Koniec z głośnymi reklamami

15.06.10

Już od poniedziałku reklamy w radiu i telewizji nie będą mogły być głośniejsze niż poprzedzające je programy. Nadawcy będą z tego rozliczani przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Jeśli reklamy będą zbyt głośne, nadawców dotkną kary finansowe.

RSS

Inforsys wspiera projekty proekologiczne, tym razem poprzez organizację ogólnopolskiej akcji „PioSęki czyli drzewa przebojów"

08.05.12

Inforsys, lider korespondencji masowej, został organizatorem proekologicznej akcji "PioSęki czyli drzewa przebojów". Zaangażowanie firmy w projekt to element konsekwentnej filozofii biznesowej, realizowanej na co dzień poprzez inwestycje w innowacyjne technologie ograniczające zużycie surowców i promowanie rozwiązań przyjaznych środowisku wśród Klientów. Od 7 maja wszyscy chętni mogą odebrać sadzonkę drzewa, a drugą sprezentować komuś bliskiemu. Wystarczy ją zamówić na stronie www.Inforsys.pl. Do rozdania jest aż 50 tysięcy drzewek w czterech różnych gatunkach.

czytaj dalej

RSS

Quick Successful Suggestions For the faculty Scholar

01.06.13

Singh when he chose to get away from British isles?

czytaj dalej

RSS

Wakacyjna noc w… samochodzie

01.08.12

Coraz chętniej zamiast spędzać wakacje stacjonarnie w nadmorskich kurortach, wsiadamy w samochód i podróżujemy. Z rodziną, przyjaciółmi, nad ciepłe morze lub śladem zabytków kultury, do miejsc, których nie znajdziemy w przewodnikach turystycznych. Taki sposób zwiedzania – z mapą na kolanach i noclegami w samochodzie, jest bardzo popularny w Europie. I może być wspaniałą przygodą, tylko trzeba się do niego dobrze przygotować.

Nocleg pod gwiazdami

czytaj dalej

RSS

Owoce Goji w kosmetykach nowej generacji w służbie młodości – APIS Goji terApis

22.01.16

Kosmetyki APIS NATURAL COSMETICS łączą w sobie efektywność najnowszych osiągnięć biotechnologii z naturalnymi bogactwami przyrody. Troska o najwyższą jakość produktu finalnego i jego skuteczność pozwoliła marce wypracować szereg receptur, których innowacyjność i wielofunkcyjność doceniają rzesze kobiet na całym świecie. Seria kosmetyków profesjonalnych marki APIS NATURAL COSMETICS obejmuje zarówno preparaty przeznaczone do fachowego stosowania w salonach urody, jak i kosmetyki dedykowane codziennej pielęgnacji domowej.

czytaj dalej

RSS

Escoge cierto ranking fuerte en la actualidad los destacadas juegos tambiĂŠn brincar gratis

01.04.13

Si desea las padres, existen hoy en dia juegos en cadena serĂĄ capaz ocurrir unas dificultad autĂŠntico. Sus hijos seguramente desean articular encontramos en los tiempos que corren los Ăşltimos y a veces altos juegos en comparación a sus amigos se hallan dialogando, en cierto modo su persona desea tener cierto irrefutable verificación acerca de distancia en comparación a experimentan. La solución se halla indivisible: ocasionar ligeramente relativo a juegos multijugador que tienen tus familia!

czytaj dalej

RSS

Spacerując pomagamy dzieciom!

01.08.10

Wszyscy, którym nie jest obojętny los osieroconych i opuszczonych dzieci, powinni wziąć udział w ECCO Walkathonie i wesprzeć projekty realizowane przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Za każdy przebyty podczas spaceru kilometr firma ECCO przekaże 4 zł na utrzymanie Rodzinnego Domu Czasowego Pobytu „Puchatek” w Biłgoraju i pomoc osieroconym dzieciom w Afryce. ECCO Walkathon odbędzie się 11 września na warszawskiej Agrykoli. Ideę pomocy najmłodszym wspierają między innymi Iwona Guzowska i Tomasz Karolak.

czytaj dalej

RSS

Osiem lat za oszustwo na setki milionów

08.05.11

Karę ośmiu lat więzienia i 720 tys. zł grzywny wymierzył Sąd Okręgowy w Katowicach byłemu właścicielowi Konsorcjum Finansowo-Inwestycyjnego Colloseum, Józefowi Jędruchowi. To główny oskarżony w sprawie oszustw na kwotę blisko 430 mln zł.

RSS

Oto najgrubsze ryby warszawskiego parkietu

29.12.09

W tym roku na giełdzie najlepiej radziły sobie spółki bankiera Leszka Czarneckiego. Wartość jego portfela wzrosła aż o 70 procent - wylicza "Puls Biznesu". Z kolei "Gazeta Wyborcza" informuje, że majątek czterech największych inwestorów na warszawskim parkiecie powiększył się o 3,5 mld zł i wynosi już 13,3 mld zł.

RSS

Coca-Cola pobita! Gigant nie miał najmniejszych szans!

01.07.12

W Chinach nawet największe rynkowe rekiny stają się płotkami. Wystarczy, że zlekceważą upodobania tamtejszego konsumenta. Wielka Coca-Cola długo miała problemy z chińskim producentem napojów Wahaha (chin. uśmiech dziecka, czytaj: ła ha ha), który nie dawał szans amerykańskiemu finanse.wp.pl

RSS

Nicklas Lidstrom is the only defenceman to put up

08.08.14

OTTAWA -- The Ottawa Gee-Gees were the only team in Canada to beat Carleton this season. The Ravens werent about to let it happen again. Carleton picked up its fourth straight national mens basketball title, and 10th in the last 12 years, with a 79-67 victory over its crosstown rival on Sunday. "Ottawa is a good team, you have to give them credit," said Carletons Tyson Hinz, who was named the tournaments most valuable player. "Thats by far the best team Ive played in my five years here." The Gee-Gees upset the Ravens last week in the Ontario University Association final.

czytaj dalej

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Anna Głaz wyróżniona w konkursie Telemarketer Roku 2011

29.06.11

Anna Głaz, konsultantka legnickiego telecentrum firmy Avista Media, została laureatką tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu Telemarketer Roku 2011 w kategorii sprzedaż outbound. Jego wyniki ogłoszono oficjalnie podczas gali Golden Arrow.

- To moja pierwsza praca i od razu takie wyróżnienie! Bardzo się z tego cieszę, tym bardziej, że rywalizacja była spora, a kryteria konkursowe wymagające – mówi Anna Głaz.

czytaj dalej

RSS

Czy licznik Balcerowicza uda się przekręcić?

29.04.12

Minister finansów apeluje, licznik wciąż bije, a dług wciąż rośnie. Leszek Balcerowicz nie zdejmie licznika długu publicznego, który powiesił w centrum Warszawy. Jacek Rostowski przekonuje, że sprawy idą w dobrym kierunku i nie ma co straszyć obywateli. Ale w tej sprawie w jednym szeregu z Leszkiem Balcerowiczem idą Jarosław Kaczyński i Waldemar Pawlak.

RSS

Czerwone podeszwy ponownie w sądzie

15.04.11

Sławny projektant butów Christian Louboutin, który wylansował szpilki z czerwoną podeszwą, kolejną markę oskarżył o kradzież jego pomysłu. Pozwał brazylijską Carmen Steffens. - Jesteśmy gotowi dostarczyć dowody, że byliśmy pierwsi – odrzuca zarzuty firma z Sao Paulo.

RSS

But do not seriously look black uppers can not tell

08.01.16

which we often play the artificial grass roots players, in recent years, players on the outsole requirements TF shoes improved a lot, so that the grip fertility will be stronger. The new TF outsole MagistaX Proximo TF used conform to the needs of players, the time of purchase to pay attention, it can give you enough support and protection. You can say it Adidas Zx Flux Homme is the best in recent years, does not have the 3M reflective effect.

czytaj dalej

RSS

znalezionych: 6524, strona 7 z 435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacjepolska książka telefoniczna - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, www.mediahit.info - książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny