G7 anuluje długi Haiti

08.02.10

Liderzy G7 zdecydowali: anulujemy naszą część długu zagranicznego Haiti. Podczas kanadyjskiego spotkania stwierdzili też, że choć pierwsze zwiastuny wzrostu gospodarczego już się pojawiają, to rządy nie powinny rezygnować ze stymulowania gospodarki.

Linie lotnicze OLT Express, należące do gdańskiego Amber Gold, 1 kwietnia uruchamiają nowe połączenia lotnicze w Polsce. Reakcja konkurencji była błyskawiczna. Ceny obniżył Eurolot, również zapowiadając nowe trasy. finanse.wp.pl Przed rokiem 10 jajek można było kupić nawet za 2,59 zł, dziś w tej samej sieci sklepów zapłacimy ponad 6 zł, a w innych czasem blisko 8 zł - wynika z analiz ekspertów. To ta część wielkanocnego koszyka, która zdrożała najbardziej. Drożej zapłacimy też za pieczywo i mięso. Amerykańska NYSE Euronext dostarczy nowy system transakcyjny dla Giełdy Papierów Wartościowych - zapowiedział na antenie TVN CNBC Biznes minister skarbu Aleksander Grad. Według jego słów współpraca obu giełd ma charakter biznesowy.Czy Twoi klienci korzystają z Facebooka? Dzięki autorskiemu narzędziu SmartPR przedstawionemu na konferencji Social Impact możliwe jest zmierzenie ilości użytkowników naszej strony aktualnie zalogowanych do Facebooka.

czytaj dalej

"Miesięcznik Finansowy Bank" po raz 17. opublikował ranking 50 największych banków w Polsce. My postanowiliśmy przyjrzeć się tym największym z największych - czołowej piętnastce. Zestawienie powstało w oparciu o sumę bilansową. finanse.wp.pl

Jeśli marzysz, by w swej kuchni codziennie przygotowywać kawę jak

czytaj dalejBad Credit Loans Mpls: Finance for Canadian Bad Credit Owners

czytaj dalejCzy wybrany przez Państwa poseł dobrze reprezentuje Wasze interesy? Czy prezydent, burmistrz, wójt lub sołtys pozytywnie wpływają na rozwój miejscowości, w której mieszkacie? Z całą pewnością znacie odpowiedzi na te pytania. Dzięki uruchomionemu w ostatnich dniach serwisowi www.ocenpolityka.pl możecie Państwo wyrazić Swoją opinię już dziś - nie czekając na wybory!

.

czytaj dalej

GDDKiA zamierza skorzystać tzw. "szybkiej ścieżki" przetargowej przy wyborze nowego wykonawcy 21-kilometrowego odcinka autostrady A4 pomiędzy Brzeskiem a Wierzchosławicami w Małopolsce. Kontrakt z poprzednim wykonawcą został zerwany.

Ma majątek wart 2,5 mld dolarów, prywatny odrzutowiec i brata - gwiazdę telewizji. Kim jest James Matthews, wybranek Pippy Middleton? W sobotę... Ceny towarów i usług w grudniu wzrosły o 4,6 proc. w porównaniu z tym samym okresem przed rokiem, a w porównaniu z listopadem 2011 r. o 0,4 proc. - podał GUS. Taki poziom inflacji nie jest zaskoczeniem - spodziewała się go większość ekonomistów.

Have you ever not clicked on an article about scientists piecing together a rendering of some massive prehistoric sea creature?Dinosaurs are dope.Which Prom Gowns Online Sale is why Coach Creative Director Stuart Vevers is pretty brilliant for filling his pre-fall collection with Tyrannosauruses patched onto letterman jackets and clipped onto bags in keychain form.Mixed in with sweet prairie prints carried over from spring 2016 and the gorgeous leather jackets at the core of Coach's new clothing offering,the l

czytaj dalej

Akcyza na papierosy wzrośnie w przyszłym roku prawdopodobnie o 4 proc. Jak będzie to dokładnie kwota - zależy od kursu euro 1 października. Takie założenia do projektu nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym przyjął we wtorek rząd - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.

Polska wejdzie do strefy euro, gdy będzie do tego gotowa - powiedział premier Donald Tusk w rozmowie z niemieckim dziennikiem "Frankfurter Allgemeine Zeitung". finanse.wp.pl

Deficyt budżetu państwa po maju 2010 roku wyniósł 32,046 mld zł - poinformował we wtorek w komunikacie resort finansów, to jest 61,4 proc. zaplanowanego na cały rok. Wcześniejszy plan całoroczny pokazuje, że oszczędności wynoszą obecnie ponad 4 mld zł.

RSS

Soczysta para – pomarańcza z hibiskusem

29.10.10

„Pomarańcze z hibiskusem” to zupełnie nowa propozycja od marki Czas na Herbatę. Ten niezwykły, zamknięty w ozdobnym słoiczku duet, nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, jest w 100 % naturalny i ma wiele smakowitych zastosowań. Soczyste plasterki pomarańczy z dodatkiem hibiskusa świetnie sprawdzą się jako dodatek do napojów, deserów, ciast a nawet drinków. Mogą być także użyte jako dodatek do pieczenia mięs a w szczególności drobiu.

czytaj dalej

RSS

Have Your Cash in Hand Throughout Nights When Providing Your iphone 4 third generation

01.03.13

The most outlined aspect of these types of loans is the fact that each one regardless of their financial record is free in order to apply and get the many benefits of the money. For a summary, it usually is evidently mentioned make fish an instant payday loan stands apart among the other mortgage loan products and solutions as a result of a good amount of rewards it retains for the ambitious consumers. i need cash Secure revenue, secure residence, and constant employment - necessities such as points financial institutions like most.

czytaj dalej

RSS

Wynagrodzenia będą rosły, choć możemy tego nie odczuć

15.05.17

Przez ostatni rok przeciętne wynagrodzenie wzrosło o 172 zł, czyli o 4,1 proc. W pierwszym kwartale było to 4353,55 zł. W następnych miesiącach...

RSS

Celnicy ścigają za koszulkę Ronaldo

01.04.11

Czy reklama transmisji meczów ligi hiszpańskiej, na której widać Cristiano Ronaldo w koszulce z logo sponsora - firmy bukmacherskiej, to promocja hazardu? Zdaniem polskich celników, tak.

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

TVN24 najbardziej opiniotwórczą stacją, tvn24.pl w czołówce wśród portali

08.02.12

Najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną w 2011 roku była TVN24. Na jej informacje inne media powołały się w zeszłym roku prawie cztery tysiące razy - wynika wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów. Wśród portali internetowych drugie miejsce przypadło tvn24.pl.

RSS

450 tys. euro dla zwolnionych na Podkarpaciu

15.02.11

Komisja Europejska zaakceptowała wniosek Polski o wsparcie zwolnionych pracowników trzech zakładów produkcji maszyn w województwie podkarpackim. 453 570 euro z funduszu globalizacyjnego UE ma pomóc 200 osobom znaleźć nową pracę.

RSS

Niemcy mają pomysł na poprawę sytuacji euro

08.03.10

Według niepełnych wyników sobotniego referendum, ponad 90 proc. Islandczyków odrzuciło propozycję spłacenia przez rząd Islandii ok. 300 tys. brytyjskich i holenderskich klientów islandzkiego banku Landsbanki, upadłego w czasie kryzysu finansowego. finanse.wp.pl

RSS

Reklama w branży spożywczej. Slogany reklamowe powinny mieć wyjątkowy smak!

29.03.14

Na rynku produktów spożywczych, dobre slogany reklamowe mają szczególnie duże znaczenie. Muszą dotrzeć z komunikatem do odbiorcy szybko i skutecznie. I przebić ofertę wyjątkowo licznej i aktywnej konkurencji.

Slogany reklamowe dla FMCG

czytaj dalej

RSS

Miasto widmo! Miliardy na miejsce gdzie nikt nie mieszka

15.05.12

W Stanach Zjednoczonych powstanie prawdziwe miasto duchów. Będzie to najbardziej technologicznie rozwinięte miasto, w którym... nikt nie zamieszka. finanse.wp.pl

RSS

Motywacja z chirurgiczną precyzją!

22.06.11

Nowy projekt marketingowy Sodexo Motivation Solutions

czytaj dalej

RSS

Koleje skaczą sobie do gardła

08.12.10

- Nie płacą nam - skarżą się PKP Polskie Linie Kolejowe na Przewozy Regionalne i występują do Urzędu Transportu Kolejowego o zbadanie wiarygodności finansowej Przewozów Regionalnych i ewentualne cofnięcie im licencji. Spółka jest winna PKP PLK 378,5 mln zł. PR zapewniają, że spłacają zobowiązania, ale dług rośnie.

RSS

Kwartał wzrostów dla Prologis na Węgrzech

29.10.12

- 100 000 metrów kwadratowych wynajętej powierzchni -

BUDAPESZT — 25 października 2012 r. — Prologis, Inc., wiodący dostawca, właściciel, zarządca
i deweloper obiektów dystrybucyjnych, podsumował dzisiaj trzeci kwartał 2012 roku pod względem wynajmu powierzchni magazynowej na Węgrzech. Znaczący wzrost liczby zawartych w tym okresie umów najmu,
na około 100 000 metrów kwadratowych, zmniejszył wolumen wolnej powierzchni firmy na rynku węgierskim do 15% .

Najważniejsze transakcje:

czytaj dalej

RSS

All Army People Capable For Productive Responsibility Armed forces Loans

29.05.13

Once more, instead of patiently waiting days or perhaps weeks for your next cash advance, you are able to pass on the price that has a brief-time period mortgage. A consumer can utilize these finances for clearing credit rating concerns. You can go to their site and lay claim your copy there or contact, additionally you'll be able to write to them click here to investigate a confident approach to know if the financial institution is genuine is if their web page is safe.

czytaj dalej

RSS

To piwo podbiło Polskę! To najlepszy wynik w Europie!

15.07.12

Tegoroczne lato ma smak piwa z sokiem. Takie mieszanki sprzedają się na pniu. Najpierw w kwietniu wypuściła je Kompania Piwowarska. Chwilę później swoje radlery miały już Browary Łomża - Cooler Natural Radler oraz Grupa Żywiec, która wypuściła Warkę Radler. finanse.wp.pl

RSS

Urośniemy powolutku

22.08.10

Polska gospodarka rośnie stabilnie, ale nie ma co liczyć w tym roku na wyraźne przyspieszenie. Dynamika PKB powinna być zbliżona do odnotowanej w pierwszej połowie roku, nieznacznie przekraczając 3 proc. - prognozują analitycy resortu gospodarki w komentarzu do środowych danych GUS o produkcji przemysłowej w lipcu.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny