Ewa Chodakowska będzie sprzedawać swoje suplemeny diety

15.05.17

Spełnia się jedno z moich największych marzeń - poinformowała na Facebooku popularna trenerka fitness Ewa Chodakowska. Do sprzedaży trafił...

Klienci instytucji finansowych mogą zacząć odczuwać niepokój. Opłaty pobierane przez banki mogą wzrosnąć na skutek decyzji zarówno światowego, jak i polskiego regulatora. finanse.wp.pl

Ceny, obsługa, liczba placówek, wybór i jakość towarów - to się liczy dla klientów przy wyborze najlepszego sklepu. Te właśnie cechy wzięła pod uwagę firma Kondej Marketing, przygotowując ranking sklepów, które najbardziej odpowiadają naszym oczekiwaniom. finanse.wp.pl Po ulicach Wrocławia jeździ niezwykła taksówka. Ci, którzy chcą podróżować w luksusie mogą zamówić kurs samochodem marki maserati. Opłata za "trzaśnięcie drzwiami" jest taka sama jak w przypadku zwykłej taksówki i wynosi 6 zł.120 policyjnych alfa romeo 159 miało być postrachem polskich piratów drogowych. Nadal nie są, bo mnożą się problemy z autami. Najpierw nowe radiowozy przez cztery miesiące stały bezużytecznie na policyjnych parkingach, ze względu na niespełnienie wymogów formalnych, a teraz, gdy wreszcie miały wyjechać na drogi, okazało się, że roi się w nich od usterek. KGP zapewnia, że problemy z radarami zlikwidowano.

Z okazji Walentynek Paczkomaty InPost dostarczą słodką niespodziankę wszystkim zakochanym. Razem z serwisem Sympatia.pl roześlą aż 25 tysięcy mini-tabliczek czekolad Merci i kuponów rabatowych na zakupy.

czytaj dalej

„Trzeźwolaty” – pod takim hasłem rozpoczęła się ogólnopolska kampania społeczna, która ma na celu promowanie mody na niepicie alkoholu wśród nieletnich.

czytaj dalejNie żyje Aleksander Gudzowaty, jeden z najbogatszych Polaków przełomu XX i XXI wieku. Zmarł w wieku 75 lat. finanse.wp.pl

Mieliśmy jeździć na wakacje do Egiptu, ale temu arabskiemu krajowi wyrasta mocny konkurent - Izrael. Tamtejsza branża turystyczna ma zachęcać Polaków do wyjazdów do ich kraju - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". finanse.wp.pl Rząd Hiszpanii przedstawił w piątek projekt budżetu na rok finansowy 2012, przewidujący redukcję deficytu o 27 mld euro dzięki ograniczeniu wydatków i podniesieniu podatków od dużych firm, co ma przekonać inwestorów i UE, że kraj zachowa finansową stabilność.

Emeryci, trwale niezdolni do pracy renciści, a także bezrobotni będą mogli od 1 marca br. składać na poczcie wnioski o zwolnienie z abonamentu rtv. Tego dnia wejdą w życie przepisy nowej ustawy abonamentowej, które poszerzyły krąg uprawnionych do ulgi. finanse.wp.pl

Zaledwie kilka miesięcy potrzebowała firma GEA Polska na wybudowanie hali produkcyjnej na terenie świebodzickiej podstrefy, zarządzanej przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną Invest-Park. Obiekt powstał na prawie 6-hektarowej działce położonej w rejonie ulicy Strzegomskiej i ma 6 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej oraz 1200 metrów kwadratowych zaplecza socjalnego.

czytaj dalej

W odpowiedzi na duże zainteresowanie Klientów, Getin Bank przedłuża promocję „Rachunek firmowy z prezentem”. Przedsiębiorcy, którzy do końca czerwca 2013 roku otworzą Konto Firmowe w Getin Banku oraz będą dokonywać transakcji kartą płatniczą na kwotę minimum 600 zł miesięcznie, otrzymają atrakcyjne upominki.

czytaj dalej

You simply need to generate the past 90 days of revenue phrases that has a staff members bill as the profile will likely be deposited into your accounts routinely. Due to dangerous of security this bank loan i. The borrower can pay the total amount both by picking out the option for automated deductions using their company profile within the payment date or using a cheque in favor of the provider. The monthly interest of 'same time income loan' varies from 9Percent to twentyPct depending upon the sum money you use along with the time u call for to commission.

czytaj dalej

Włoscy farmaceuci ze szpitalnych aptek zagrozili w czwartek, że przestaną sprzedawać Viagrę, jeśli rząd nie zrezygnuje z zapowiadanej deregulacji ich zawodu.

KGHM Ecoren uruchomił w Głogowie nowoczesną linię technologiczną do produkcji kruszyw budowlanych. Jej wydajność wynosi 250 ton na godzinę. Układ technologiczny jest niezwykle elastyczny i umożliwia dowolne komponowanie struktury produkcji. W zależności od potrzeb otrzymywany jest materiał o odpowiedniej frakcji od 0-5,6 do 16-22. Linia jest dostosowana do przetwarzania hutniczych żużli pomiedziowych zarówno z pieców szybowych, jak i zawiesinowych.

czytaj dalejRSS

Będzie trudniej o pracę w Szwajcarii

22.04.12

Rząd szwajcarski podjął w środę decyzję o tymczasowym przywróceniu kwot dla pracowników z ośmiu nowych państw członkowskich UE - Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Polski, Słowenii, Słowacji i Węgier. Unia Europejska zareagowała krytycznie.

RSS

Krasnal ,,Onkuśâ€ powstał we wrocławskiej klinice

22.01.11

W ubiegłą środę dzieci z kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu miały okazję spotkać się z twórczynią wielu wrocławskich krasnoludków – Beatą Zwoleńską – Hołod, która opowiedziała o swojej pracy i wraz z małymi pacjentami stworzyła kolejnego skrzata – Onkusia. Figurka z inicjatywy najmłodszych nie pozbawiona była żadnego szczegółu: krasnal w jednej ręce trzymał symbol życia – serce, druga łapka zaopatrzona była w wenflon do kroplówki. Czapka stworka miała delikatne wzorki, a buty prawdziwie skrzacie czuby.

czytaj dalej

RSS

Śniadanie w Hotelu PURO – na dobry początek dnia!

08.06.11

Śniadanie w Hotelu PURO – na dobry początek dnia!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia – zgodnym głosem mówią dietetycy. Smaczne, lekkie i jednocześnie pożywne to gwarancja dobrego nastroju oraz energii na cały dzień, zwłaszcza w podróży. Dlatego dla PURO Hotel we Wrocławiu śniadania mają tak ogromne znaczenie – tutaj w miłej atmosferze można zjeść wyśmienite i inne niż zwykle spotyka się

czytaj dalej

RSS

Ostatni dzwonek, by zapisać się na akcje JSW

29.06.11

Dziś ostatni dzień zapisów inwestorów indywidualnych na akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Analitycy przewidują, że udziałowcami węglowej spółki zechce zostać ponad 190 tysięcy drobnych inwestorów. JSW zadebiutuje na giełdzie 6 lipca.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Koniec Ery! Wiemy, kiedy dokładnie nastąpi finisz!

01.05.11

Zmiany nie mogą doczekać się stacje telewizyjne, radia i gazety. Na zamianę nazwy Ery na literkę T Niemcy z Deutsche Telekom będą musieli wydać grube miliony. Jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna", koniec Ery nastąpi już w czerwcu. finanse.wp.pl

RSS

Za trzy miesiące dolar po 3 zł?

01.06.17

Przez pięć kolejnych miesięcy amerykańska waluta straciła do złotego ok. 13 proc., a niemal połowa z tego spadku nastąpiła w ostatnim miesiącu....

RSS

Wyszehrad stawia na interkonektory

15.09.10

Ministrowie energii państw Wyszehradu, w tym Polski, wystąpili do unijnego komisarza ds. energii Guenthera Oettingera o nowy instrument finansujący infrastrukturę energetyczną w budżecie UE po 2013 roku, powiązany z polityką spójności - wynika z uzyskanego przez PAP listu.

RSS

Oszczędzanie nie jest dla nich. Oto najbiedniejsi posłowie tej kadencji

01.06.17

W zeszłym roku nie miały nic, dziś mająâ€Ś niewiele więcej. Najbiedniejsze posłanki przez 12 miesięcy pobierania parlamentarnej diety i uposażenia...

RSS

Niespodzianka w Lidlu! Takiej promocji nikt się nie spodziewał

29.11.12

Wittchen z Lidla, Lavazza z Biedronki, kosmetyki Nivea z Aldi - dyskonty zrywają z tanimi markami własnymi i coraz częściej stawiają na jakość. Oczywiście za rozsądną cenę. finanse.wp.pl

RSS

Debiut JSW rozczarował. Ani grosza zysku

08.07.11

Spore rozczarowanie. Kurs akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na GPW o 3,31 proc. do 140,5 zł. Potem było już coraz gorzej i cała zwyżka została "zjedzona". Na zamknięciu sesji akcje kosztowały 136 zł, czyli dokładnie tyle, po ile były sprzedawane. Według różnych prognoz wzrost w momencie debiutu miał wynieść od 7,5 do nawet 10 procent.

RSS

CRISPY - przekąski na zdrowie

22.04.10

Są nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. Produkowane z niemodyfikowanych genetycznie owoców i warzyw, polecane przez diabetyków i specjalistów ds. żywienia. Chrupiące i w 100% naturalne. Można je chrupać bez ograniczeń – są lekkie i smaczne, bez dodatku cukru, tłuszczu i konserwantów.

czytaj dalej

RSS

Francuzi już nie chcą Enei

01.04.11

Francuska spółka EDF wycofała się z rozmów z Ministerstwem Skarbu Państwa w sprawie kupca 51 proc. akcji Enei - poinformowała agencja Reutera. Wcześniej wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak stwierdził, że jest przeciwny sprzedaży polskiego przedsiębiorstwa francuskiemu państwowemu koncernowi.

RSS

Telekomunikacja Polska zaskoczyła rynek zyskiem!

15.02.12

14.02. Warszawa (PAP) - Zysk netto grupy TP SA w czwartym kwartale 2011 roku wyniósł 358 mln zł wobec 191 mln zł (skorygowany o wyłączenie z konsolidacji Emitela od 2 półrocza... finanse.wp.pl

RSS

Akademia Superprzedszkolaka

22.09.12

Amikę można spotkać w różnych miejscach. Oczywiście w wielu domach na wielu kontynentach. Oczywiście także w sklepach ze sprzętem AGD oraz w Internecie. Ale również na konkursach designu (red dot), wystawach i targach branżowych, w mediach, na stadionach, przy sadzeniu drzew (PioSęki) czy na wakacjach (Władysławowo). Nawet w przedszkolach. A więc w miejscach zwykłych i niezwykłych.

czytaj dalej

RSS

Znaleźli się chętni na grecką sałatkę

15.07.10

Grecja znalazła chętnych na zakup swoich papierów dłużnych. Ateny sprzedały we wtorek półroczne bony skarbowe za 1.625 milionów euro. Stosunek popytu do podaży był jednak dwa razy niższy niż na poprzedniej aukcji, a średnia rentowność poszła w górę.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny