Lady GaGa i Rihanna kopią Kelis?

22.05.10

Kelis twierdzi, że Lady GaGa i Rihanna wzorują się na niej.

"Wiem, że w tamtym roku więcej czasu spędziłam w szpitalu, niż na scenie, a głos bardziej wykorzystywałam do nawoływania o szpik, niż do nagrywania płyty... Nie będę udawać głupa, bo nie chcę. Wiem że nie zasłużyłam na ten tytuł, tak jak inne artystki, nominowane kategorii Artystka Roku... ale moi Fani uważają inaczej i po dłuższym zastanowieniu przyznaję im rację" - napisała na swojej stronie internetowej Doda. Wokalistka tymi słowami odniosła się do nagrody Viva Comet 2011 dla Artystki Roku, którą otrzymała w czwartek. Niemcy z Primal Fear odliczają dni do premiery swojego nowego albumu "Unbreakable". Billy Corgan, założyciel grupy The Smashing Pumpkins, romansuje z młodszą od niego o 18 lat gwiazdą serialu "The Veronicas" Jessiką Origliasso.Perkusistka formacji Excepter, Clare Amory zmarła w wieku 35 lat wskutek choroby nowotworowej. Jamie Lidell pozwolił Beckowi zremiksować swoją piosenkę "Completely Exposed". Katy Perry znalazła się z albumem "Teenage Dream" na szczycie światowej listy bestsellerów płytowych, wyprzedzając Eminema i jego "Recovery" o 200 egzemplarzy!

Była wokalistka zespołu Brathanki, Halina Mlynkova powróci z nową płytą. W połowie lutego ma zakończyć się sesja nagraniowa.

Tegoroczna edycja Festiwalu Muzyki Polskiej wyjątkowo rozpocznie się w połowie lipca. Imprezę zainauguruje Sinfonietta Cracovia pod dyr. Michała Nesterowicza z niemieckim skrzypkiem Laurentem A. Breuningerem. W sobotę, 18 września mija 40 lat od śmierci Jimiego Hendrixa, legendarnego gitarzysty, wokalisty i kompozytora. Serwis Muzyka.onet.pl wspomina artystę.

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do ballady "Ból" , pochodzącej z nowej płyty Proletaryatu, "Prawda". "Ciemno już, zgasły wszystkie światła. Ciemno już, noc nadchodzi głucha" - rozbrzmiewało w czwartek (19 maja) w warszawskim sądzie. Fragment pochodzący z piosenki Stana Borysa, pojawił się 10 lat temu w wersji zsamplowanej w utworze Pei, i o to procesują się muzycy. Opiniotwórczy magazyn "Rolling Stone" opublikował listę 100 najlepszych piosenkę XXI wieku. Dowiedz się, kto trafił na szczyt listy!W czwartek, 14 października, brytyjski piosenkarz Cliff Richard skończył 70 lat. Rawa Blues Festival w tym roku odbędzie się już po raz 30. W katowickim Spodku, 9 października, wystąpi m.in. James Blood Ulmer i Vernon Reid, Nora Jean Bruso oraz Irek Dudek. W ostatni weekend sierpnia odbył się w Katowicach festiwal Tauron Nowa Muzyka - impreza promująca nowoczesne, alternatywne brzmienia muzyki klubowej. "To festiwal dla ludzi, którzy poszukują" - mówił o nim Artur Rojek. "Występ tutaj był niesamowitym doświadczeniem. Polscy fani są świetni" - dodawali grający na imprezie artyści.

RSS

Brytyjska trasa Boyz II Men

15.12.09

W przyszłym roku na Wyspy Brytyjskie zawita z nową trasą koncertową grupa Boyz II Men promująca swoją nową płytę "Love".

RSS

Pierwsze gwiazdy Selector Festival 2012

08.02.12

W dniach 1-2 czerwca na krakowskich Błoniach odbędzie się czwarta edycja Selector Festival. Znamy pierwszych uczestników imprezy.

RSS

Perkusista Foo Fighters i seks z płytami

22.03.10

Na 20 kwietnia wyznaczono premierę krążka "Red Light Fever", którego twórcami są perkusista Foo Fighters, Taylor Hawkins i jego grupa The Coattail Riders.

RSS

Eddie Vedder pozwany

01.01.10

Eddie Vedder został pozwany przez kanadyjskiego wokalistę, Gordona Petersona, za zmianę tekstu piosenki "Hard Sun".

RSS

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Rick Ross aresztowany

29.03.11

Raper Rick Ross został aresztowany w Shreveport w stanie Luizjana w ubiegły piątek.

RSS

"Praca z Jackiem to jak zaprzedanie duszy diabłu"

29.12.09

Już 15 stycznia premiera filmu "Wszystko, co kocham" Jacka Borcucha. Obraz trafił również na festiwal Sundance. Oprawę muzyczną przygotował Daniel Bloom.

RSS

Nie ma konfliktu wśród Spice Girls

15.03.11

Emma Bunton i Melanie Chisholm zaprzeczyły niedawnym doniesieniom o konflikcie pomiędzy członkiniami grupy Spice Girls związanym z planami wydania nowej płyty. "Te informacje to całkowita bzdura".

RSS

Cerys Matthews bajkopisarką

29.04.11

Walijska piosenkarka Cerys Matthews napisała książkę dla dzieci.

RSS

Symfoniczny koncert Stinga na płycie

08.10.10

26 listopada na płycie ukaże się zapis symfonicznego koncertu Stinga z Berlina. Specjalnym gościem tego występu był saksofonista Branford Marsalis, długoletni współpracownik lidera The Police.

RSS

Festiwal gospel w Krakowie

01.11.10

28 października rozpoczął się w Krakowie festiwal 7xgospel. Najważniejszym wydarzeniem imprezy będzie występ żeńskiego tria Divine Unity z Wielkiej Brytanii, który zaplanowano na sobotę, 30 października.

RSS

Pochód upadłych aniołów na Castle Party 2010

29.07.10

W dniach 29 lipca - 1 sierpnia odbędzie się tegoroczna edycja festiwalu Castle Party Bolkowie. Poza występami gwiazd m.in. Behemotha, Clan of Xymox, And One na terenie miasta odbędą się happeningi: "Pochód upadłych aniołów" oraz "Anielska studnia". Będą to kolorowe pochody performerów, do których dołączyć będą mogli także uczestnicy festiwalu.

RSS

Lider Green Day zagra główną rolę w filmie "American Idiot"

15.06.11

Billie Joe Armstrong zagra główną rolę w kinowej wersji broadway’owskiego musicalu "American Idiot".

RSS

Nowe tabliczki w Alei Bluesa

29.11.09

Tabliczki dedykowane Mirze Kubasińskiej, Jerzemu "Kawie" Kawalcowi, Ireneuszowi Dudkowi, Janowi Skrzekowi oraz Witoldowi Frankiewiczowi i Piotrowi Dziemskiemu zostały w piątek po południu odsłonięte w białostockiej Alei Bluesa w ramach 25. festiwalu "Jesień z Bluesem".

RSS

Faust symfonicznie w Krakowie

01.04.11

"Symfonia Faustowska" Ferenca Liszta - symfoniczne ujęcie dramatu Goethego i jeden z najsłynniejszych utworów programowych romantyzmu, będzie głównym punktem najbliższego weekendu w Filharmonii Krakowskiej.

RSS

The Who - jubileusz okazją do powrotu

08.10.10

Grupa The Who postanowiła wydać reedycję albumu "Live At Leeds" z 1970 roku.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny