszych na świecie klawiszowców i wirtuozów organów, wystąpi Kasia Łaska.

RSS

Eminem ze wsparciem Eltona Johna

08.08.10

Elton John wspiera Eminema w walce z uzależnieniami podczas cotygodniowych rozmów telefonicznych.

RSS

Red Hot Chili Peppers jak nigdy dotąd

22.06.11

29 sierpnia ukaże się nowy album Red Hot Chili Peppers, "I'm With You". Zdaniem producenta, Ricka Rubina, zespół brzmi jak nigdy dotąd.

RSS

Lily Allen wciąż chce sławy

08.06.11

Lily Allen zapowiada powrót do show-biznesu.

RSS

Nowy zapach od Lady GaGi

22.09.10

Lady GaGa wzorem innych znanych osobistości ze świata show-biznesu postanowiła wejść na rynek kosmetyków i wprowadzić do sprzedaży perfumy firmowane własnym nazwiskiem.

RSS

Damskie perfumy od Justina Biebera

29.05.11

ustin Bieber wyda niebawem linię damskich perfum sygnowanych swoim nazwiskiem.

RSS

Kazał go pobić i uwięzić?

15.11.10

Przebywający obecnie w więzieniu raper T.I. otrzymał pozew od byłego współpracownika. Hiphopowiec oskarżony jest o zlecenie pobicia i uwięzienia powoda.

RSS

Reżyserski popis muzyka The Mars Volta

15.01.10

Omar Rodriguez-Lopez z zespołu The Mars Volta zaprezentuje swój niemuzyczny talent. Film w reżyserii artysty zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu podczas festiwalu w Rotterdamie.

RSS

Rihanna gotowa na miłość

01.12.09

Rihanna już otrząsnęła się po feralnym związku z Chrisem Brownem i może znowu poszukiwać partnera, choć nie chce się jeszcze angażować.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny