Ujawni piosenki napisane z "Jacko"

08.03.10

Indyjski kompozytor muzyki filmowej A R Rahman przygotowuje się do wielkiej trasy koncertowej. Nad całością oprócz piosenkarza czuwają także osoby na co dzień zajmujące się organizacją scenicznych show takich gwiazd, jak między innymi Mariah Carey, czy Britney Spears.

29 czerwca ukaże się we Włoszech debiutancka płyta Carmen Masoli, zwyciężczyni włoskiej edycji programu "Mam talent", okrzykniętej "Susan Boyle Italii". W niedzielę, 12 września Robbie Williams wystąpił w Londynie. Podczas koncertu artysta niespodziewanie zaprosił na scenę... Gary'ego Barlowa. Gościem Salonu politycznego Trójki był Piotr Duda, szef śląsko-dąbrowskiej "Solidarności"....W piątek, 27 listopada użytkownicy serwisu Muzyka.onet.pl porozmawiali na żywo z Krzysztofem Skibą. Początek czatu o godz. 14. Już 25 października w wytwórni Blue Note ukaże się najnowszy album Cassandry Wilson - "Silver Pony". Na krążku gościnnie zagrają Terenie Blanchard, Common i John Legend. Album będzie połączeniem nagrania studyjnego i koncertowego. Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna jak co roku, zaprasza na galowy koncert sylwestrowy - 31 grudnia 2009 o godz. 18.30 do Auli Zakopiańskiego Centrym Edukacji.

Damon Albarn z Blur i Noel Gallagher z Oasis zakopali wojenny topór.

10 października, w pierwszą rocznicę tragicznej śmierci Stephena Gately'ego z zespołu Boyzone, prochy artysty zostaną rozsypane w Irlandii. Pamiętacie Marcina "Madoxa" Majewskiego, półfinalistę "Mam talent", jednego z najbardziej charakterystycznych uczestników telewizyjnego show? 4 października wyda swój debiutancki album "La Revolution Sexuelle".

Bill Wyman po prawie 55 latach palenia zrezygnował z papierosów. Rex Brown, były basista grupy Pantera obecnie grający w Down, założył nową formację. Julian Lennon zakończył wieloletni konflikt ze swoim przyrodnim bratem Seanem i jego matką Yoko Ono zapewniając, że ich wzajemne relacje układają się świetnie.Tatiana Okupnik zastąpi Maję Sablewską w jurorskim składzie polskiej edycji programu "X Factor". Czy była wokalistka Blue Cafe odnajdzie się w nowej roli? "Woman To Love" to tytuł nowego albumu Michała Karpackiego, finalisty trzeciej edycji "Idola". Wokalista przygotował już teledysk do promującego utworu "Śpiąca kobieta". Choć 21 września, nakładem Sony Music ukazał się wspólny album Johna Legenda i The Roots "Wake Up!", artysta wcale nie zamierza przystopować. Przeciwnie, myśli już o nowym krążku!

RSS

Osobista płyta Ringo Starra

29.04.11

Ringo Starr nagrywa osobistą płytę o swoim życiu w Liverpoolu.

RSS

Powrót OMD po 15 latach

22.08.10

Brytyjska grupa OMD powraca z nową płytą. Będzie to pierwszy album formacji od niemal 15 lat.

RSS

"Nobilitacja Nergala to telewizyjny upadek"

08.09.11

Ksiądz Bolesław Karcz, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Katolickich, uzasadnia protest organizacji przeciwko zatrudnieniu Nergala w TVP 2.

RSS

Monopol wystąpi w Fonobarze

26.11.09

W sobotę 28 listopada w warszawskim klubie FonoBar na Polach Mokotowskich odbędzie się pierwszy koncert promujący album grupy Monopol "Product of Poland" połączony z urodzinami Endo i imieninami Jędkera Realisty.

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Pierwsze dziecko dla Danii Minogue

15.01.10

Dannii Minogue jest w ciąży.

RSS

Posłuchaj nowego singla Mariny Łuczenko

08.07.10

W sieci znalazł się najnowszy singel Mariny Łuczenko. Wokalistka i młoda aktorka znana jest z roli Amandy w serialu "39 i pół".

RSS

Plenerowe koncerty grupy Hey

08.05.11

Grupa Hey zaplanowała serię plenerowych koncertów.

RSS

Koncert jak "Avatar"?

01.03.10

Dwa zaplanowane na marzec koncerty słynnego kompozytora muzyki elektronicznej - Jean-Michele Jarre'a - zostaną nagrane w technologii 3D przy użyciu kamer, wykorzystanych wcześniej do nakręcenia hitu kinowego "Avatar".

RSS

69-latek spędzi resztę życia w więzieniu?

22.08.11

Apelacja skazanego na 19 lat więzienia słynnego producenta muzycznego Phila Spectora została odrzucona.

RSS

Justin Bieber robi interesy z rodzicami Kate Middleton

01.06.11

Rodzice Kate i Pippy Middleton podpisali kontrakt z Justinem Bieberem dotyczący sprzedaży produktów firmowanych jego nazwiskiem.

RSS

Diddy ma nowy teledysk - zobacz

15.05.10

Diddy kończy prace nad nową płytą. Na utwór promujący "Last Train to Paris" wybrał "Hello, Good Morning".

RSS

Jay-Z: mogliśmy wyprodukować linię parasolek

29.12.09

Jay-Z żałuje, że nie skorzystał z popularności przeboju "Umbrella" wypuszczając na rynek własną kolekcję parasoli.

RSS

Rammstein dał ognia!

29.11.09

Niezwykłe połączenie ciężkiej muzyki z efektownymi pokazami pirotechnicznymi - takiego show, jakie w piątek (27 listopada) w katowickim Spodku dała grupa Rammstein, dawno w Polsce nie było.

RSS

Tom Jones dla Elvisa Presleya

29.11.10

Tom Jones wydał nowy album "Praise & Blame" z myślą o Elvisie Presleyu.

RSS

Nowy teledysk Lupe Fiasco

29.12.10

Lupe Fiasco opublikował teledysk do nowego nagrania. Kawałek "The Show Goes On" promuje album "Lasers".

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny