Dolly Parton kończy z operacjami plastycznymi

15.01.10

Dolly Parton postanowiła dać sobie spokój z operacjami plastycznymi.

Wokalistka grupy Florence And The Machine twierdzi, że sława w ogóle jej nie zmieniła. Instytut Adama Mickiewicza został partnerem Konkursu Młodych Zespołów Mała Scena Red Bull Tourbus w Jarocinie. Będzie to jarociński debiut Instytutu, który ufundował specjalną nagrodę w wysokości 5 tys. zł. Do sprzedaży trafiły właśnie bilety na nowy festiwal muzyki elektronicznej. i festival odbędzie się w Gdańsku, a wystąpią na nim m.in. The Qemists live, BAR9 oraz Brookes Brothers.Koniec z zarabianiem na muzyce - twierdzi Mick Jagger z zespołu The Rolling Stones. Sharleen Spiteri była oburzona gwiazdorskim zachowaniem Whitney Houston, która podczas jednego z koncertów kazała znosić się po schodach. Kanye West wyjawił na Twitterze tytuł swojej nowej płyty.

Julian Casablancas nie jest całkowicie przygotowany do rodzicielstwa.

Godziny dzielą nas od poznania laureata tegorocznego konkursu Eurowizja 2010. Grupa The Pogues rozpocznie w marcu swoją ostatnią trasę koncertową po USA.

W sieci pojawił się klip do piosenki Ivana Komarenko "Dom na wiślanym brzegu". Singel promuje ostatnią płytę wokalisty zatytułowaną "Tango saute". Amerykański raper Mystikal opuścił więzienie, w którym spędził ostatnie 6 lat. Hiphopowiec został skazany za gwałt. Już w najbliższy piątek na scenie Orange Warsaw Festival będziemy mogli zobaczyć Foxa i znanego z show "Mam talent!", Piotra Lesickiego. Wykonawcy zwyciężyli w konkursie WOW! Music Awards 2011.Już dziś, 30 września w Krakowie, kolejna odsłona koncertów w ramach Swiss Club. To doroczne dni muzyki oraz kultury szwajcarskiej, przy których w roli partnerów występują  kluby i festiwale z wielu miast Polski. Tegoroczna odsłona będzie niezwykła. Dzięki wsparciu fundacji Pro Helvetia, współpracy z Fundacją Alchemia - organizatorem Krakowskiej Jesieni Jazzowej, oraz Avant Art Festival, na przełomie września i października zaprezentują się znamienite projekty prowadzone lub wspierane przez perkusistów. Mariah Carey ma kompleks na punkcie swojej twarzy, odkąd skończyła 19 lat. W internecie rekordy popularności bije teledysk grupy Letni Chamski Podryw zatytułowany "Czinkłaczento". Widzieliście już ten "hit"?

RSS

Podział scen na Sunrise Festival 2010

01.05.10

Znamy już wstępny podział występów na poszczególnych scenach Sunrise Festival 2010.

RSS

Alice In Chains w Warszawie

26.11.09

Dziś (25 listopada) w warszawskim klubie Stodoła zagra grupa Alice In Chains, przez wielu uznawana za jedną z ikon nurtu grunge. Amerykanie promują nowy album "Black Gives Way To Blue", pierwszy nagrany z nowym wokalistą Williamem DuVallem.

RSS

Neuropathia i Ass to Mouth w Klubie Mechanik

01.04.10

Zespoły Neuropathia i Ass to Mouth wystąpią 11 kwietnia w warszawskim Klubie Mechanik.

RSS

My Chemical Romance na niebezpiecznych wodach

22.12.10

Po sukcesie płyty "The Black Parade" (2006), która pokryła się podwójną platyną, muzycy z My Chemical Romance postanowili, że na swoim nowym albumie będą maszerować w rytm wygrywany przez zupełnie inne werble.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Arch Enemy w Polsce!

08.03.10

W połowie maja na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce pojawi się popularna, szwedzka formacja Arch Enemy.

RSS

"Mam talent": Zaskoczenie i wstyd

29.11.09

W sobotni wieczór (28 listopada) poznaliśmy nazwiska ostatnich uczestników finału drugiej edycji programu "Mam talent". Awansowali akordeonista Marcin Wyrostek i wokalista Alex Martinez, ale jurorom bardzo zabrakło śpiewającej Ani Gogoli. "Jest mi wstyd" - komentował Kuba Wojewódzki.

RSS

Wyślij wiadomość z koncertu Hendrixa

22.03.10

"Valleys of Neptune" długo oczekiwany album Jimiego Hendrixa zawierający dwanaście studyjnych, wcześniej niepublikowanych utworów w pierwszym tygodniu po premierze zadebiutował na czwartym miejscu listy Billboard 200 a w Polsce na 23. pozycji listy sprzedaży OLIS.

RSS

Gwiazda muzyki pop poznała płeć swojego dziecka

15.09.10

Brytyjska piosenkarka Lily Allen, która w ubiegłym miesiącu poinformowała fanów o swojej ciąży, oświadczyła swoim przyjaciołom, że badania USG rozwiały wszelkie wątpliwości co do płci jej nienarodzonego jeszcze dziecka.

RSS

"YCD": Ilona nie traktuje poważnie Ani Muchy

01.05.10

Za nami 3. odcinek programu "YCD". Z programem pożegnali się Kasia Mieczkowska i Bartek Woszczyński, zaś pozostali tancerze już od czwartku w pocie czoła pracują nad nowymi choreografiami do kolejnego występu. Nie oznacza to jednak, że nie mogą znaleźć chwili czasu na to, aby na oficjalnym blogu "You Can Dance" podzielić się z internautami swoimi wrażeniami z udziału w programie.

RSS

Lady Pank: Żeby nie przegiąć

22.06.11

- Wszystko w tym zespole jak do tej pory jest improwizacją, ale to się jakoś kupy trzyma. Gdybyśmy byli bardziej zorganizowani, to być może by się to dawno rozpadło - tak o zespole Lady Pank mówi nam wokalista Janusz Panasewicz.

RSS

Świąteczne piosenki Annie Lennox będą żyć wiecznie

01.01.11

Annie Lennox cieszy się, że jej bożonarodzeniowe piosenki będą żyć wiecznie.

RSS

"YCD": flirtowała z całą ekipą - dla Ani Muchy była za słodka!

08.05.10

Po zakończeniu programu Ania Mucha najbardziej żałowała tego, że w "YCD" nie zobaczymy już Adama. Nieco mniej pochlebnie oceniała wyczyny Kasi, która była dla niej zdecydowanie "zbyt słodka". Mimo tego jurorka "YCD" życzy jej jak najlepiej i trzyma za nią kciuki!

RSS

Chris Botti najpopularniejszy w Polsce

08.09.10

Polscy słuchacze najwyraźniej lubią ostatnio albumy kojarzące się z Włochami. W ubiegłym tygodniu zestawienie sprzedaży płytowej OliS-u zdominowała kompilacja Andrea Bocelli "Vivere - The Best Of". W tym tygodniu na pierwszym miejscu jest co prawda Amerykanin, ale włoskiego pochodzenia i jego płyta nosi tytuł "Italia". Obaj wykonawcy debiutowali na liście dawno temu i dopiero w ostatnich dniach zostali "odkryci".

RSS

Kirk Pengilly weźmie ślub

08.07.10

Kirk Pengilly z grupy INXS poślubi w październiku swoją życiową partnerkę.

RSS

Steven Wilson: Dodatkowy koncert w Polsce

01.09.11

Nie w Krakowie, lecz w Poznaniu swoją trasę koncertową pod koniec października rozpocznie Steven Wilson, mający wielu fanów w naszym kraju lider Porcupine Tree i Blackfield. Nie znaczy to, że występ pod Wawelem się nie odbędzie.

RSS

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny