Chris Brown znalazł nową dziewczynę

08.01.10

Chris Brown znalazł sobie nową dziewczynę.

RSS

Szczegóły nowego albumu Johnny'ego Casha

15.01.10

Najnowsza płyta Johnny'ego Casha z cyklu wydawanego przez American Recordings ukaże się 26 lutego. Album nosi tytuł "American VI: Aint No Grave".

RSS

Impresje Marcina Olaka i Xerxes Band

01.12.09

Już dziś, 30 listopada o godz. 18.30 w sali PSM im. H. Wieniawskiego w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert Marcin Olak Trio i Xerxes Strings. W programie m.in. oryginalna kompozycja Marcina Olaka - "Impresje na gitarę, kontrabas, perkusję i smyczki" oraz utwory z jego najnowszej płyty "Simple Joy".

RSS

Rusza Asymmetry Festival 2011

29.04.11

Godflesh obok Electric Wizard kolejną gwiazdą tegorocznego festiwalu Asymmetry. Dowodzona przez Justina Broadricka formacja wystąpi we wrocławskim klubie Firlej w niedzielę 1 maja. Artysta zaprezentuje również swój solowy projekt Final. Razem z Brytyjczykami do składu festiwalu dochodzi amerykańska grupa Jucifer, Włosi z The Orange Man Theory i belgijskie Aranis.

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Lady Gaga w Polsce: akcja fanów

22.11.10

W piątek, 26 listopada, w Hali Gdańsk-Sopot wystąpi Lady Gaga. Polscy fani artystki przygotowują specjalną akcję związaną z koncertem artystki.

RSS

Posłuchaj nowego utworu duetu Tom Morello i Boots Riley

29.07.10

We wtorek, 10 sierpnia ukaże się nowe wydawnictwo formacji Street Sweeper Social Club. Duet, w którego skład wchodzą Tom Morello i Boots Riley, opublikował właśnie numer promujący "The Ghetto Blaster EP".

RSS

Open'er 2011: są jednodniowe bilety na Coldplay

15.12.10

Grupa Coldplay to pierwsza gwiazda przyszłorocznej edycji Heineken Open'er. W sprzedaży właśnie pojawiły się jednodniowe bilety na imprezę. *

RSS

Maroon 5: szczegóły amerykańskiej trasy koncertowej

01.07.10

Grupa Maroon 5 ogłosiła plany swojej amerykańskiej trasy koncertowej.

RSS

Wspólna promocja woj. lubuskiego i Przystanku Woodstock

29.07.10

Przystanek Woodstock i woj. lubuskie, na terenie którego odbywa się festiwal, będą się wspólnie promować w kraju i za granicą. We wtorek władze województwa i Fundacji WOŚP podpisały w Zielonej Górze list intencyjny o dalszej współpracy.

RSS

Podejrzane machinacje hiphopowców

15.09.11

Długo wyczekiwany klip do drugiego singla Łony i Webbera z płyty "Cztery i pół" jest już w sieci. Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

RSS

"Bóg Lansu": Gorzki i Jola Rutowicz

01.03.11

Pamiętacie jeszcze Jolę Rutowicz, laureatkę "Big Brothera"? Różowa Jola powraca w teledysku "Bóg Lansu" ekipy Tocci Variacci.

RSS

The SuperGroup zagra w Warszawie

15.12.09

The SuperGroup wystąpi 17 grudnia w stołecznym klubie Neo. Formacja podczas koncertu będzie promować najnowszy album - "Insane".

RSS

Słynna bułgarska pianistka w Polsce

15.03.11

Wybitna pianistka bułgarska, Plamena Mangova zagości w czwartek, 17 marca w Warszawie, występując z Orkiestrą Sinfonia Varsovia w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Koncert poprowadzi Michał Klauza, II dyrygent NOSPR w Katowicach.

RSS

Bezsensowny Bunt Telewidzów, czyli podsumowanie odcinka autorstwa Bartosza Sztybora

01.12.09

Były emocje, płacz, śmiech i facet przebrany za boję ratowniczą, czyli wszystko to, czego potrzebują najlepsze programy telewizyjne. Mam talent! bez wątpienia się do takich zalicza, a fakt, że ostatni półfinał zakończył się niebywałym zaskoczeniem – dodaje temu show jeszcze trochę pikanterii i wręcz fanatycznego wymiaru.

RSS

Olaf Deriglasoff idzie na "Noże"

01.02.11

Znany z licznych zespołów rockowej sceny alternatywnej (m.in. Apteka, Homo Twist, Pudelsi, Kazik Na Żywo, Yugoton) Olaf Deriglasoff wraz z zespołem zakończył właśnie pracę nad kolejną solową płytą.

RSS

znalezionych: 9027, strona 1 z 602
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny