The Ting Tings zapowiada nowy album

29.05.10

Jeszcze w tym roku należy spodziewać się nowej płyty duetu The Ting Tings.

Fani Alicii Keys, obecni na jej koncercie w Nowym Orleanie, w pewnym momencie wstrzymali oddech. Będąca w ciąży wokalistka potknęła się i przewróciła, na dodatek dość boleśnie, bowiem upadła tyłem. Koroner poinformował rodzinę Whitney Houston, że wokalistka zmarła najprawdopodobniej z powodu zmieszania kilku leków (m.in. Xanaxu) z alkoholem. Album "Born This Way" Lady Gagi utrzymał prowadzenie na światowej liście bestsellerów płytowych z wynikiem 487 tys. sprzedanych kopii.Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha nie jest jeszcze definitywnie zamkniętym rozdziałem. Współpracownicy Kate Moss zaprzeczają niedawnym doniesieniom o ślubie modelki z gitarzystą Jamie'em Hincem. Brytyjska grupa OMD powraca z nową płytą. Będzie to pierwszy album formacji od niemal 15 lat.

Symfo-gothicmetalowa formacja Diabulus In Musica z Hiszpanii odlicza dni do premiery debiutanckiego albumu "Secrets".

W Oslo trwa finał Konkursu Piosenki Eurowizja 2010. Tym razem w głównym koncercie nie zobaczymy reprezentanta Polski. Największe szanse na zwycięstwo daje się pochodzącej z Azerbejdżanu 17-letniej wokalistce Safurze, która wykona utwór "Drip Drop" oraz 19-letniej Niemce Lenie z piosenką "Satellite". W sklepach dostępny jest już nowy album Sufjana Stevensa. "»Age Of Adz« dowodzi niezwykłego kunsztu i mistrzostwa Sufjana, pozostawia jednak pewien niedosyt" - czytamy w recenzji Marka Falla.

Robert M na swoim profilu w portalu Facebook skrytykował program "Viva Naj" nadawany w stacji Viva Polska, oraz polskich wykonawców, którzy na jego łamach krytykują gwiazdy z zagranicy. "Może się nie znam ale uważam że to trochę śmieszne gdy ktoś wyśmiewa się z Artystów znanych na całym świecie którzy sprzedają miliony płyt... no nic to takie Polskie" - napisał DJ na swoim profilu. Joss Stone "LP1", Dream Music Do sklepów trafiła właśnie najnowsza płyta 17-letniej Miley Cyrus, buńczucznie zatytułowana "Can't Be Tamed" [Nie do okiełznania]. Płyta szczególna, bo będąca świadectwem przemiany grzecznej idolki dziewczynek w niegrzeczną kobietkę. Nie miejmy jednak wątpliwości - gruntowna zmianą image'u była skrupulatnie zaplanowana. Tak jak cała kariera Miley Cyrus, wzorcowej gwiazdki dla dzieci i nastolatków. Kariera, za którą stoi potężna maszyna marketingowa i armia show-biznesowych speców.Zespół U2 została ukarany grzywną za zbyt długą próbę przed ubiegłorocznym koncertem w Barcelonie. Jeszcze w tym tygodniu, tj. 24 czerwca, na rynku pojawi się nowa płyta Chrisa Bottiego, z jego najlepszymi utworami - "This is Chris Botti". Gwiazdą tegorocznego festiwalu Sunrise w Kołobrzegu będzie sławny didżej Armin van Buuren.

RSS

Album z największymi przebojami Robbiego Williamsa - mamy okładkę i tracklistę

29.07.10

Prezent dla wszystkich fanów Robbiego Williamsa - dwupłytowy album z jego największymi przebojami "In and Out of Consciousness" ukaże się 11 października. Tak wygląda okładka tego wydawnictwa.

RSS

Jack White świętuje rozwód z żoną

15.06.11

Muzyk i modelka Karen Elson rozwodzą się.

RSS

Natalie Imbruglia zakochana w Londynie

15.04.10

Natalie Imbruglia powróci do Australii na stałe dopiero po zakończeniu kariery, a na razie woli mieszkać w Londynie.

RSS

Znana z "Mam talent" Ania Teliczan nagrała płytę

22.12.11

Wkrótce ukaże się debiutancki album finalistki drugiej edycji programu "Mam talent". Płyta zatytułowana będzie po prostu "Ania Teliczan".

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Justin Timberlake łysieje

22.04.11

Piosenkarz a ostatnio także wzięty aktor zaczął tracić włosy.

RSS

Lisa Loeb została mamą

08.12.09

Piosenkarka Lisa Loeb została mamą.

RSS

David Bowie napisał list do fanki

15.01.10

W latach 60-tych David Bowie był tak ucieszony swoją rosnącą popularnością w Ameryce, że napisał list do jednej z fanek, aby podziękować jej za wsparcie.

RSS

Rohan Marley nie jest ojcem kolejnego dziecka Lauryn Hill

15.06.11

Rohan Marley twierdzi, że nie jest ojcem nienarodzonego dziecka swojej życiowej partnerki Lauryn Hill

RSS

Córka Stinga ukrywała przed rodzicami swoje marzenia

22.09.10

Wokalistka grupy I Blame Coco, która jest córką Stinga i producentki Trudie Styler, przyznaje, że już w młodym wieku pracowała zarobkowo, aby sfinansować swoje plany muzyczne i w tajemnicy przed rodzicami uczyła się grać.

RSS

Nowy klip i trasa Ani Dąbrowskiej

01.12.10

Po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim, Ania Dąbrowska wraca na dobre. Właśnie ukazał się kolejny klip promujący jej ostatnie wydawnictwo, album "Ania Movie" - tym razem do piosenki "Silent Sigh". Wokalistka wyrusza także w trasę koncertową.

RSS

Annihilator: Album gotowy

22.03.10

"Annihilator" - tak brzmieć będzie tytuł nowego albumu weteranów kanadyjskiej sceny metalowej o tej samej nazwie.

RSS

Alicja Bachleda-Curuś zaśpiewa?

08.02.10

Czy aktorka i ostatnio bohaterka plotkarskich mediów nagra nowy album?

RSS

Audioriver 2011: Znamy pierwsze gwiazdy

08.02.11

Festiwal Audioriver wreszcie ogłosił pierwsze gwiazdy, które uświetnią szóstą edycję jednego z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej na świecie. Trentemoller z całym zespołem, Modeselektor, Reboot live, Pan-Pot i Ernesto Ferreyra - właściwie wszyscy ci artyści zadebiutują na polskiej ziemi w ostatni weekend lipca 2011.

RSS

Popularny włoski chór dziecięcy w Polsce

08.05.10

22 maja w Sali DMIT w Zabrzu wystąpi popularny chór dziecięcy Piccolo Coro dell’ Antoniano.

RSS

Płyty, którym stuknęła "czterdziestka"

29.11.10

Listopad obfitował w długo wyczekiwane, gorące muzyczne premiery. Na rynek trafiły najnowsze krążki Kid Rocka, Rihanny, czy Take That, które królują na światowych listach przebojów. A jak było 40 lat temu? Listopad 1970 roku przyniósł premiery takich kultowych wydawnictw jak m.in. "The Man Who Sold the World" Dawida Bowie, "All Things Must Pass" George'a Harrisona, "American Beauty" Greatful Dead.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny